Šie žodžiai atima iš jūsų energiją – niekada jų nebesakykite!

Dauguma žodžių, kuriuos kalbame kasdieniame gyvenime, daro įtaką mūsų ateičiai. Yra žodžių, kurie pritraukia laimę, bet yra ir tų, kurie ją išgąsdina.

 

Žodžiai, kurie kenkia, nėra skirstomi į kategorijas. Jie tiesiog turi būti pašalinami iš gyvenimo.

 

Daugelis psichikos ir bioenergijos specialistų turi skirtingą požiūrį, kokie žodžiai gali sukelti problemų, tačiau net ir šiuo atveju yra daug sutapimų.

 

Kodėl kai kurie žodžiai gąsdina

 

Svarbu žinoti, kad pagrindinė visų priežasčių priežastis yra energijos bangos, kurios skverbiasi aplink mus. Jos sujungia mus su Visatos gausos centru, kuris gali mums duoti sėkmės ir visko, ko norime.

 

Vienas iš pagrindinių visatos įstatymų mums sako, kad mintys yra materialinės. Žodžiai yra garsios mintys, nes mes sakome, ką mes galvojame. Žodžiai yra daug stipresni, nei mintys.

 

Norėdami pritraukti tik teigiamą visatos energiją, naudokite žodžius, kurie pritraukia sėkmę. Jie padės greičiau pasiekti savo tikslus ir mėgautis gyvenimu.

 

Žodžiai atima teigiamą energiją

 

Turi būti prisiminti žodžiai, kurie išgąsdina sėkmę. Kuo mažiau jų sakote, tuo geriau jums bus. Jie blokuoja teigiamos energijos srautus.

 

Pirmasis žodis: ne.

 

Tai yra pagrindinis laimės priešininkas. Sužinokite, kaip suformuluoti savo mintis, kad šis žodis nebūtų naudojamas per dažnai.
Pabandykite sumažinti žodžio „ne“ naudojimą. Tai yra pats rimčiausias neigimas, kuris labiausiai sunaikina jūsų teigiamą energiją.

 

Antrasis žodis: nekenčiu.

 

Neapykanta yra baisiausias blogis, kuris gali būti gimęs iš žmogaus vidinio pasaulio. Jis neturi pasiteisinimų. Jokiomis aplinkybėmis to negalima ištarti. Kitaip tariant, jūs negalite išreikšti savo pasipiktinimo šiuo žodžiu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Trečiasis žodis: prakeikimas.

 

Negalima kalbėti ar palikti blogio visiems su šiuo žodžiu. Jūs turite realią galimybę padaryti kažkieno gyvenimą kaip pragarą, bet nesidžiaukite, jei ieškote būdų nubausti priešą, nes toks blogis grįžta į ten kur buvo pradėtas, kai atlieka savo darbą su objektu.

 

Ketvirtasis žodis: problema.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šis žodis yra nekenksmingas, bet kai tikrai susiduriate su problemomis, pabandykite neištarti šio žodžio, nes jis turi neigiamą energiją.Iš viso mūsų sąrašo šis žodis gali būti vadinamas saugiausiu. Tiesiog pabandykite nekviesti problemų, jai jų ir taip yra.

 

Penktasis žodis: skurdas.

 

„Skurdas“ atima energiją ne tik jums, bet ir kambariui, kuriame esate. Jei nenorite prarasti pinigų, pakeiskite šį žodį sinonimais.

 

Šeštasis žodis: mirtis.

 

Jei nenorite nieko kenkti savo sveikatai, tuomet nekalbėkite apie tai garsiai. Tai ne tik atima iš jūsų energiją, bet ir atima gyvybingumą.

 

Septintasis žodis: pragaras.

 

Ne tik tikintieji žino, kad toks prakeikimas pritraukia tamsiąsias jėgas. Sakoma, kad „velnias“ ir visi jo žodžiai yra neigiamos energijos magnetas. Jei nenorite, kad jūsų verslas baigtųsi gėdingai, ir draugai virstų priešais, niekada nesakykite šio žodžio.

 

Aštuntas žodis: niekada.

 

Niekada nesakykite „niekada“ – šis žodis turi didžiulę reikšmę. Net ir malonioje aplinkoje šis žodis atima jums gyvybinę energiją.
Jūs sunaikinate teigiamą savyje, kai sakote „niekada“. Tai tarsi raudona šviesoforo šviesa, kuri staiga užsidega, kai automobilis važiuoja greitai – jūs nebegalėsite sustabdyti automobilio, o jūs skubate į judrią sankryžą.

 

Devintas žodis: nelaimingas.

 

Čia dalyvauja dalelė „ne“, kuri savaime turi gana nemalonų pobūdį, tačiau „nelaimingas“ derinys yra pagrindinė žala sėkmei. Kai kalbate apie ką nors kitą, o ne apie save, tuomet jūs neturite tiek daug rūpesčių, bet jei taip sakote sau, tada sėkmės galite nesulaukti.

 

Dešimtas žodis: pavargęs.

 

Jūs tikrai galite pavargti, bet apie tai nereikia kalbėti. Tai yra psichologijos subtilumai. Faktas yra tas, kad, pasakydami sau, kad esate pavargęs, jūs sutelkiate dėmesį į tai, taigi dar labiau pavargote, pamiršdami, kad vis dar turite jėgų.

 

Vienuoliktas žodis: kvailas.

 

Šis žodis turi istoriją. Kartais jis puikiai apibūdina asmens veiksmus, tačiau tai nėra priežastis jį ištarti. Jūs manote, kad žodis „kvailas“ yra kažkas nekenksmingo, bet taip nėra.

 

Dvylika žodis: aš negaliu.

 

Vėlgi šiame žodyje yra dalelė „ne“. Jūs galite padaryti viską, nes esate žmogus. Jūs esate racionalus, turintis visas galimybes laimėti. Kai sakote, kad negalite ką nors padaryti, tai tampa tiesa. Pasakykite, kad galite padaryti viską.

 

Tryliktasis žodis: beviltiškas.

 

Nėra nieko beviltiško. Jūs kontroliuojate savo likimą, savo ateitį, savo dabartį. Jei norite kažko, tai niekada nebus beviltiška.

 

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ryzikams

Kerturioliktas zodis: ANALmanija

Energija

Ar įmanoma bemoksliams įrodyti, kad žmogus (ir kiti gyvūnai) energiją gauna tik iš maisto? Dar galima priminti, kad augalai (flora), energiją gauna iš šviesos!

.. jokios “neigiamos energijos” nėra. bet kokia energija yra teigiama.

ezoterikas

blogai gyneni neteisingai gauni iš blogio pasaulio astralinio lervas, parazitus, kas čia gero, kur čia gėris?

Taip pat skaitykite