Išėjo neatsisveikinęs. Kodėl vyrai išeina nepaaiškinę priežasčių?

Viskas buvo gerai, kol netikėtai jis nepradingo, nepaaiškinęs priežasčių. Kas atsitiko?

 

Jeigu vyras neperskambino po pirmo pasimatymo, viskas suprantama – nepatikai. Tačiau būna, kad už nugaros jau dešimtys susitikimų ir tu jau netgi galvoji, kokį vardą duosite pirmagimiui, o vyriškis staiga nei iš šio, nei iš to ima ir prapuola. Į žinutes atsako vis rečiau ar apskritai nutraukia ryšį, nors feisbuke veikla nenutrūko – kažką rašo, kažkokias nuotraukas deda. Tu nieko nesupranti. Jis ką – išsiskirti nusprendė? Jeigu taip, tai kodėl nepasakė?

 

Kodėl jis išnyko?

 

Tu teisi. Panašu, kad vyras išties daugiau nebenori su tavimi bendrauti. Priežastys gali būti įvairios.

 

Pirmoji: padarei kažką labai negero. Na, arba jis suvokia tavo poelgį kaip labai negerą, po kurio tęsti santykių neįmanoma. Tai gali būti rimtas įžeidimas ar didelis melas, niekšybė ar įkyrus manipuliavimas, demonstratyvi nepagarba jam kaip vyrui ir žmogui. O gal tu apsinakvojai kartelį-kitą pas savo buvusį iš įpratimo, ar išvažiavai vėlų vakarą iš korporatyvo su kolega? Šitas dalykas vadinamas neištikimybe, jei iki šiol nežinojai. Normalus vyras to neatleis. Jam dabar su išdavike ir būti, ir matytis nemalonu ir jis nemato reikalo aiškinti to, kas be jokių paaiškinimų akivaizdu.

 

Antroji priežastis: tu pas jį ne viena. Būna, kad vyras tuo pat metu susitikinėja su keliomis. Arba jis bobišius, arba surengė atranką geriausios moters titului – ne itin svarbu. Svarbu, kad tu šio konkurso nelaimėjai ir nesusisiekia jis su tavimi dėl to, kad pas jį kita. Ar trečia. Ar penkta. Ar iškart penkios. Jeigu taip – džiaukis, kad neatsidūrei tų vargšių vietoje. Geriau visai be jokių santykių, negu santykiai su donžuanu. Ir puiku, kad jis išgaravo po šešto pasimatymo, o ne po metų bendro gyvenimo, kai turite jau du vaikus ir butą, įgytą už kreditą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kodėl nieko nepasakė?

 

Yra ir trečioji priežastis, kuri moterims sukelia daugiausia klausimų. Priežastis paprasta: jis silpnas.

 

Iš pradžių – nedidelis paaiškinimas. Jeigu grubiai padalinsime vyrus į kategorijas, aptiksime tris: vadai, silpnieji ir vidutiniokai. Pastarieji viešumoje ir draugų tarpe veikia kaip vadai, o santykiuose su moterimis tvirtai ir jaukiai įsitaiso po padu.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Vadas, vedlys – kaip geras kapitonas laive. Jis nustato laivo kursą, duoda nurodymus ir griežtai seka, kad jie būtų vykdomi tiksliai ir laiku. Jei kažkas iš komandos atlieka pavedimą neteisingai, kapitonas prašo padaryti iš naujo ir teisingai. O pastoviai klystančius ar priešgyniaujančius jis išlaipina į sausumą artimiausiame uoste.

 

Santykiuose su kita lytimi vadas elgiasi lygiai taip pat. Moteris jam pagalbininkė, kuri seka paskui jį, savo vyriškį, įsiklauso į jo prašymus ir stengiasi juos išpildyti. Jeigu jam kažkas nepatinka gyvenimo draugės elgesyje, jis tiesiai apie tai pasakys ir paprašys elgtis kitaip. Toks vyras nesibaimina, kad jo pastaba moteriai gali nepatikti, kad ji pasipiktins ir užtaisys skandalą. Jis puikiai žino, ko jam reikia ir nemato prasmės “daryti kaip visi”. O jeigu draugė atsisakys ar nesugebės pakeisti elgesio stiliaus, toks vyras su ja atsisveikins ir susiras tinkamesnę. Pasirinkimą jis turi, norinčių susitikinėti su tokiu žmogumi visada pakanka.

 

Visiškai kitaip elgiasi silpnas vyras. Jis susilaukia nedaug moteriško dėmesio, dėl to bijo moters rūstybės ir niekada jai neprieštarauja. O ką, jeigu užpyks? O ką, jeigu išeis? Geriau jau su tokia, negu visai be jokios!.. Tačiau bet kokia kantrybė turi ribas, ir kai vyras supranta, kad jėgų daugiau nebeliko, jis žengia mažiausio pasipriešinimo keliu ir paprasčiausiai išgaruoja. Tyliai ir nepastebimai, pravalydamas kelią paskui save “juodaisiais sąrašais” ir pakeistais telefono numeriais.

 

O moteris pasimetusi spėlioja: “Susitikinėjome, viskas buvo lyg ir gerai. Nebuvau neištikima, neįžeidinėjau, nemanipuliavau, o ir jis pats nepanašus į donžuaną. Netgi priešingai – tylus, ramus, naminis. Kas atsitiko?” Nieko neatsitiko. Tiesiog vyrui nepatiko, kad moteris prie jo rūkė, o gal jį erzino jos draugė, ar susikaupė kitokių pretenzijų. Ir vietoje to, kad tiesiai pasakytų, silpnas vyras tiesiog tyliai “tepė slides”. Jis paniškai bijojo moteriško nepasitenkinimo.

 

Kodėl jie tokie?

 

Silpnas vyro charakteris ar poligamiškumas – ne tavo, o jo gyvenimo problemos. Bet kad ir kokios būtų priežastys, tu vis tiek turi progą susimąstyti, jei vyrai pastoviai dingsta po kelių pasimatymų, nors priežasčių, tavo manymu, tam nėra. Kažką tikriausiai darai ne taip. Kas verčia vyrą išeiti neatsisveikinus?

 

O jeigu svarių priežasčių kaip ir nėra, tai kodėl pritrauki į savo gyvenimą būtent tokius silpnavalius ir bobišius? Kodėl nepasitaiko tokio, kurie tiesiai pasakys, kas jam nepatinka?

 

Silpnavalius pritraukia matriarchato dvasia išauklėtos, autoritariškos moterys. Jos neseka paskui vyrą, jos pačios sau – vyrai. Suprantama, vyrui-vadui tokia nereikalinga: to dar betrūko, kad nuosavoje “oloje”, nuosavame užnugaryje prasidėtų karas, kurio rangas aukštesnis. Ir su kuo kariauti? Su žmogumi, kurio uždavinys sukurti ir palaikyti psichologinį komfortą poros santykiuose. Ne, antro vyro šeimoje jiems tikrai nereikia. O štai silpnavaliam – pats tas. Ir sprendimų priimti nereikia, ir atsakomybę yra kam užkrauti. Plauk pasroviui ir džiaukis. Na ir, žinoma, kartas nuo karto vykdyk valdovės įsakymus. Tiek to, už komfortą, kai nereikia būti už nieką atsakingam, galima ir pakentėti. Dėl to silpnavaliai taip noriai prilimpa prie matriarchališkų moterų.

 

Su bobišiais donžuanais šiek tiek sudėtingiau. Kažkas galvoja, kad juos traukia prieinamos moterys. Kiti tvirtina, kad kaip tik – sunkiai pasiekiamos. Aš manau, kad donžuanus traukia moterys, kurios pačios tvirtai nenusprendė, ko nori. Juk jeigu moteris aiškiai supranta, kad ieško būsimo vyro, savo vaikų, o ne atsitiktinių intrigų – ji duos vyrui suprasti. Donžuanui bus sunkoka į ją įsikabinti, juk tapti šeimos tėvu jis netrokšta, dėl to tavo gyvenime jis ilgai neišsilaikys.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite