RUGSĖJIS – GIEDRAS, DARBINGAS MĖNUO

Rugsėjis – darbingas mėnuo. Didelė planetų sankaupa Mergelėje (Saulė, Merkurijus, Venera ir Marsas) darys šį mėnesį dalykišką, darbingą, praktišką ir konkretų, puikų tvarkytis darbe ir namuose, dirbti su dokumentais, sisteminti informaciją, imtis mokslų, o Selena suteiks palaiminimą tiems darbams. Jei anksčiau vis neprisiruošdavote sutvarkyti kokios nors srities iš esmės, tai dabar geriausias metas – tokios didelės planetų sankaupos žemės ženkluose greitai nebus (artimųjų planetų sankaupa gaus puik,ų palaikymą iš Saturno bei Plutono Ožiaragyje). Žemės stichija ypač akcentuota bus pirmąją rugsėjo pusę, o nuo mėnesio vidurio palaipsniui iš Mergelės į Svarstykles pereis iš pradžių Merkurijus su Venera (14d.), o paskui ir Saulė (23d.). Ir mėnesio pabaigoje Mergelėje liks tik Marsas.

 

Taigi rugsėjį galima skirstyti į 3 dalis:

 

I. Mergeliškoji auganti – 1-14d.
Palaiminimas konkretiems darbams. Tai laikotarpis nuo jaunaties iki pilnaties, kai visos artimosios planetos bus Mergelėje. Puikus metas įvesti tvarką darbo vietoje, kapitališkai susitvarkyti namus, dokumentus, sisteminti informaciją. Protas bus greitas, imlus naujai informacijai, praktiškas, sistemiškas, Tai geras metas technikai įsigyti, atnaujinti, tvarkyti, puikus – naujų mokslų pradžiai. Geriausios dienos šiuo laikotarpiu: 3,4,5,9,11.

 

Laikotarpis ypač palankus žemės ir vandens ženklams.

 

II. Mergeliškoji-svarstykliškoji – 15-22d.
Darbingumo ir žavesio derinys, puikus reprezentacijai. Tai laikotarpis, kai Saulė drauge su Marsu dar bus Mergelėje, o Venera su Merkurijumi jau bus perėję į Svarstykles. Tai suteiks laikotarpiui puikų darbingumo, profesionalumo ir žavesio derinį. Tai palankus metas renginiams, savo veiklos pristatymas, prezentacijoms, menui, ypač madai, dizainui, taip pat teisiniams klausimams spręsti, sutartims pasirašyti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Laikotarpis palankus visiems ženklams.

 

Geriausios dienos šiame laikotarpyje – 19,20.

 

III. Svarstykliškoji dylančioji – 23-30d.
Santykiai, santykiai, santykiai. Čia jau planetos drauge su Saule bus susitelkusios Svarstyklėse, išryškindamos šį ženklą. Ypač svarbus taps geras tonas, takto jausmas, mokėjimas tinkamai bendrauti, elgtis visuomenėje.Tai puikus metas menams, diplomatijai, teisinių reikalų tvarkymui, tačiau, deja, mėnulis bus jau senas, nepalankus naujiems darbams, išskyrus 23 dieną, kuri gera daugeliui reikalų, ypač nekilnojamojo turto, statyboms. Vėlesnės dienos tinka darbams pabaigti, tęsti. 29d.,21:26val., bus jaunatis, pradedanti naują ciklą, tad naujiems darbams reikėtų palaukti jau spalio pradžios, kol mėnulis kiek paūgės.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Geriausia diena – 23d.

 

Apibendrinant galima pasakyti:

 

Mėnesio pirmoji pusė mergeliška, – praktiška, darbinga, ypač palanki tvarkytis darbe ir namie, planuoti veiklą, rengti darbinius susitikimus, imti mokytis, dirbti su technika, informacija, dokumentais.

 

Mėnesio trečioje savaitėje puikiai dera darbingumas, konkretumas praktiškumas bei žavesys, grožis, diplomatija, tai palankus metas meno renginiams, prezentacijoms, įvaizdžio kūrimui, grožio procedūroms, administravimui, teisiniams dalykams.
Mėnesio paskutinė savaitė svarstykliška -svarbu taps diplomatija, taktas, etiketas. Tačiau Mėnulis jau bus per senas naujiems darbams, išskyrus 23 dieną, kuri ypač palanki oro ženklams.

 

Mėnesio pirmoji pusė palankesnė žemės ir vandens ženklams, antroji – oro ir ugnies ženklams. Vidurys – visiems ženklams.
Gana prastoki astrologine prasme rugsėjo savaitgaliai, nereikėtų tada spręsti kokių svarbių reikalų ar pradėti svarbių darbų, tad išnaudokite juos poilsiui, juolab, kad oras žada būti neblogas.
Geriausios mėnesio dienos įvairiems darbams: 3,4,5,9,11,19,20,23.

 

Šaltinis: http://www.astrodaiva.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite