NSO egzistuoja ir jūs neturėjote jų pamatyti: JAV karinis jūrų laivynas patvirtino – šiuose vaizdo įrašuose iš tikrųjų užfiksuotas NSO (Video)

„The Black Vault“ gavo slaptus JAV karinio laivyno dokumentus ir juose teigiama, kad kariškių orlaiviai iš tikrųjų užfiksavo „neatpažintą anomalų aerofenomeną“.

 

„Karinis jūrų laivynas šiuose vaizdo įrašuose esančius objektus apibūdina, kaip neatpažintą anomalų aerofenomeną“, – „The Black Vault“ patvirtino oficialus Karinių jūrų pajėgų operacijų viršininko pavaduotojo atstovas spaudai Joseph’as Gradisher’is.

 

Pirmą kartą šie, jokios klasifikacijos neatitinkantys vaizdo įrašai, dienos šviesą išvydo 2017-ųjų gruodžio mėn., nors ir pirmasis vaizdo įrašas padarytas dar 2004-aisiais.

 

 

Juose pilotai, skrendantys karinio jūrų laivyno orlaiviu „F/A-18“, užfiksavo „anomalią transporto priemonę“, kuri, kaip spėjama, gali nardyti ore žaibišku greičiu ir kristi šimtus metrų žemyn.

 

Neatpažintas skraidantis objektas vaizdo įraše atrodo kaip baltas arba juodas taškas – tačiau iš tikrųjų yra 12 metrų ilgio.

 

 

Nors buvo manoma, kad šiuos vaizdo įrašus išplatino JAV institucijos, bet iš tikrųjų šie vaizdo įrašai niekada neturėjo būti prieinami viešai.

 

Šių metų pradžioje Pentagono atstovė spaudai Susan’a Gough’a teigė, kad „JAV Gynybos departamentas niekad nebuvo oficialiai išplatinęs vaizdo įrašų plačiajai visuomenei ir jie turi būti įslaptinti.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Žinoma, dabartinis JAV karinio jūrų laivyno patvirtinimas, kad tai yra „neatpažintas anomalus aerofenomenas“, dar nereiškia pripažinimo, jog tai yra žali maži žmogeliukai.

 

Tačiau Roger’is Glassel’is, tyrėjas ir NSO ekspertas, įsitikinęs, kad tokio termino vartojimas žymi naują karinio jūrų laivyno požiūrį.

 

„Tai, kad pradedamas vartoti toks terminas, rodo, jog pilotai skatinami pranešti apie viską, ką tik jie sugeba užfiksuoti. Net ir tai, kas yra nežinoma ir nesuprantama bei anksčiau buvo laikoma stigma“, – teigia Roger’is. Dabar belieka išsiaiškinti kas gi iš tikrųjų yra šie skraidantys objektai.

 

šaltinis: www.technologijos.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zorgo

Kaip visada foto ar video neryškus kažkokie belenkaip

Taip pat skaitykite