Moterų neištikimybė pagal zodiako ženklą

Kai šeiminiai santykiai pašlyja, ne viena moteris ima ieškoti paguodos kitur. tada jos vyras pradeda įtarinėti negerus dalykus. Kaip susigaudyti ir sužinoti, kas tai yra: lengvas nepasitenkinimas gyvenimu ar tikra neištikimybė?

 

Egzistuoja keli požymiai, bylojantys, kad moteris linkusi į pastarąjį variantą.

 

Štai jie:

 

• moteris tampa užsisvajojusi,

 

• ji vis dažniau užsisėdi prie kompiuterio,

 

• dažniau lankosi kirpykloje ir grožio salonuose,

 

• perka sau seksualius apatinius, bet savo vyrui jų nerodo,

 

• nešasi išmanųjį telefoną su savimi net į dušą,

 

• abejingai reaguoja į vyro seksualines užuominas,

 

• kruopščiau atlieka savo buitinius darbus,

 

• labiau rūpinasi savo figūra,

 

• lieka nakvoti pas draugę,

 

• pavadina vyrą svetimu vardu.

 

Kaip moteriški Zodiako ženklai žiūri į neištikimybę?

 

AVINAS

 

(03 21–04 20)

 

Kad ir kaip keista, daugiau kaip 65 proc. šio ženklo atstovių neturėjo intymių ryšių nuošalyje. Neištikimybė gali įvykti tik tada, kai Avinas iš tikrųjų įsimylės. Moteris stengsis išsaugoti savo santuoka, nepaisant neištikimybės, bet neatleis savo neištikimam partneriui.

 

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

 

Tai gana ištikimas Zodiako ženklas. Į neištikimybę moteris gali leistis tik iš didelės meilės arba norėdama įrodyti savo seksualinį patrauklumą. Jeigu ji įtars, kad vyras jai neištikimas, tai pasistengs viską išsiaiškinti ir pagal galimybę ištaisyti.

 

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

 

Šio ženklo atstoves neištikimybei gali paskatinti nuobodulys arba labai patrauklios išvaizdos vyras. Sužinojusios apie sutuoktinio neištikimybę, retai kada skiriasi, bet stengiasi kartu išsiaiškinti, kodėl taip įvyko.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

 

Šio ženklo moterys pasižymi atsidavimu ir patikimumu. Turi įvykti kažkas labai rimto, kad jos ryžtųsi neištikimybei. Joms labai reikia partnerio dėmesio. Jeigu jo trūksta, jaučiasi nemylimos. Jei tuo metu moters kelyje pasitaikys dėmesingas ir jautrus vyras, gali užsimegzti meilės romanas. Savo neištikimybę ji slėps labai kruopščiai, nes šeima jai yra labai svarbi. Išduoti ją gali nervingas elgesys.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

 

Ištikimybė ir savigarba Liūto moteriai reiškia beveik tą patį. Tiesa, paflirtuoti ji mėgsta. Paskatinti neištikimybei ją gali stiprus nusivylimas sutuoktiniu. Ji neims slėpti savo naujo ryšio ir pati papasakos apie tai, kas atsitiko.

 

MERGELĖ

 

(08 24–09 23)

 

Mergelė neatleis savo vyrui už intrigas nuošalyje. Neištikimybę ji laiko tikra išdavyste. Savo ištikimybę ji gali sulaužyti tik iš keršto, jeigu partneris yra jai šaltas ir nedėmesingas. Jeigu neištikimybės priežastis bus tikra meilė, tai slėps ją labai kruopščiai.

 

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

 

Svarstyklių moteris turi nuolat jausti savo vyro meilę bei dėmesį ir pati justi jam potraukį. Seksas jai reiškia tik fizinius pojūčius, ji retai kada atveria savo sielą.

 

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

 

Šio ženklo moteris jaučia nuolatinį naujų įspūdžių poreikį, todėl retai lieka ištikima savo sutuoktiniui. Ji sugebės meistriškai nuslėpti savo meilės nuotykius, nes šeima jai yra labai svarbi.

 

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

 

Šio ženklo moteris labai mėgsta laisvę, iš kitų išsiskiria jausmingumu ir polinkiu į romantiką. Ji labai vertina nuoširdumą ir sąžiningumą santykiuose. Vyro temperamentas turi būti panašus į jos. Jis turi būti toks pat jausmingas, kitaip ji ims ieškoti meilužio.

 

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

 

Šio ženklo moterys neatleidžia už neištikimybę. Dažniausiai būna geraširdės, bet gali palikti vyrą iš didelės aistros. Po to galės kurį laiką graužtis ir kaltinti save už tai, o paskui vėl pakartos.

 

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

 

Negalima riboti Vandenio ženklo moterų laisvės, joms visada turi likti kažkiek asmeninės erdvės. Jeigu jos stipriai mylės partnerį, niekada jo neišduos. Pavydą jos laiko prietaru, tačiau sutuoktiniui už neištikimybę neatleis niekada. Jeigu pati nukryps į šalį, tai net negalės paaiškinti, kodėl taip pasielgė.

 

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

 

Žuvims nebūdinga lengvai įsimylėti, bet jeigu pamilsta, tai atsiduoda savo išrinktajam visa širdimi iki galo. Jos pasižymi sentimentalumu. Mėgsta meilės žaidimus, vyro žavėjimąsi jomis ir galantiškas manieras.

 

Šaltinis: https://alfa.lt/astromanija

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Archaiška

>> Moterų netinkamybė pagal zodiako ženklą.

Visos visokios “netinkamybių” problemos atsiranda iš archaiško vergovinio nuosavybės jausmo (iliuzijos?) klystkelio. Negali būti nei vaikas, nei vyras, nei moteris kieno nors nuosavybė!

dzievulis

tep – visi buvo yra ir bus tik dzievulio

NRG

Archaiško tikrai nia! bet, kad vienas už kita nori buti viršesnis tai taip

Taip pat skaitykite