Mokslininkas iš Oksfordo: ateiviai jau seniai yra tarp mūsų

Mokslininkas Yang Chi, dirbantis Oksfordo Rytų institute korėjiečių kalbos mokytoju, įsitikinęs, kad žmonių rasė greitai žlugs. Net prieš 7 metus vyras konferencijoje „Svetimų žmonių grobimas ir aplinkos krizė“ teigė, kad Žemėje žmonės nėra vieni. Anot portalo PLANETANOVOSTI, ateiviai yra daug arčiau, nei mes manome.

 

Yang Chi sulaukė daug kritikos, tačiau savo nuomonės nepakeitė. Ne gana to, net išleido knygą „Ateivių apsilankymai ir žmonijos pabaiga“. Joje rašoma, kad ateiviai nori kolonizuoti Žemę. Siekdami šio tikslo, jie pereina į santykius su žmonėmis, norėdami išgauti naują hibridinį vaizdą.

 

Ateivių pasirodymas sutapo su laiku, kai planetoje prasidėjo rimtos problemos: klimato pokyčiai ir branduolinių ginklų paruošimas. Pasak mokslininko, žmonės galės įrodyti savo vystymąsi ir tinkamumą evoliucijai, jei sugebės imtis daugybės priemonių, susijusių su globaliu atšilimu. Tai mūsų galia.

 

Viena iš ateivių rūšių yra humanoidas. Jis, greičiausiai, yra pats svarbiausias. Taigi, kam jam reikalinga mūsų DNR? Kaip pažymėjo Yang Chi, tai lemia mūsų genų vertė, noras sukurti rūšis, galinčias išgyventi ateities sąlygomis, ir didelis hibridų intelektas. Ateiviai jau seniai yra tarp mūsų, tik mūsų juslės neleidžia analizuoti jų išvaizdos.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Man

Nenaujiena kad taip yra senai.

Tiesa

>> Ateivių pasirodymas sutapo

– yra daugybė liudijimų iš gilios ir negilios praeities apie juos. Bumas prasidėjo ne dėl padidinto susidomėjimo, o dėl padidintų spaudos, radijo, tv, interneto galimybių skleisti tikrą ir netikrą tiesą.

NRG

pats ateivis esi :D

Taip pat skaitykite