Mokslininkai negali paaiškinti kas vyksta: Šiaurės Australijoje žūva kengūros

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Prieš savaitę Kvinslando valstijoje buvo atrastos kelios negyvos kengūros. Iš pradžių rasti aštuonios žuvusios patelės, kurių sterblėse slėpėsi vis dar gyvi jaunikliai. Po kurio laiko pastipusių kengūrų rasta dar keturiose vietose, o jų skaičius pasiekė 21, skelbia portalas PLANETANOVOSTI.

 

Per pora dienų kritusių kengūrų jau suskaičiuota 45 ir, įtariama, jog šis skaičius dar ne galutinis.Visi gyvūnai buvo rasti vienoje vietoje, tačiau mokslininkai iki šiol negali nustatyti jų mirties priežasties.

 

Viena kengūra rasta su putomis burnoje ir tai kol kas yra vienintelė užuomina, pagal kurią galima bandyti spėti jos mirties priežastį. Iki šiol Australijoje nieko panašaus neužfiksuota.

 

Kol laukiama aiškesnių tyrimų rezultatų, tyrėjai spėlioja, jog gyvūnų mirtis galėjo sukelti stiprus stresas. Galbūt kengūras aktyviai persekiojo benamiai šunys. Kol kas ši vienintelė versija mažai tikėtina. Ant kengūrų kūnų mokslininkai nerado jokių įkandimų, ar kitų žymių, liudijančių apie susitikimą su šunimis. Taip pat nėra jokių pastebimų ligų, ar prastos mitybos požymių. Visos kengūros atrodo sveikos.

 

Šaltinis: www.planetanovosti.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kengūra

Jeigu pagal sąmokslo teoriją: amerikiečiai UFO’nautams pardavė 30% atmosferos. Tornadų siurbimo mašinos jau nusiurbė 10%. Dėl to atšilo klimatas, nes Saulės spinduliai netrukdomi krenta į kengūrų galvas.

Jeigu naiviai realistiškai: kengūras daugelis nuodija kaip žiurkes.

enzo

Pagal pirma teorema tai kažin, ar kas klaustu leidimo siurbdamas atmosfera :D

Piratas

Nelegalūs piratai išgaudyti ne tik Žemėje, bet ir kosmose. Dabar dominuoja “legalūs piratai”.

Taip pat skaitykite