Kam reikalingi ritualai?

Kiekvienas mes turime savus ritualus, kuriuose dalyvaujame. Vieni jų labai buitiški, kasdieniai bei atliekami automatiškai. Pavyzdžiui, kai kam, norint, kad diena praeitų geroje nuotaikoje, būtina ryte arbatą gerti iš tam tikro puoduko bei dairytis pro langą. Kiti ritualai gali būti atliekami su tam tikru “mistiniu” tikslu (pritraukti meilę, pinigus, sėkmę), o dar kiti vyksta tik tam tikrose vietose (bažnyčiose, šventyklose) bei atlikti juos gali tik “ypatingi” asmenys.

 

Apie pastaruosius (“šventyklinius”) nekalbėsime. Tuos visus religinius reikalus palikime tiems, kas juose geriau nusimano.

 

Jeigu Jūs nusprendėte namuose atlikti kokį nors paprastą ritualą, skirtą norų išsipildymui, blogos energijos išvalymui, gausos pritraukimui ir pan., išsiaiškinote, kaip jį atlikti, įvykdėte bei gavote teigiamus rezultatus – kaip manote, kas visa tai padarė? Kokia nors dieviška magiška stebuklinga jėga, kurią to ritualo pagalba prisišaukėte? O gal kokios nematomos geranoriškai Jūsų atžvilgiu nusiteikusios esybės (angelai, fėjos, gamtos dvasios ir t. t.)?

 

Tai atlikote Jūs pats. Bet koks ritualas iš esmės yra reikalingas tik Jūsų protui. Mes nuo mažumės išmokstame, kad kai kurie dalykai yra neįmanomi, negalime to padaryti (pavyzdžiui, mintimis prisišaukti sėkmę) ir tai įsirašo būtent prote. Ritualo metu atliekant tam tikrus veiksmus, kurių šitas Jūsų protelis dažnai nė nesupranta, Jūs leidžiate jam “apsnūsti”, savotiškai jį užliūliuojate. Taip pat apeinate jo įsitikinimus. Tarkite, esate įsikalę į galvą, jog esate finansiškai nesėkmingas žmogus. Jeigu ritualo metu sugebate patikėti, kad po jo Jūsų sėkmė perduodama kažkokiai mistiškai už Jus stipresnei jėgai, tikėtina, kad reikalai iš tikrųjų ims gerėti. Ypač jei tą ritualą atlikti Jums padėjo koks nors apie tai nusimanantis žmogus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kaip tai vyksta? Esate juk ne kartą girdėję apie tai, kad kiekvienas esame savo likimo kalvis, mintys materializuojasi bei kiekvienam bus duota pagal jo tikėjimą. Taigi, jei nuoširdžiai patikėsite, jog Jus saugo kažkas nematomas – Jūs gausite šitą apsaugą. Tik Jūsų tikėjimas bei pasitikėjimas įgalins tas nematomas esybes Jumis pasirūpinti. Jei tikėsite, kad gyvenimas nuostabus bei esate sėkmės kūdikis, gyvenimas bus nuostabus net ir be angelų įsikišimo. Na, o jei patikėsite, kad koks nors ritualas pritrauks į Jūsų gyvenimą sėkmę – taip ir įvyks.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sudėtingoji dalis yra ta, jog imti ir patikėti kažkuo, kuo iki tol netikėjote, nėra taip paprasta. Tai lyg po truputį perrašyti savo senas Jūsų netenkinančias programas, pakeisti jas naujomis. Periodiškai atliekami ritualai, kartojamos afirmacijos ar mantros, gali sėkmingai padėti Jums tai padaryti. Jeigu radote sau tinkamą metodiką, laikykitės jos, tačiau neįsikibkite. Tai tik priemonės, padedančios “apgauti” protą bei pakeisti kenksmingas programas bei įsitikinimus. Nei vienas ritualas ar praktika neduos ilgalaikių rezultatų, jei jos pagalba stengsimės keisti kažką aplinkoje, o ne savyje.

 

Šaltinis: https://egliuburtai.blogspot.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite