Jungdamas nuotraukas menininkas atskleidžia kontrastą tarp išsivysčiusių ir trečio pasaulio šalių (FOTO)

Iš Turkijos kilęs menininkas Uğur Gallenkuş fotografiją naudoja kaip langą, leidžiantį pažvelgti į didžiausias pasaulio problemas: socialinę nelygybę ir karą. Šiuos dalykus vaikinas sujungia į vieną kadrą, leidžiantį geriau suprasti kontrastą tarp mūsų ir, atrodytų, tolimo artimųjų rytų gyvenimo.

 

„Pirmąjį paralelinės visatos darbą sukūriau pamatęs kadrą žiniose. Galbūt šiandien gyvenate taikiai, tačiau pasaulio problemoms didėjant būsite priversti su jomis susidurti ir patys. Kaip menininkas manau, jog menas yra visų kalbų motina, ilgą laiką kėlusį sąmoningumą tarp bendruomenių“, – pasakoja jis.

 

Uğur pasakoja, jog darbais nori parodyti skirtumus tarp išsivysčiusių ir trečio pasaulio šalių. „Išsivysčiusios šalys gyvena taikiai ir turtingai, todėl jų gyventojams noriu priminti, jog kitose pasaulio vietose žmonės gyvena skausme, alkyje ir kare. Neišsivysčiusių šalių gyventojams noriu primint, jog jie gali išrinkti geresnius vadovus, įgauti išsilavinimą ir tapti stipriais bei taikiais, kaip ir išsivysčiusios šalys“. Kviečiame pamatyti menininko darbus galerijoje.

 

Šaltinis: https://www.delfi.lt/boredpanda/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kita pusė

Jeigu dirbtinai maitini bites, jas užpuola kaimynų bitės.

Paaiškinimas: išorinė parama galutinai sugriauna trečiųjų šalių ekonomiką, sukelia badą bei karus.

Bitininka

Niekada kaiminines bite nepuole viena kitu, bent jau ne lietuvoja. O maitinimas sirupu butinas bitems visame pasaulyja

Taip pat skaitykite