Japonai nori sugrąžinti žmogui prieš tūkstančius metų prarastą uodegą (Video)

Išradėjai iš Japonijos nusprendė žmogui grąžinti uodegą, kuri dingo prieš daugelį tūkstančių metų. Iš pradžių ją sukūrė dizaino mokyklos studentai, tačiau mokslininkai ėmėsi jos užbaigimo. Praneša „Sensacinių žinių“ portalas, pateikdamas nuorodą į /zapredelami.net.

 

Žmogaus uodega egzistuoja vystantis embrionui – pirmojo ir antrojo mėnesių sandūroje, tačiau trečiąjį mėnesį ji išnyksta.

 

Sukurta konstrukcija padeda išlaikyti pusiausvyrą, o pati uodega veikia kaip švytuoklė. Todėl, kai žmogus pasviręs viena kryptimi, jis juda priešinga kryptimi. Tai padeda išlaikyti pusiausvyrą.

 

Šis išradimas gali būti naudingas darbuotojams, kurie dirba kilnodami didelius svorius, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms ir pacientams, patyrusiems įvairių traumų. Taip pat, uodegą galite naudoti vaizdo žaidimuose ir reikšti emocijas.

 

Roboto uodegos dizainas naudoja keturis dirbtinius raumenis. Pats prietaisas sumontuotas ant diržo ir valdomas nuotolinio valdymo pultu. Suslėgtas oras padeda judėti aštuoniomis kryptimis. Japonijos ekspertai mano, kad šį vystymąsi galima laikyti naujo tipo protezavimu.

 

 

Šaltinis: http://nashaplaneta.su/news/bezumnyj_mir/1-0-4

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
GokuCool

Kažkodėl iškarto priminė Japonų anime Dragon ball, ačiū už sukeltą nuostalgiją ;)

FiRe

Va iš kur atsiranda visokie pokemonai digimonai ir t.t :D

inžinierius

Kada genų “inžinieriai” priaugina uodegą..

Organas

Žmogus atsisakė daugelio abejotino naudingumo organų, paskutiniu metu, skatinami gėjų kultūros, mėgina atsisakyti lytinių organų.

NRG

O kas čia tave taip skatino? nesilankyk ten, kur gejai lankosi ir niekas neskatins.

Taip pat skaitykite