GAL DABAR TAU VISAI NEREIKIA MEILĖS?

Gal dabar Tavo dienos skirtos tam, kad pabūtum vienas. Galbūt dabar Tavo iššūkių laikas? Išmokti pabusti vidury lovos, pagaliau atrasti vilty tuštumoje, viltį tyloje, viltį savo dideliuose žingsniuose. Galbūt tai laikas, kai turi išmokti leisti sau daug daugiau nei anksčiau? Galbūt dabar visata nori Tau kai ką parodyti? Kad Tu gali savimi pasirūpinti, kad gali pasitikėti tuo žmogumi, kuriuo tapai, kad gali būti savo namais, nepaisant to, kokie akmenys pasitaikys Tavo kelyje.

 

Galbūt dabar – Tavo išganymo metas? Laikas, kai turi susitaikyti su savo širdimi, atstovėti už tai, kaip smarkiai ji myli, kaip smarkiai jai rūpi. Kaip nuoširdžiai ji tiki, kad būti pažeidžiamam yra gerai, kad kalbėti ir rodyti savo jausmus yra gerai, ir kad būti švelniam net tada, kai pasaulis šiurkštus yra gerai. Galbūt dabar Tau duota antra galimybė – pasitikėti ja, ir atleisti sau už tai, kad ją atidavei tiems, kurie jos nevertina? Bet svarbiausia – galbūt šitas metas yra pašaukimas? Pašaukimas ginti savo širdį, atrasti kelią atgal į savo paties jautrumą, atrasti kelią atgal į savo paties sielą?

 

Ne, gal šiuo metu Tau visai nereikia meilės. Galbūt dabar Tau reikia vilties. Galbūt šis metas yra tarsi priminimas sau, kiek daug gražių dalykų Tau gali pasiūlyti gyvenimas. Galbūt dabar Tau suteikiama erdvė atrasti vietas, kurios pakirstų Tavo kelius, dainas, kurios yra vien tik Tavo ir niekieno kito, žmones, kurie mylėtų nenorėdami Tavęs pakeisti? Galbūt dabar yra galimybė atsiimti savo džiaugsmą, ir vėl paversti jį savo ryškiausiu aksesuaru? Leisti jam lietis iš Tavo žodžių, Tavo juoko, Tavo ašarų – leisk sau patikėti, kad esi nusipelnęs džiaugsmo, leisk sau suprasti, kad Tu visada buvai džiaugsmas. Tik pamiršai tai. Tik leidai kitiems jį iš savęs atimti.

 

Matai, galbūt Tau šiuo metu visai nereikia meilės. Galbūt dabar Tau reikia Tavęs. Galbūt dabar yra metas, kai esi pašauktas būti pats savo gelbėtoju, būti savo saugia vieta. Galbūt šios dienos skamba kaip priminimas, kad žmonės, kurie nuėjo kitu keliu, buvo šalia tam, kad atvestų Tave iki šios vietos, iki savęs, ir tie žmonės visada buvo šalia tik tam, kad Tave čia atvestų. Ir Tu esi čia. Vienas. Ir Tau viskas gerai. Pamažu, bet statai save iš naujo. Štai Tu braižai, konstruoji, lipdai, pritaikai ir atgauni visus savo paties gabalėlius, kuriuos jie išsinešė. Esi daug švelnesnis sau, o savo sielai dovanoji tą pačią meilę, kurią visada dovanodavai kitiems. Pagaliau nebeskubini savo širdies, ir nesitiki, kad kitas žmogus ją kažkokiu stebuklingu būdu ją pataisys. Vietoje to, Tu taisai ją pats. Tu gyji.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: https://www.laimesdieta.lt/rubrikos/santykiai/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite