Druska namų energetikos valymui

Tikriausiai, ne kartą esate girdėję, kad pasivaikščioti prie jūros ir pakvėpuoti druskingu oru yra sveika. Šiuo metu net galima užsisakyti druskų terapijas įvairiuose sveikatinimosi centruose. Taigi, gydančios druskų savybės – ne iš piršto laužtos. Nuo seno druska laikoma apsaugine bei valančia priemone tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

 

Kodėl gi nepasinaudojus tuo namuose? Juk būtent dabar, vėstant orams ir ilgėjant vakarams, čia imsime leisti vis daugiau laiko.

 

Jums tikrai nebūti pirkti brangių druskų lempų ar žvakidžių. Paprastas indas su druska – nebrangi, bet veiksminga priemonė, padėsianti išvalyti jūsų namų energetiką bei atgaivinti juose orą.

 

Indo parinkimas

 

Druskos ritualui skirtas indas turi jums patikti. Jei esate moteris, supraskite, kad ant jūsų energetikos “laikosi” jūsų namų atmosfera. Jūs kuriate nuotaiką savo “namų karalystėje”. Taigi, kuo labiau mėgausitės atlikdama bet kokią veiklą namuose, tuo jaukesni jie taps.

 

Druskos parinkimas

 

Druskos pasirinkimas šiuo metu yra nemažas. Pradžiai tiks bet kokia, namuose turima druska. Vėliau galite išbandyti kitas rūšis (himalajų rožinė, juodoji, jūros, rupi, smulki ir t. t.) Namų valymui tikrai pakaks nedidelės saujos druskos.

 

Žolelės ir aliejai

 

Jie nėra būtini, tačiau pažvelkite į šį ritualą kūrybiškai. Galite į druską įberti mėgstamų prieskonių, džiovintų žiedlapių, kadagio uogų, įlašinti šiek tiek patinkančio eterinio aliejaus.
Augalai, kurie sustiprins energetinę jūsų namų apsaugą: gvazdikėliai, pipirai, kadagiai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ketinimų išsakymas

 

Pradedant bet kokį ritualą ar praktiką pravartu į aplinką išreikšti tokį griežtą draudimą: “Draudžiu bet kokioms gyvoms esybėms tyčia ar netyčia nukentėti šio ritualo/praktikos metu. Tegul viska vyksta taip, kaip yra geriausia.”

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Toliau mašydami druską ir pasirinktus priedus pirštais galite išsakyti tai, ką norite. Gali skambėti maždaug taip: “Dėkoju šiai druskai, kuri surenka iš mano namų visa, kas juose nereikalinga bei atlaisvina vietą naujoms šviesioms energijoms.” Poveikis bus stipresnis, jei tarsite tai žodžiu, o ne mintyse.

 

Druskos indo vietos parinkimas

 

Tiesiog sugalvokite, kur jis galėtų kurį laiką stovėti niekam nekliudydamas. Paranku, jei ta vieta bus kažkur prieškambaryje, ar virtuvėje, kur dažniausiai vaikštoma. Jeigu jaučiate, kad kažkuriame kambaryje leisti laiką nesinori, nemalonu, indą su druska statykite tenai.

 

Prieš siurbdami bei plaudami namus, galite paimti šiek drusko iš indo ir pabarstyti jos namuose ant grindų ar kilimų. Galite tai padaryti ryte, o vakare išsivalyti.

 

Svarbu:

 

Jokiu būdu nevalgykite šios druskos! Kai pajusite, kad negatyvo namuose liko žymiai mažiau, druska atsikratykite. Jei nepajusite, tiesiog palaikykite ją dieną ar dvi :) Šitą druską galima pilti į šiukšlių dėžę, ar išnešti į lauką ir kur užkasti. Bet kokiu atveju padėkokite Žemei, kuri priima šitą negatyvą į save bei jį transformuoja.

 

Šaltinis: https://egliuburtai.blogspot.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite