Amerikiečių lėktuvai vijosi skraidančią lėkštę

Tiesa yra kažkur netoliese. Kaip viskas prasidėjo

 

2017 m. žiemą ir 2018 m. pavasarį Amerikos žiniasklaidoje nuosekliai pasirodė trys vaizdo įrašai. Jie buvo parodyti „New York Times“ ir „The Stars“ menų ir mokslo akademijose. Tai buvo įrašai iš aparatų, įrengtų amerikiečių naikintuve F / A-185F. Kadrai rodo, kad orlaivio pilotai persekioja nesuprantamą taikinį.

 

Taikinys neturi sparnų. Jo struktūra iš tolo primena cilindrą ar plokštelę. Taip pat pastebima, kad nenustatytas objektas gali pakeisti spalvą, formą ir įsibėgėti iki didžiulio greičio. Dėl to, pastebėjęs, kad jį persekioja kovotojai, NSO slepiasi nuo radaro. Kaip „objektas“ atrodė aparatuose galite pamatyti čia.

 

Pirma reakcija

 

Klausimai JAV gynybos departamentui pasipylė iš karto. Tačiau Pentagonas į juos neatsakė. Nors JAV teisėsaugos agentūros širdyje slapta programa dirba 15 metų, kad būtų ištirti visi pranešimai ir duomenys apie susidūrimą su NSO, kariuomenė šią programą slėpė iki 2007 m. Ir tik vėliau jie prisipažino, kad pirmieji signalai apie susidūrimus su ateiviais pradėjo pasirodyti nuo 2004 m.

 

Informaciją apie tai reguliariai skelbė amerikiečių portalas „The Black Vault“. Jos įkūrėjas Johnas Greenwaldas jaunesnysis, yra vertas agento Foxo Mulderio įpėdinis. Jis taip pat mano, kad Amerikos vyriausybė slepia tiesą apie ateivius. Nuo 16 metų jis erzina valdžią reguliariais prašymais, tyrimais ir pareiškimais. „The Black Vault“ dabar turi 2 milijonus puslapių. O Greenwald yra bene garsiausias NSO fenomeno tyrinėtojas pasaulyje. NSO egzistuoja.

 

Ar reikėtų laukti ateivių įsiveržimo?

 

Per mažiau nei trejus metus „The Black Vault“ gavo atsakymą iš JAV kariškių. Karinių jūrų pajėgų atstovas Josephas Gradisheris pripažino, kad lakūnai susidūrė su nežinomu reiškiniu. Oficialiame atsakyme jis nenaudojo termino „NSO“ (nenustatytas skraidantis objektas), arba angliškai – UFO (unidentified flying object). Vietoj to, skraidančią lėkštę jis pavadino unidentified aerial phenomena – „nenustatytu oro reiškiniu“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šios sąvokos jis neiššifravo, nes nesidalijo detalėmis apie susitikimą su ateiviais. Žinoma, šis atsakymas sujaudino visus sąmokslo teoretikus ir ateivių egzistavimo teorijos gerbėjus. Dabar jie turi kozirį rankose. JAV valdžia tikrai kažką slepia. Arba bent jie nežino, su kuo susidūrė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nors Žemė nelaukia greitos marsiečių invazijos, tačiau visa ši istorija yra proga apmąstyti ir pripažinti, kad Fox Mulderis, ko gero, nebuvo toks neteisus. Gali būti, kad po šio Amerikos valdžios pareiškimo gali atsirasti ir kitų ateivių apsireiškimų.

 

Šaltinis: http://www.neveroyatno.info/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite