Šie 4 daiktai traukia sėkmę: turėkite juos šalia

Jei norite, kad jums nuolat sektųsi ir laimė lydėtų kiekviename žingsnyje, turėtumėte įsiklausyti į fengšui žinovų patarimus. Jie sako, kad tam tikri, net ir patys paprasčiausi daiktai, gali pritraukti laimę ir sėkmę į namus, rašoma pomada.cc. Tereikia juos turėti savo namuose.

 

Gėlės vazonėliuose. Sakoma, kad gėlės, auginamos vazonuose, sukaupia namuose esančių žmonių neigiamas emocijas ir pyktį, todėl jeigu norite emociškai jaustis stabiliau ir ramiau, turėkite bent kelias vazonines gėles namuose.

 

Džiovintos gėlės. Ypatingai šventei dovanotą rožių puokštę susidžiovinkite ir pastatykite matomiausioje namų vietoje. Tokios gėlės gali prisidėti prie gerovės, sveikatos, jaukumo namuose. Jos neutralizuoja neigiamą energiją.

 

Gyvūnų figūros. Jos, kaip sako fengšui specialistai, apsaugo namus nuo nelaimių ir net prisideda prie finansinės sėkmės. Šunys, lokiai, tikrai ir drakonai yra tai, kas gali būti jūsų namuose. Dekoratyvinės pagalvėlės. Nors atrodo, kad tai tėra jauki namų smulkmena, vis dėlto specialistai teigia, kad tai gali būti detalė, padedanti pritraukti ramybę, santuokinę laimę šeimoje.

 

Šaltinis: https://www.tv3.lthttps://

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

na, dziovintos geles puikiai traukia dulkes.. jei ilgai laikysi bus ir voratinkliu.. o vorai, jei i virsu lipa savo siulu, irgi sekme nesa.. taigi, ”apturesit” dviguba sekmes ”pritraukima”…. …

Moi

Pagal feng šui, negalima namuose laikyti negyvų gėlių…

Savanaudis

Bet kuri gėlių puokštė yra smurtiniu savanaudišku motyvu nužudytos gėlės.

enzo

Taip išeina, kad reik maitintis saules energija :D

Moi

Aš to ir neneigiu :)

Čiulpizius

Nepiskit proto avėpisos…

enzo

Nebuk savikritiškas :D

Taip pat skaitykite