Kinijos kompanija planuoja masiškai klonuoti ir pardavinėti kates

Kaip praneša ZOL svetainė, artimiausiu metu įmonė „Sinogene“ pradės masinį klonuotų kačių platinimą. Panašus verslo projektas kilo iškart po to, kai buvo klonuotas pirmasis gyvūnas. Ateityje bendrovė ketina išplėsti „asortimentą“: klonuos arklius ir balandžius.

 

Pirmoji katė iš mėgintuvėlio pasirodė liepos viduryje, tačiau masės apie tai sužinojo tik po mėnesio. Per tą laiką gyvūnas, vardu Česnak, sustiprėjo ir tapo gyvybingas.

 

Be to, įmonė oficialiai teiks klonavimo paslaugas. Tai pareiškė „Sinogene“ vadovo pavaduotojas Zhao Jianpingas. Vienas jūsų mėgstamo gyvūno egzempliorius kainuos 35,4 tūkst. dolerių.

 

Šiuo metu Kinijoje, turinčioje 73 milijonus gyventojų, gyvena apie 91 milijonas kačių ir šunų. Verslas, tikėtina, bus pelningas, nes dideliuose šalies miestuose daugelis žmonių vietoj vaikų turi augintinius. Be to, kačių ir šunų rinka kasmet auga.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

kam klonuot? .. katukai vislus gyvunai, jokios isskirtines prieziuros nereikalauja [nebent kokios isskirtines lepios veisles]… na, bet neturint kur det pinigu gal ir galima uzsiimt tokiom nesamonem… [bet ar Dievulis neuzpyks?…]

ezoterikas

de. bi. lai kon. cini, čia ėjimas į apokalipsę tokie bandymai. Ar dar maža žemės žmonėms karų, kataklizmų ? virusų………….epidemijų

Jonas arhimedyjauska

Nu as nenoreciau turet klonuota gyvuna

Taip pat skaitykite