Išsirinkite laikrodį ir gaukite informacijos apie savo praėjusį gyvenimą

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Mes siūlome jums sužinoti apie savo ankstesnį gyvenimą ir pabandyti suprasti, kas trukdo jums pasiekti tai, ko norite dabar. Taigi, atidžiai pažiūrėkite į nuotrauką ir išsirinkite vieną iš trijų laikrodžių.

 

Pirmas laikrodis

 

Šis laikrodis susijęs su priesaika. Praeitame gyvenime esate daug ką prižadėjęs, bet to neįvykdėte. Žmonės tikėjo Jumis ir liko nusivylę. Šiame gyvenime Jums gali nuolat trūkti pinigų, nesisekti santykiuose. Norėdami ištaisyti šią situaciją, turite išmokti laikytis savo žodžio.

 

Antras laikrodis

 

Šis laikrodis simbolizuoja meilę. Praeitame gyvenime jautėte stiprius jausmus bei prieraišumą kitam žmogaus. Net ir dabar vis dar negalite atsikratyti šito. Bijote įsileisti ką nors į savo gyvenimą, pasitikėti ir atsiverti. Jūs turite suprasti, kad idealių žmonių nėra. Išmokite priimti žmones tokius, kas jie yra.

 

Trečias laikrodis

 

Praeitame gyvenime jūs buvote susijęs su medicina, pagalba žmonėms, gydymu. Galbūt buvote gydytojas, žynys, gyduolis a pan. Dabar manote, kad dažnai žmonės naudojasi jūsų gerumu, jie ateina pas jus išsilieti bei laukia pagalbos sprendžiant problemas. Reikia iškelti save į pirmą vietą ir išmokti pasakyti „ne“ kitiems. Atsikratysite kaltės ir išmoksite gyventi neaukojant savęs kitiems.

 

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Raiklodis

Jau ant tiek nera ka rasyti, nieko naujo nebesugalvoja, tai postina visoki meshla toki kaip “pasirink” ir panasiai, jau net juokas ima, gal jau laikas uzdaryti sita web ir nebekabint zmonems makaronu?

paprika [aitrioji]

negi tik triju rusiu zmones ”persikele” i dabarti= buve daktarai, meiles aukos ir pazadukai?!!..

enzo

Tau dar nedašilo, kad šitas tinklapis kelia savo sugalvota mešla, toki kaip pasirink daigta, atlik testa ir t.t

Taip pat skaitykite