Mama filmuojant savo sūnų užfiksavo naminuką?

vaikas-gyvisNors vaizdo įrašas darytas 2011 metais į viešumą jis pateko tik pernai. Trumpo įrašo autorė vardu Silvia 2011 metais nusprendė įamžinti savo vaiką virtuvėje ir net nesitikėjo, kad jai pavyks užfiksuoti keistą, mažą, žmogų primenantį padarą.

 

Anot motinos žodžių, ji kartu su savo vyru dažnai pastebėdavo, kad jų sūnus Benjaminas savo kambaryje nežinia su kuo bendrauja. Pora visuomet galvodavo, kad vaikas tiesiog žaidžia su įsivaizduojamu draugu, tad per daug demėsio į tai nekreipė. Tačiau viskas pasikeitė po to, kai Silvijai pavyko užfiksuoti mažą, greitą padarą.

 

Silvija prisipažįsta, kad iš pradžių pagalvojo, kad tai buvo viso labo didelė žiurkė, tačiau po to kai peržiūrėjo vaizdo įraša, ją ištiko šokas.

 

Ekspertai kurie nagrinėjo įrašo autentiškumą neturi vienareikšmiško atsakymo ar jame buvo panaudoti spec. efektai.

 

Paranormalių reiškinių tyrėjai taip pat nežino ką moteriai pavyko užfiskuoti. Kai kurie teigia, kad tai galėjo būti naminukas, nykštukas ar kitas iki šiol kriptozoologų neištirtas gyvis.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Leave a Reply

2500
Naujausius Seniausius Geriausius
zinai

O ar kastikit kad tai naminukas? Visdelto tai gali buti ir kitas padaras. Visdelto as tuo tikiu. Ar atkreipt vaikas atsisuko ir nulidejo ta „padara“ tad visko gali but.

Paradigm Shift

Na nebūtinai koks naminukas. Gal šiaip koks dar gyvis. Iš tiesu naminukas turėtų būti labai plaukuotas. Bet ar fake tai net ekspertai nesako. Kai šiame forume priviso lengvatikių lochų kuriem varganas fake visokių keistenybių irodymas, dauguma net bijo rašyti skeptiškus komentarus, nes uždės –20. O aš nebijau tokiu ir pasakysių: sumažinta ir iklomponuota nuotrauka.

skyrmiz

O tu matei naminuka, kad sakai turi buti plaukuotas? pats ce pievas rasai ir ant kitu stumi, px visiem tie komentarai ir neraso niekas.

lol

fake

to rupuzius

o tu irodyk kad tai ne fake.
Tik bukas zmogus gali tuo tiketi ir labai aiskiai matosi kad su kompu padarytas montazas
Pasimokyk dirbt su montazinem programom ir galesi pats deti tokiu panasiu vaizdo klipuku kruvom :)

rupuzius

Irodyk ,kad tai Fake

as

cia velniukas,mato ragiukai ausys