Jau galima pasiųsti žinutę kitiems pasauliams

Prisijungus prie „Lone Signal“ svetainės, bus galima įkelti savo pranešimą kitiems pasauliams – tekstinę žinutę, nuotraukas, garso ir vaizdo įrašus. Tai galima padaryti jau dabar.

 

Birželio 18-tą dieną startavęs projektas turi prieigą prie Džeimsburgo (JAV, Kalifornija) radijo teleskopo, kuris siųs šias žinutes nusitaikęs į arčiausiai nuo Žemės esančias žvaigždes, turinčias savo planetų sistemas, kuriose bent viena planeta patenka į vadinamąją „gyvybės zoną“ – sritį, kurioje yra sąlygos vandeniui išlikti skysčio būvyje.

 

„Lone Signal“ teigimu, tai bus pirmasis pranešimų protingai gyvybei siuntimo (angl. messaging to intelligent life, METI) eksperimentas, paversiantis Žemę tarsi švyturiu, nuolat siunčiančiu prasmingus signalus.

 

Idėjos autorių vertinimu, iki šiol METI signalai buvo siunčiami nereguliariai, juos, užgožtus galingesnių radijo šaltinių, kaip karinių radarų, įvairių kitų radijo signalų ir triukšmų turėjo būti sunku užfiksuoti.

 

„Lone Signal“ neatmeta ir tam tikrų grėsmių galimybės, tačiau tiki, kad galima kontakto su nežemiškomis būtybėmis nauda turėtų nusverti pavojus.

 

Siųsti žinutę galima čia: http://www.lonesignal.com/

 


Leave a Reply

2500
Naujausius Seniausius Geriausius
Raganius

Aivis o iškur pas tave tokios žinios?
Papasakok dar apie kosmosa.

Tėvo Bratka

Ir vėl mes durni žmonės negalvojam apie pasėkmes… :|

Aivis

Tu tik taip galvoji valdzia neviesina informacijos apie nso viskas yra slepiama

durniau

Aivis mes nezinom ar ta gyvybe egzistuoja ten kur siunciamas signalaa ir prisiskaite vaikai kad ateiviai skraido su lekstem ir yra labai protingi, nezinaj nesnekek juk nei vienas nemate ateivio, nebent kokio lopo sukurtas portretas, tj dar neirodymas

Aivis

Prizaisim su tais nuolatiniais signalais , juk visatoje gali aptikti musu sunciamus signalus ir netaikai nusiteikusios butybes ir tokiu tikrai yra