Be riebalų sluoksnio gimusi Lizzie – mįslė medikams

Iš 23-ejų Lizzie Velasquez visą gyvenimą visi šaipėsi, kas nedrįso – spoksojo išpūtę akis. Baisiausia pasaulio moterimi pravardžiuojama Lizzie yra tikras kaulų ir odos pavyzdys – mergina gimė be riebalinio sluoksnio ir negali priaugti nė gramo, kad ir kiek daug prisivalgytų… Lizzie niekada gyvenime nesvėrė daugiau kaip 28 kg, rašo „The Daily Mail“.

 

Itin retai pasitaikanti liga vis dar glumina medikus. Manoma, kad pasaulyje yra dar du žmonės, kurie kaip ir Lizzie, visiškai neturi riebalinio sluoksnio. Lizzie turi brolį ir seserį, kurie yra visiškai sveiki.

 

Lizzie gimė keturiomis savaitėmis anksčiau nei planuota ir svėrė vos 1,19 kg. „Gydytojai mums sakė, kad nė neįsivaizduoja, kaip ji išgyveno, – pasakojo 45-erių Lizzie mama Rita. – Pirkome jai drabužėlius lėlėms, nes nebuvo jokių vaikiškų drabužių, kurie jai tiktų.“ Medikai tėvus iš karto bandė paruošti minčiai, kad jų dukra greičiausiai niekada gyvenime negalės normaliai vaikščioti, kalbėti ir gyventi įprasto gyvenimo.

 

Mergaitės smegenys, kaulai ir organai vystėsi kaip normalaus žmogaus. Neaugo tik svoris – būdama dvejų metukų Lizzie svėrė tik 6,8 kg. Tiek, kiek paprastai sveria penkių mėnesių kūdikis.

 

Kai rudaakei mergaitei buvo ketveri, pradėjo blyškėti jos dešinioji akis. Netrukus ji visai išbalo ir Lizzie ja apako – dabar mergina mato tik kairiąja akimi. „Gydytojai nežino, kas man nutiko, bet nuo tada turiu vieną rudą, o kitą mėlyną akį“, – juokauja Lizzie.

 

Nors iš išorės Lizzie atrodo labai nesveikai, tačiau visi jos organai ir dantys yra sveiki. Jai nereikia gerti jokių vaistų, išskyrus vitaminus. Jeigu Lizzie pastotų, jos vaikai gimtų visiškai normalūs.

 

Lizzie jau yra parašiusi dvi knygas apie savo būklę, kaip ji jaučiasi, kai visas pasaulis ją laiko baisiausia moterimi žemėje. Mergina tikisi, kad knyga padės kitiems, kurie turi kokių nors kompleksų ar iš jų yra šaipomasi dėl išvaizdos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nors pripažįsta, kad yra sunku ištverti nuolatines pašaipas ir žvilgsnius, Lizzie nenorėtų būti ir gražuolė, kaip Holivudo garsenybės. „Labai džiaugiuosi, kad nesu tokia graži kaip garsenybės. Apie gražuoles yra prikurta tiek daug stereotipų – jeigu jau esi graži, tai būtinai kvaila. Aš nesu graži, todėl žmonės gali geriau pažinti tikrąją mane“, – pasakojo Lizzie.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
jonas

nu jo…

Karolina

turi ji ir savo youtubes kanala tai panele gyvena normalu gyvenima :)

AS

jokia vargsele tiesiog tokia jau gime ,vargsai tie kurie saves nepriima tokius kokie yra.ji zmogus is didziosios raides

panta

vargsele

Taip pat skaitykite