Motina žudė savo dukrą, o ji šaukė: „aš tave myliu“

„Old Bailey“ teismas išgirdo, kad 11 metų mergaitė sakė motinai „Aš tave myliu“, kai ji badė ją peiliu, bandydama nužudyti.

 

Užpuolimo viduryje moteris nustojo badyti mergaitę, kad apkabintų vaiką, kuris maldavo motinos sustoti. Bet po to ji ir vėl ėmė badyti dukrą – jai suduota 10 smūgių. Viskas vyko šalia kanalo parke.

 

Kai mergaitė nualpo, 48 metų peiliu ėmė badyti save į pilvą. Abi aukos liko gyvos, bet mergaitei, patyrusiai daugybę smūgių, liko dideli randai. Jos gyvybę išgelbėjo dešimt valandų trukusi operacija, kurios metu buvo susiūti sužaloti pilvo organai.

 

Moteris, kurios tapatybė neatskleidžiama, prisipažino kalta pasikėsinimu nužudyti pernai rugpjūtį. Ji buvo sulaikyta pagal Psichinės sveikatos įstatymą, nenustatant konkretaus termino.

 

Teismas išgirdo, kad ji buvo mylinti motina, bet prieš kelis mėnesius prieš užpuolimą ji susirgo sunkia depresija.

 

Motina nusipirko aštrų peilį prieš dvi savaites – ji ketino nusižudyti ir nusprendė, kad jos dukrai „bus geriau mirusiai“, negu likti be motinos.

 

Kaltintoja Bobbie Cheema sakė, kad pora buvo pastebėta po to, kai mergaitė pakėlė peilį ir svirduliuodama bandė eiti tolyn nuo motinos, bandančios pagauti ją.

 

B. Cheema sakė: „Vaikas kartojo motinai, kad myli ją, nors ji tuo metu ją puolė. Vieną kartą ji bandė atimti peilį, bet jis nukrito ant žemės. Motina paprašė savo dukters apkabinti ją, bet po to vėl ėmė badyti mergaitę.“

 

Vaikų darželio darbuotoja gyveno „visiškai normalų“ gyvenimą iki metų pradžios, bet per Velykas buvo pasiųsta apsilankyti pas jos vietos bendruomenės psichinės sveikatos komandą. Jai skyrė vaistus, bet dvi savaites iki užpuolimo ji jų negėrė.

 

Išvakarėse jai pasakė, kad jos gydymu vėl rūpinsis šeimos gydytojas. Moteris atrodė dėl to susirūpinusi. Ji užsiminė apie savižudybę ir pasakė savo vyrui, kad turi blogų minčių. Motiną ir dukrą siejo stiprus ryšys, socialiniai darbuotojai padeda mergaitei susitaikyti su tuo, kas įvyko.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Ji myli savo motiną ir nori pamatyti ją, bet nėra įsitikinusi, kad reikia tai daryti“, – pridūrė B. Cheema.

 

Advokatas Davidas Hislopas sakė: „Ji buvo nepaprastai gera motina ir žmona. Ji buvo šeimos širdis ir nekalta dėl psichinio sutrikimo, kuris sugriovė jos gyvenimą.“

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Teisėjas Stephenas Krameris sakė: „Tai yra tragiškas atvejis kiekvienam, susijusiam su šiuo incidentu.“

 

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
wu

Barrrrrrrrrrr!

LoL

Bet jinai nekalta del psihikos sutrikimu,o istikruju labai gaila mergaites…

Ezekiel

Depresija yra sunki liga, tačiau ir sunkiausiai pastebima aplinkiniams ar tiesiog ignoruojama todėl tokie sergantis gali kelti pavojų.

wtf

kas per welnia sita mamasa biski kuku arba de bi le o kitais zodzais tai k a l e

geras zmogus

kale tai suo suo tai gyvunas gyvunai tai dalis gamtos gamtos dalis = grozis :)
beto ji nekalta kad ji sirgo depresija ;)

Arme ;]]]

Skaiciau ir net kojos pradejo drebet kokia nesveika ta mama galvoju , o paskui skaitau kad tjp ir yra kad ji nesveika :D

as

pakvaisus bobele

zuikizz

Kaip ziauru bado peiliu poto praso apkabint veliau vel peiliu uzbado. Man net uz sirdies sujeme

bilduke

TRUKSTA ZODZIU………………………………………..

Taip pat skaitykite