Rekomenduojame

Versijos

 • Ašigalių pasikeitimas – ateina nauja supercivilizacijos karta?

  Ašigalių pasikeitimas – ateina nauja supercivilizacijos karta?

  Mokslininkai nustatė, kad Žemės magnetiniame lauke formuojasi galingi sutrikimai, liudijantys apie tai, kad planetos magnetiniai poliai greitu laiku apsikeis vietomis. Skamba balsai, teigiantys, kad ryšium su tuo reikia laukti naujų pasaulinio masto gamtiniu kataklizmų, primenančių Pasaulinį tvaną.   Tokią išvadą padarė specialistai iš Danijos planetinių tyrinėjimų centro. Išvadoms pritaria ir kolegos iš Lidso (Britanija) universiteto, […] Skaityti daugiau »
 • Mes valgome malkas ir amoniako pastą

  Mes valgome malkas ir amoniako pastą

  Visa maisto industrija iš paskutiniųjų stengiasi, kad mes neturėtume galimybės kontroliuoti tai ką valgome. Kad naivūs žmogeliai rytų žoles ir gautų iš to didžiulį pasitenkinimą. O kompanijų tikslas – sušerti visą tą mėšlą vartotojams, apeinant reikalavimus nurodyti sudėtines dalis, iš kurių gaminamas tasai pašaras.   Pradėkime nuo pirmojo “slapto ingridiento”.   Laikraščiai – puikus dalykas. […] Skaityti daugiau »
 • Senatvė – tai liga?

  Senatvė – tai liga?

  Senatvę galima vertinti ne kaip natūralų reiškinį, o kaip gydymo reikalingą ligą. Tik klausimas, ar turėsime pakankamai ryžto “gydytis” ir kiek teks sumokėti už tokią “sveikatą”.   Pastarąjį dešimtmetį senėjimo proceso stabdymo sąvoka iš mokslo fantastikos literatūros persikėlė į garsiausių mokslo įstaigų planus. Tik čia ji apibūdinama kitaip: kalbama apie “regeneracinę mediciną”, “audinių inžineriją” ar […] Skaityti daugiau »
 • Smegenų evoliucija baigėsi – prasideda degradacija

  Smegenų evoliucija baigėsi – prasideda degradacija

  Tyrinėdami žmogaus smegenų struktūras, Kembridžo universiteto mokslininkai padarė šokiruojančią išvadą: intelektualių gebėjimų evoliucija, trukusi milijonus metų, šiandien pasiekė kulminaciją! Kas toliau - degradacija?   Artimiausioje ateityje žmonės jau negalės tapti protingesni – tai neįmanoma fiziškai. Tyrimo autorius neurobiologijos profesorius Saimonas Loglinas (Simon Logleen) teigia, kad dabartinė informacinė aplinka yra neįtikėtinai koncentruota ir greitai išsiplės iki niekada […] Skaityti daugiau »
 • Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Keista anga aptikta Antarktidos kalnų regione ir gerai matyti iš palydovinių nuotraukų.   Maža to, netoli mistinio urvo galima įžiūrėti objektą, labai panašų į apledėjusią „skraidančią lėkštę“. Tokių atradimų aptiko žinomas virtualus archeologas iš JAV Džozefas Skiperis (Joseph Skipper).   Paprastai jis „kasinėja“ NASA ir kitų agentūrų Marso ar Mėnulio palydovinėse nuotraukose. Ir aptinka daug […] Skaityti daugiau »
 •      
 • Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Šimtai slaptų objektų, požeminiai bunkeriai, valdymo punktai, bandymų poligonai, medicininės laboratorijos, naujausių ginklų sandėliai… Mūsų planeta tiesiog prifarširuota tokiais objektais.   Paslapčių pradžia – pentagonas   1941-ųjų metų rugsėjo 11 d. Arlingtone, 40 mylių nuo Vašingtono, dykynėje, kuri vadinosi Pragaro pelkė, buvo pradėtas statyti Pentagonas. Statyba truko ilgiau nei metus ir mokesčių mokėtojams kainavo didžiulę […] Skaityti daugiau »
 • Žiniasklaidos įtaka

  Žiniasklaidos įtaka

  Kas daro didžiausią įtaką žmonių psichologijai? Seniau tai būdavo draugai, artimieji, mokytojai, bendradarbiai. Keičiantis laikams, keičiasi ir technologijos, keičiasi mūsų psichologija. Vis didesnę įtaką dabar jai turi žiniasklaida. Žiniasklaida – tai spauda, radijas, televizija ir internetas. Kasdien šiose žiniasklaidos priemonėse pasirodo milžiniškas kiekis informacijos beveik apie viską: politiką, sportą, mokslą ir t.t.   Pagal idėją, […] Skaityti daugiau »
 • Senosios civilizacijos mokėjo skraidyti?

  Senosios civilizacijos mokėjo skraidyti?

  Nereikėtų būti lengvatikiais. Bet nereikia būti ir skeptikais, kurie iš anksto atmeta viską, kas neįprasta, netikėta, kas nesutampa su nusistovėjusiomis, nuo vaikystės įprastomis normomis. Moksle reikia drąsiai rizikuoti, kurti vienokias ar kitokias prielaidas bei hipotezes, ieškoti joms įrodymų arba jas paneigti. Be šito nebus nei mokslinio ieškojimo, nei naujų atradimų.   Mes kalbėjome apie netikėtai […] Skaityti daugiau »
 • Stebuklingas vandens vaidmuo žmogaus gyvenime

  Stebuklingas vandens vaidmuo žmogaus gyvenime

  Visi mes nuo vystyklų žinome, kad Saulė, oras ir vanduo yra mūsų geriausi draugai. Tačiau mažai kas žino šios draugystės kainą. Būtent Saulė, oras ir vanduo duoda Gyvybę ir maitina visą Esamybę Žemėje. Žmogus šiame procese nėra išimtis.   Daugelis tautų nuo senų senovės keliaklupsčiauja prieš vandenį. Apie jį sukurdavo pasakas, legendas, sagas, jam buvo […] Skaityti daugiau »
 • Slaptos žinios

  Slaptos žinios

  Kažkokią dalį išlikusių žinių mes aptinkame pas senovės autorius. Tai astronominiai, kosmogoniniai, geografiniai ir kitokie duomenys, kurių staigaus atsiradimo paaiškinti neįmanoma. Kita žinių dalis buvo nebegrįžtamai prarasta.   Jinai pražuvo drauge su tekstais, rankraščiais ir knygomis, kurios buvo prarastos ir sunaikintos. Ir, pagaliau, dar vieną dalį, iš visko sprendžiant, nuslėpė žinių saugotojai. Tai buvo žinios, […] Skaityti daugiau »
Puslapis 1 iš 7 12345...Paskutinis »