Apie mus - Kontaktai
Ezoteriniai skelbimai - Paskelbk naujieną

Versijos

 • Paslaptinga sekta kuriai priklauso didžiausi pasaulio lyderiai

  Paslaptinga sekta kuriai priklauso didžiausi pasaulio lyderiai

  Tai ne koks nors studentiškas žaidimas, kaip kažkas gali pagalvoti – tai pakankamai rimta ir tai – visam gyvenimui. Iš tokių sektų savo noru nepasitraukiama (nebent kojomis į priekį). Pas juos savas požiūris į tai, kas vyksta pasaulyje ir jų interesai ne visada sutampa su valstybių, kurias jie pasirinko kaip savo dislokacijos vietas, interesais, rašo […] Skaityti daugiau »
 • Tikrieji pasaulio elito ketinimai ir pasirengimas ledynmečiui

  Tikrieji pasaulio elito ketinimai ir pasirengimas ledynmečiui

  Mažai tikėtina, kad valdantis elitas tiki tuo melu, kurį jie skleidžia per oficialų mokslą ir žiniasklaidą. Ypač tai pasakytina apie mitą, kuris byloja, jog dėl globalinio atšilimo kalti žmonės. Toliau mes pamatysime, kad bent jau dalis valdančio elito suvokia, kas vyksta šiuo metu ir kas nutiks ateityje (ką jie iš paskutiniųjų stengiasi nuslėpti). Tai pat […] Skaityti daugiau »
 • Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais

  Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais

  Zigmundas Frodas, filosofas ir psichiatras, samprotauja apie žmonijos būklę ir apie tai, kaip mums visiems ištrūkti iš Matricos.   „Iliuzija netgi sėdėjimą kalėjime gali paversti komfortišku“ – Nelsonas Mandela.   Jeigu fokusininkas nori jus apgauti, tai pradžiai jis sukuria iliuziją, kad nukreiptų jūsų dėmesį nuo realybės. Kol auditorija su susižavėjimu stebi nieko nereiškiančius triukus, fokusininkas […] Skaityti daugiau »
 • Sfinkso paslaptys: kuo toliau kasinėja, tuo daugiau mįslių

  Sfinkso paslaptys: kuo toliau kasinėja, tuo daugiau mįslių

  Daugelio tyrinėtojų nuomone, Egipto Sfinksas slepia savyje netgi daugiau mįslių nei Didžiosios piramidės. Niekas net nežino kada ir kokiais tikslais buvo pastatyta ši gigantiška skulptūra, praneša alternatyvių naujienų portalas versijos.lt.   Nykstantis sfinksas   Priimta manyti, kad Sfinksą pastatė drauge su Chefreno piramide. Tačiau senoviniuose papirusuose, datuojamuose piramidžių statybos laikais, apie jį nėra jokių užuominų. […] Skaityti daugiau »
 • Visą pasaulį valdo tik 9 žmonės

  Visą pasaulį valdo tik 9 žmonės

  Žinomo politiko Džiuljeto Kjezos nuomone pasaulis išgyvena civilizacinės paradigmos kaitos epochą. Vartotojų visuomenė daugiau nebegali egzistuoti: baigiasi planetos resursai, o finansinė politika, kuri užtikrina vartotojų visuomenės funkcionavimą, pateko į aklavietę. Naujo pasaulio gimimo scenarijus gali būti bauginantis, turint galvoje, kad realiai pinigų civilizaciją, Kjezos nuomone, kontroliuoja 9 žmonės – stambiausių bankų korporacijų savininkai.   Alternatyvių […] Skaityti daugiau »
 •      
 • Netrukus mus pradės šnipinėti net vaikų lėlės

  Netrukus mus pradės šnipinėti net vaikų lėlės

  Amerikoje sparčiai populiarėja elektroninės prekės, kurios gali atkurti savo šeimininkų kalbą. Iš pirmo žvilgsnio nekalti daiktai, kurių gamyboje panaudoti naujausi aukštųjų technologijų pasiekimai, gali tapti globalinio masto žmonių sekimo įrankiais.   Kalba eina apie tokius daiktus, kaip, pavyzdžiui, vaikiški žaislai. Robotai-pagalbininkai ir personaliniai padėjėjai. Įsigydami tokius „technikos stebuklus“, patys to neįtardami, galite atsidurti šnipų taikiklyje. […] Skaityti daugiau »
 • Tarp sapno ir tikrovės – Sielos klajonės

  Tarp sapno ir tikrovės – Sielos klajonės

  Specialistų, psichoneurologų ir psichoterapeutų, praktikoje neretai pasitaiko, kai žmones naktį, tarsi sapne, tarsi tikrovėje aplanko kažkokios „sunkios plaukuotos būtybės“. Viena moteris specialiai sudarytai sapnų komisijai pasakojo:   „Kartą naktį miegodama pajutau, kaip pamažu ėmė tirpti kūnas, tiksliau, viršutinė jo dalis: galva, rankos, krūtinė. Trūko oro. Norėjau surikti, tačiau negalėjau išleisti nė garso. Iš baimės pravirkau; […] Skaityti daugiau »
 • Kaip padirbinėjami maisto produktai?

  Kaip padirbinėjami maisto produktai?

  Maisto pramonė, iš visko sprendžiant, niekad nesiliaus mūsų stebinti savo išradingumu, ypač kai kalba užeina apie falsifikuotų produktų kūrimą. Štai keli faktai šia tema.   Lašišos dažomos rožine spalva   Tikroji lašišos spalva – blyškiai pilka. Dabar gi ji dažniausiai auginama dirbtinėse sąlygose, fermose, kur toji nelaiminga žuvis neturi natūralių pašarų ir gyvena tokioje ankštumoje, […] Skaityti daugiau »
 • Paslaptingi senoviniai diskai slepia ateivių istoriją Žemėje?

  Paslaptingi senoviniai diskai slepia ateivių istoriją Žemėje?

  1938 m. aukštai Bayan Kara-Ula kalnuose (Himalajuose) ties Kinijos ir Tibeto riba archeologų studentų grupė vadovaujama Beidžingo un-to profesoriaus Či Pu Tei tyrė virtinę susijungiančių urvų. Juose jie atrado tvarkingai palaidotų žmogiškosios rasės palaikų – smulkaus kūno ir didelių galvų. Iš pradžių buvo pamanyta, kad urvuose gyveno hitherto, nežinoma beždžionių rūšis, tačiau profesorius replikavo – […] Skaityti daugiau »
 • Koks mums nežinomas protas valdo pasaulį?

  Koks mums nežinomas protas valdo pasaulį?

  Hokaido universiteto (Japonija) biologas ir fizikas profesorius T. Nakagaki atskleidė pasauliui nuostabią grybų savybę: jie artimi gyvūnų pasauliui, jų elgsena panaši į sąmoningą, o ne instinktyvią.   Grybai gali sukurti optimalų komunikacijų tinklą tarp numatytų mazgų geriau ir greičiau už specialistus.   Grybai lengvai atkartojo Tokijo geležinkelio tinklo, Anglijos bei Ispanijos geležinkelio tinklų, JAV transporto […] Skaityti daugiau »
Puslapis 1 iš 9 12345...Paskutinis »