Rekomenduojame

Versijos

 • Žmogaus plaukai ir kiti patys bjauriausi papildai maiste

  Žmogaus plaukai ir kiti patys bjauriausi papildai maiste

  Mus visus sutampė nuo šleikštulio, kai sužinojome, apie taip vadinamą rožinę masę (kitaip – rožinės gleivės), kurios esama hamburgerių sudėtyje. Paskui mums papasakojo, kokia bjaurastimi apdorojami obuoliai ir kai kurie iš mūsų nustojo pirkti vaisius supermarketuose. Paskui atėjo eilė kenksmingiems maisto dažikliams, dedamiems į pusfabrikačius – ir vėl atsirado nemažai žmonių, kurie pakoregavo savo racioną. […] Skaityti daugiau »
 • Mokslas įrodė: žmogų kūrė ir tobulino ateiviai

  Mokslas įrodė: žmogų kūrė ir tobulino ateiviai

  Pastaruoju metu tyrinėtojai yra iškėlę daug naujų hipotezių, kurios stumia Ch. Darvino evoliucijos teoriją į istorijos šiukšlyną. Praeis dar keli metai ir darvinizmą prisiminsime su lengvu sarkazmu, panašiai kaip mename literatūrinius pasakojimus apie plokščią Žemę ant trijų banginių.   Tarptautinė tyrinėtojų grupė nesenai aptiko, kad mūsų DNR grandinėje yra visa informacija apie mūsų kūrėjus, tik […] Skaityti daugiau »
 • M teorija ir kriptidų egzistavimas Žemėje

  M teorija ir kriptidų egzistavimas Žemėje

  Apie kriptidų egzistavimą daugiausia žinome iš liudytojų parodymų. Kartais tuos liudijimus bandoma grįsti ir vaizdine medžiaga, tačiau kaip taisyklė tokia medžiaga retai kada būna geros kokybės.   Kriptozoologija tiria šiuos, oficialiam mokslui, nežinomus padarus, tokius kaip reliktinis humanoidas sniego žmogus, arba garsusis pleziozauras nesė ar mistiškoji čiupakabra.   Tiesioginių įrodymų kolkas nėra rasta, tik pėdsakai, […] Skaityti daugiau »
 • Prieš 25 000 metų planetoje įvyko branduolinis karas?

  Prieš 25 000 metų planetoje įvyko branduolinis karas?

  Šiuolaikiniai mokslininkai vis dažniau padaro išvadą, kad daugiau kaip prieš 25 000 metų planetoje vyko branduolinis karas, sukėlęs siaubingą ekologinę katastrofą, visiškai pakeitusią gyvenimą Žemėje. O prasidėjo viskas nuo archeologinės ekspedicijos, vykusios XX amžiaus pradžioje.   Vykdant kasinėjimus palei Indijos miestą Mohendžo Daras, mokslininkai aptiko senovės miesto griuvėsius. Miestas priklausė kitados bene labiausiai išsivysčiusiai civilizacijai, […] Skaityti daugiau »
 • Ašigalių pasikeitimas – ateina nauja supercivilizacijos karta?

  Ašigalių pasikeitimas – ateina nauja supercivilizacijos karta?

  Mokslininkai nustatė, kad Žemės magnetiniame lauke formuojasi galingi sutrikimai, liudijantys apie tai, kad planetos magnetiniai poliai greitu laiku apsikeis vietomis. Skamba balsai, teigiantys, kad ryšium su tuo reikia laukti naujų pasaulinio masto gamtiniu kataklizmų, primenančių Pasaulinį tvaną.   Tokią išvadą padarė specialistai iš Danijos planetinių tyrinėjimų centro. Išvadoms pritaria ir kolegos iš Lidso (Britanija) universiteto, […] Skaityti daugiau »
 •      
 • Mes valgome malkas ir amoniako pastą

  Mes valgome malkas ir amoniako pastą

  Visa maisto industrija iš paskutiniųjų stengiasi, kad mes neturėtume galimybės kontroliuoti tai ką valgome. Kad naivūs žmogeliai rytų žoles ir gautų iš to didžiulį pasitenkinimą. O kompanijų tikslas – sušerti visą tą mėšlą vartotojams, apeinant reikalavimus nurodyti sudėtines dalis, iš kurių gaminamas tasai pašaras.   Pradėkime nuo pirmojo “slapto ingridiento”.   Laikraščiai – puikus dalykas. […] Skaityti daugiau »
 • Senatvė – tai liga?

  Senatvė – tai liga?

  Senatvę galima vertinti ne kaip natūralų reiškinį, o kaip gydymo reikalingą ligą. Tik klausimas, ar turėsime pakankamai ryžto “gydytis” ir kiek teks sumokėti už tokią “sveikatą”.   Pastarąjį dešimtmetį senėjimo proceso stabdymo sąvoka iš mokslo fantastikos literatūros persikėlė į garsiausių mokslo įstaigų planus. Tik čia ji apibūdinama kitaip: kalbama apie “regeneracinę mediciną”, “audinių inžineriją” ar […] Skaityti daugiau »
 • Smegenų evoliucija baigėsi – prasideda degradacija

  Smegenų evoliucija baigėsi – prasideda degradacija

  Tyrinėdami žmogaus smegenų struktūras, Kembridžo universiteto mokslininkai padarė šokiruojančią išvadą: intelektualių gebėjimų evoliucija, trukusi milijonus metų, šiandien pasiekė kulminaciją! Kas toliau - degradacija?   Artimiausioje ateityje žmonės jau negalės tapti protingesni – tai neįmanoma fiziškai. Tyrimo autorius neurobiologijos profesorius Saimonas Loglinas (Simon Logleen) teigia, kad dabartinė informacinė aplinka yra neįtikėtinai koncentruota ir greitai išsiplės iki niekada […] Skaityti daugiau »
 • Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Keista anga aptikta Antarktidos kalnų regione ir gerai matyti iš palydovinių nuotraukų.   Maža to, netoli mistinio urvo galima įžiūrėti objektą, labai panašų į apledėjusią „skraidančią lėkštę“. Tokių atradimų aptiko žinomas virtualus archeologas iš JAV Džozefas Skiperis (Joseph Skipper).   Paprastai jis „kasinėja“ NASA ir kitų agentūrų Marso ar Mėnulio palydovinėse nuotraukose. Ir aptinka daug […] Skaityti daugiau »
 • Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Šimtai slaptų objektų, požeminiai bunkeriai, valdymo punktai, bandymų poligonai, medicininės laboratorijos, naujausių ginklų sandėliai… Mūsų planeta tiesiog prifarširuota tokiais objektais.   Paslapčių pradžia – pentagonas   1941-ųjų metų rugsėjo 11 d. Arlingtone, 40 mylių nuo Vašingtono, dykynėje, kuri vadinosi Pragaro pelkė, buvo pradėtas statyti Pentagonas. Statyba truko ilgiau nei metus ir mokesčių mokėtojams kainavo didžiulę […] Skaityti daugiau »
Puslapis 1 iš 7 12345...Paskutinis »