Rekomenduojame

Versijos

 • Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Antarktidos paslaptys: įšalusi „skraidanti lėkštė“ ir anga į požeminį pasaulį

  Keista anga aptikta Antarktidos kalnų regione ir gerai matyti iš palydovinių nuotraukų.   Maža to, netoli mistinio urvo galima įžiūrėti objektą, labai panašų į apledėjusią „skraidančią lėkštę“. Tokių atradimų aptiko žinomas virtualus archeologas iš JAV Džozefas Skiperis (Joseph Skipper).   Paprastai jis „kasinėja“ NASA ir kitų agentūrų Marso ar Mėnulio palydovinėse nuotraukose. Ir aptinka daug […] Skaityti daugiau »
 • Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Slaptos bazės egzistuoja po žeme, po vandeniu ir danguje

  Šimtai slaptų objektų, požeminiai bunkeriai, valdymo punktai, bandymų poligonai, medicininės laboratorijos, naujausių ginklų sandėliai… Mūsų planeta tiesiog prifarširuota tokiais objektais.   Paslapčių pradžia – pentagonas   1941-ųjų metų rugsėjo 11 d. Arlingtone, 40 mylių nuo Vašingtono, dykynėje, kuri vadinosi Pragaro pelkė, buvo pradėtas statyti Pentagonas. Statyba truko ilgiau nei metus ir mokesčių mokėtojams kainavo didžiulę […] Skaityti daugiau »
 • Žiniasklaidos įtaka

  Žiniasklaidos įtaka

  Kas daro didžiausią įtaką žmonių psichologijai? Seniau tai būdavo draugai, artimieji, mokytojai, bendradarbiai. Keičiantis laikams, keičiasi ir technologijos, keičiasi mūsų psichologija. Vis didesnę įtaką dabar jai turi žiniasklaida. Žiniasklaida – tai spauda, radijas, televizija ir internetas. Kasdien šiose žiniasklaidos priemonėse pasirodo milžiniškas kiekis informacijos beveik apie viską: politiką, sportą, mokslą ir t.t.   Pagal idėją, […] Skaityti daugiau »
 • Senosios civilizacijos mokėjo skraidyti?

  Senosios civilizacijos mokėjo skraidyti?

  Nereikėtų būti lengvatikiais. Bet nereikia būti ir skeptikais, kurie iš anksto atmeta viską, kas neįprasta, netikėta, kas nesutampa su nusistovėjusiomis, nuo vaikystės įprastomis normomis. Moksle reikia drąsiai rizikuoti, kurti vienokias ar kitokias prielaidas bei hipotezes, ieškoti joms įrodymų arba jas paneigti. Be šito nebus nei mokslinio ieškojimo, nei naujų atradimų.   Mes kalbėjome apie netikėtai […] Skaityti daugiau »
 • Stebuklingas vandens vaidmuo žmogaus gyvenime

  Stebuklingas vandens vaidmuo žmogaus gyvenime

  Visi mes nuo vystyklų žinome, kad Saulė, oras ir vanduo yra mūsų geriausi draugai. Tačiau mažai kas žino šios draugystės kainą. Būtent Saulė, oras ir vanduo duoda Gyvybę ir maitina visą Esamybę Žemėje. Žmogus šiame procese nėra išimtis.   Daugelis tautų nuo senų senovės keliaklupsčiauja prieš vandenį. Apie jį sukurdavo pasakas, legendas, sagas, jam buvo […] Skaityti daugiau »
 •      
 • Slaptos žinios

  Slaptos žinios

  Kažkokią dalį išlikusių žinių mes aptinkame pas senovės autorius. Tai astronominiai, kosmogoniniai, geografiniai ir kitokie duomenys, kurių staigaus atsiradimo paaiškinti neįmanoma. Kita žinių dalis buvo nebegrįžtamai prarasta.   Jinai pražuvo drauge su tekstais, rankraščiais ir knygomis, kurios buvo prarastos ir sunaikintos. Ir, pagaliau, dar vieną dalį, iš visko sprendžiant, nuslėpė žinių saugotojai. Tai buvo žinios, […] Skaityti daugiau »
 • Kaip televizija žmones paverčia avinais ir zombiais

  Kaip televizija žmones paverčia avinais ir zombiais

  Kas laiko žmones prikaustytus prie televizoriaus? Kodėl jie kaip užburti spokso „Euroviziją“ ar žiūri serialus, nors ten nėra nieko gero? Ogi jie užhipnotizuoti!   Bent jau taip įrodinėja analitiku save pristatantis Igoris Davydovas straipsnyje „Kaip iš mūsų daro avinus“. Pasak jo, šiuolaikinė vakarietiška kultūra nepastebimai ir metodiškai mus verčia zombiais. „Analitikas“ pateikia išsamų televizijos naudojamų […] Skaityti daugiau »
 • Naudojant vakcinas B. Geitsas mažins žmonijos populiaciją

  Naudojant vakcinas B. Geitsas mažins žmonijos populiaciją

  Microsoft įkūrėjas ir vienas turtingiausių pasaulio žmonių Bilas Geitsas, turintis filantropo įvaizdį, naudodamas savo milijardus per savo (neapdedamą mokesčiais) „Bilo ir Melindos Geitsų fondą”, užsiima susirgimų ir maisto trūkumo Afrikoje problemų sprendimu, o taip pat kovoja su skurdu.   Neseniai įvykusioje konferencijoje Kalifornijoje, Geitsas praskleidė uždangą nuo beveik nežinomo savo labdaros aspekto – gyventojų skaičiaus […] Skaityti daugiau »
 • Robotizuotos ateities scenarijai

  Robotizuotos ateities scenarijai

  Robotų suklestėjimas – šis siužetas yra daugybės antiutopinių filmų scenarijų pagrindas: singuliarumas – taškas, kuriame dirbtinis intelektas aplenks žmogaus protą.Nors tai vis dar skamba kaip mokslinė fantastika, daugelis kompiuterinės technikos specialistų teigia, kad singuliarumo taškas bus pasiektas XXI amžiuje.   Tačiau labai mažai kas sutinka su tuo, kaip po to atrodys mūsų ateitis. Kai kurie […] Skaityti daugiau »
 • Televizorius stabdo visą žmonijos evoliuciją

  Televizorius stabdo visą žmonijos evoliuciją

  Televizorius stabdo žmonijos evoliuciją – tokią išvadą padarė mokslininkai. Vidutinis statistinis planetos gyventojas praleidžia priešais TV ekraną beveik vieną mėnesį per metus. O juk iš esmės tai visiškai nenaudingai ir beprasmiškai iššvaistytas laikas. Netgi žiūrint pažintines laidas mūsų smegenys nedirba taip aktyviai, kaip, pavyzdžiui, skaitant knygas.   Praktiškai kiekvienas pasaulio gyventojas per parą žiūri televizorių […] Skaityti daugiau »
Puslapis 1 iš 6 12345...Paskutinis »