NE Į TEMĄ, bet Katastrofa ieško pašnekovo/ės.

Pradėjo Smygolas, gegužės 12, 2012, 20:33:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Smygolas

Tikiuosi nebūsiu už'off'top'inta, bet ieškau pašnekovo/ės įvairiomis temomis. Virtualiame pasaulyje.
Žinau, kad čia ne pažinčių klubas, ar dar kažkas, tiesiog nežinau kur dar ieškoti bendraminčių (galbūt), nes Anomalija yra nuostabus, man labai tinkantis/patinkantis forumas.
Tad... Jei kas atsilieps - AŽ.
Katastrofa

OKULTISTE

Kai atsiras ar išsirinksi, tai čia pranešk...
Jei dar nėra, o jau reikia, tai gali man į "skaipą" rašyti (žinoma, kad ne visada būnu prisijungus, todėl gali būti, kad ne iš karto atsakysiu)... Aš "skypėje" - okultiste...

OKULTISTE

Na va, kaip Dievas palaimino šitą mano žingsnį... Dabar galiu pasidžiaugti gera drauge...

omcikas


ponaitis

Kad man pasisektu toki netradiciniu mastymo,bendraminty paranormala(o tu ka su netradiciniu mastymu pagalvojai :D ).

la.benas

Yay! Susikirto du keliai, vajetau - kaip gerai!
O šiaip jei rimtai, tai labai puiku :) Pasisekė jums... Aš lygiai taip pat ieškau virtualių draugų/pašnekovų, tik kol kas nelabai gerai sekasi ;)

ponaitis

pone benai,nori susirašinėt?  :D

la.benas

Na, tikriausiai kad taip, jei jūs, Ponaiti, turite ką pasakyti įvairiomis tėmomis :)

ponaitis

priklauso kokiomis temomis,bet kaip save vadinu vidutinybe(nes visko moku ir visko nepakankamai :) )tai turbut pakalbėt galėčiau.Beje, kiek tau metu "pone benai"  ;)

la.benas

Manau kad yra parašyta mano prisistatyme :) Paskaityk, ir ne tik amžių sužinosi :D

ponaitis

tai neprisiminsiu visko,kiek aprašymu perskaites esu,ne vien šitam forume:)

OKULTISTE

Citata iš: la.benas  sausio 24, 2013, 20:50:50
Yay! Susikirto du keliai, vajetau - kaip gerai!
O šiaip jei rimtai, tai labai puiku :) Pasisekė jums... Aš lygiai taip pat ieškau virtualių draugų/pašnekovų, tik kol kas nelabai gerai sekasi ;)


Tai gal problema ir yra tame, kad ieškote virtualių? Man tai vis noris, kai jau labiau susipažįstama, susitikti ir normaliai su žmogumi pabendrauti, o ne per plastamsinius tarpininkus...

Aukštyn