Jurbarko NSO

Pradėjo duo, vasario 18, 2014, 11:51:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

duo

vasario 18, 2014, 11:51:21 Redagavimas: vasario 18, 2014, 12:43:16 by duo
Citata iš: eternal.bliss  sausio 26, 2014, 20:22:16
Nenorėk tu geriau su ateiviais susitikti


A kas bus? Antai vakar vakare buvom susitikę, chramandžos pakramsnojome, dar ir kolegų nuotrauką įamžinau nuskrendant.

uno

Nu čia sakyčiau įdomi fotkė, įdomu ką expertai esantys čia pasakys dėl šios foto  :)

.L.U.T.H.O.R.


uno

Druwis
Čia kas yra ta viršutinė nuotrauka?

.L.U.T.H.O.R.

Parodo error level. Nemodifikuotoj nuotraukoj, šis lygis dažniausiai būna panašus visoje nuotraukoje. Tačiau jeigu išsiskiria, didelė tikimybė, kad nuotrauka yra modifikuota. Ir matosi kuriose vietose.

duo

Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 13:38:53
Parodo error level. Nemodifikuotoj nuotraukoj, šis lygis dažniausiai būna panašus visoje nuotraukoje. Tačiau jeigu išsiskiria, didelė tikimybė, kad nuotrauka yra modifikuota. Ir matosi kuriose vietose.


Kurioje vietoje čia kas išsiskiria?

Benamis

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 11:51:21
A kas bus? Antai vakar vakare buvom susitikę, chramandžos pakramsnojome, dar ir kolegų nuotrauką įamžinau nuskrendant.


Lietuvoje daryta nuotrauka?

.L.U.T.H.O.R.

Šviesesnės vietos išsiskiria.

Benamis

Citata iš: Druwis  vasario 18, 2014, 13:55:50
Šviesesnės vietos išsiskiria.


Bet ir pastatai issiskiria :-\

.L.U.T.H.O.R.

Na taip :) Be to aš nesakau, kad čia fake. Tik įmečiau, ką ELA(error level analysis) parodo.

Teroras

Man tai kaip tik error level atrodo kaip vienos, neredaguotos nuotraukos. Keista tik, kad autorius mazai informacijos pateike. Gal galetum placiau parasyti?

duo

Citata iš: Benamis  vasario 18, 2014, 13:54:18
Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 11:51:21
A kas bus? Antai vakar vakare buvom susitikę, chramandžos pakramsnojome, dar ir kolegų nuotrauką įamžinau nuskrendant.


Lietuvoje daryta nuotrauka?


Vakar vakare apie 21:00 Jurbarko mietas prie Nemuno. Reiškinys matomas šiaurės vakaruose. Kadras visiškai netyčinis. Tiesiog nelabai koks dangus buvo, tad pasukau iš pietinės pusės objektyvą į vakarus, sakau kampą miesto nutrauksiu. Nieko keisto danguje nebuvo, nes ir vėjas nemažas, ir debesimis aptraukė. Fotografuota distancinio pagalba, išlaikymas ~ 30 sek. Nu ir jobino tuo metu  :o Toks keistai nelabai ryškus bet "koncentruotas" nušvitimas buvo... Nu ir va, rezultatas matomas  :) Pasakysiu taip, realiai aš esu skeptikas dėl visokių ufonautų, bet rimto paaiškinimo kas čia buvo neturiu.

Teroras

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 14:06:47
Nu ir jobino tuo metu  :o Toks keistai nelabai ryškus bet "koncentruotas" nušvitimas buvo...


Galetum truputeli placiau sia vieta papasakot? Ta prasme pries tai danguje nieko nebuvo, o veliau danguje blykstelejo tie du sviesos kamuoliai? Kaip suprantu jie neskraide, tiesiog "isiziebe" ir "nugeso"?

duo

Citata iš: Teroras  vasario 18, 2014, 14:12:18

Galetum truputeli placiau sia vieta papasakot? Ta prasme pries tai danguje nieko nebuvo, o veliau danguje blykstelejo tie du sviesos kamuoliai? Kaip suprantu jie neskraide, tiesiog "isiziebe" ir "nugeso"?


Niekas neskraidė. Absoliučiai. Kadangi dangus jau buvo apsitraukęs ir jau nesimatė žvaigždžių (o mano tikslas apskritai buvo pabandyti nusifotografuoti Oriono žvaigždyną) tai kaip ir sakiau nusukau nuo pietinės pusės į vakarus nes ten toliau bažnyčia, senamiestis. Meniškos nuotraukos nelabai tikėjausi, o ir tikslas buvo pramokti fotografuoti naktinius vaizdus. Taigi fotikas Nikon D40 objektyvas "KIT'inis". 18mm f/3.5, ISO1600, išlaikymas rankinis. Ta prasme su distancinio pagalba reguliuoju užrakto greitį. Nu tai va, paspaudžiau ir skaičiuoju iki 30. Tuo metu net nelabai žiūrėjau į tą pusę. Akies kraštu pamačiau kad kažkas blyktelėjo. Kai pasukau akis ton pusėn nieko ten jau nebuvo, baigiau skaičiuoti iki 30 ir uždariau užraktą. Nu tai va ir tiek. Mano nuomone tiesiog stipriai žyptelėjo ir užgeso.

.L.U.T.H.O.R.

Nuotrauka, tiesiai iš fotiko? :)

Aukštyn