Chiromantija

Pradėjo Benamis, sausio 29, 2012, 16:54:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Chiromantija (Graik. "cheir" (χειρ) - ranka, "manteia" (μαντεία) - būrimas, pranašystė) yra ateities charakterizavimo ir nuspėjimo menas delno pagalba, dar vadinasmas chirologija, delno-skaitymu arba delno analize.

Daugiau apie chiromantija galima suzinoti cia: http://anomalija.lt/2011/06/chiromantija/

As pas burejas nevaikstau, taigi noreciau uzduoti klausima forumo nariams ir sveciams, gal kas nors galetu man pasakyti, ka nors idomaus apie mano gyvenima is mano delnu? Jeigu yra zmogus kuris uzsimineja chiromantija, atsiusiu savo delnu atvaizdus (turiu skeneri) :)

Linas

Patariu nepasitikėt chiromantija, man būrė ir visiškai nepataikė

Benamis

Na, jeigu kas nors galetu pasakyti nors kazkiek teisingos informacijos apie mano pvz. dabartini gyvenima, tada labiau pasitikeciau :) Zinoma ir chiromantas chiromantui nelygus :)

Ieva

Aš turiu tokią knygelę kurioje labai tiksliai apie kiekvieną delno liniją rašo, ką ji reiškia. Mėginau analizuot, bet ten viskas gana sudėtinga. Pavyzdžiui pas mane kai kurių linijų išvis nėra, bet skaičiau, kad gali vėliau atsirast. Taip pat toj knygelėj rašo, kad pagal delno linijas galima sužinot apie nelaimes, tai ten aš neskaičiau ir geriau pagalvojus kažkaip nesinori iš anksto žinot kas bus ateity, tai ir nebeskaitau.

Benamis

Kaip knyga vadinasi?

Ieva

Knyga vadinasi Jūs ir jūsų ranka.

Benamis

Dekui. Pasidomejau, ganetinai sena knyga, sunku bus rasti :-\ Turesiu laisvo laiko, palakstysiu po knygynus :)

RoxiO

#7
sausio 29, 2012, 23:20:54 Redagavimas: sausio 29, 2012, 23:22:46 by RoxiO
Man tai juokingi tokie dalykai, kaip būrimai iš rankų. :D
Insomnia gerą straipsnį parašė ta tema: http://anomalija.lt/2011/07/astrologijos-psichologija-arba-kodel-pranasystes-issipildo/

Benamis

Chiromantijoje kartais toli grazu iki insomnios aprasyto Barnumo efekto. Nenoriu cia plestis, nes tureciau labai daug rasyti :) Gal rytoj jeigu netingesiu :)

RoxiO

Gerai, paklausysiu  :)

Teroras

Pamenu kai man viena chiromante pabure is delno tai likau ir apakes ir sokiruotas. Pasake net kiek kartu buvau ranka sulauzes ir panasius dalykus.

RoxiO

Tai kai burė iš delno, turbūt apčiuopė vietas kur lūžę buvo. :D

Teroras

Citata iš: RoxiO  sausio 30, 2012, 21:39:34
Tai kai burė iš delno, turbūt apčiuopė vietas kur lūžę buvo. :D


Man idomu kokiu budu ji galejo suzinoti apie mano rankos luzi ciupinedama tik delna? :o

paragraf 78

Mačiau kažkokioj laidoj jog yra chiromantų firmos kurios koreguoja delno linijas atlikdami nedideles operacijas. Ką apie tai manote?

TinSoldier

Citata iš: Teroras  sausio 31, 2012, 12:56:51
Citata iš: RoxiO  sausio 30, 2012, 21:39:34
Tai kai burė iš delno, turbūt apčiuopė vietas kur lūžę buvo. :D


Man idomu kokiu budu ji galejo suzinoti apie mano rankos luzi ciupinedama tik delna? :o


O gal atsimeni citatas, kaip būtent ji nuspėjo, kad buvai susilaužęs ranką? Į kokį pokalbį buvo panašiau?

1 scenarijus:

Ji: - Iš tavo delno linijų matau, kad tau porą kartų buvo lūžusi ranka.

2 scenarijus:

Ji: - Esi operuotas, ar ne?
Tu: - Taip.
Ji: - Bet matau tai nebuvo labai sunki operacija?
Tu: - Taip.
Ji: - Operuotas kaulo lūžis, ar ne?
Tu: - Taip.
..........ir panašiai.


Antrasis variantas labai paplitęs tarp visokių aiškiariagių ir pan. Vadinasi "cold reading", kur būrėjas tiesiog spelioja įvairius dalykus, pradėdamas nuo labai abstrakčių ir tave po truputį tardydamas išsiaiškina apie tave. Bet tai daro taip meistriškai, kad dažnai žmonės net nepastebi, kad patys tiems būrėjams išduoda atsakymus. Ne taip buvo tau su ta chiromante?

Ir, bent kiek aš domėjausi, delnų linijos negali atskleisti tavo praeities ar ateities. Tiesiog tipo atskleidžia tavo asmenybę. Nes visos tos delnų, pirštų linijos susiformuoja dėl to, kad būdamas gimdoje gniaužai kumščiukus, trini rankytes ir pan. Ar, logiškai pagalvojus, tai galėtų numatyti kiek kartų per gyvenimą susilaužysi ranką?

Aukštyn