Kas man yra?

Pradėjo Gintare, sausio 27, 2013, 18:10:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Marius- yeah, aš irgi skaitydama apie tai pagalvojau.
Bet manau, kad žmogus turi sąžinės, moralės, todėl netrolins. Na, bet kuriuo atveju ne mums nuo to bus blogiau ^,^

la.benas


Marius

#17
sausio 27, 2013, 21:20:43 Redagavimas: sausio 27, 2013, 21:30:52 by Marius
Apie jį ir kalbėjau..taigi byla kaipo išspresta.

'''' dar mane neramine kad mama naktimis užsidaro savo kambaryje, nors anksciau to nedarydavo. Nors ji trvirtina kad tai ne del manes taciau aš žinau kad ji taip elgiasi butent del to kad bijo manes. Prieš tris menesius paslepe virtuvinius peilius o man pasake kad juos išmete nes jie kenkia sveikatai. Aš tikrai žinau kad ji man meluoja ir manes bijo.''''

Manau komentarų nebereik....

la.benas

Čia to vaiko piešiniai... Įdomu, kokie Gintarės.


Benamis

Off-topa tesiame cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1358.msg23128#new

Ne i tema zinutes bus trinamos.

Marius

Keturis metus buvau susidūręs su vaiko/paauglio raida,bei psichologija ir galiu pasakyti,kad tas rašinėlis tikrai ne dvylikos metų mergaitės(aišku galiu ir klysti,bet pagal visus požymius nemanau) Rašymo stilius ir vartojami sakinai,bei kaip jie deliojami,reiškiamos mintys ir jų apstraktumas,parodo,kad buvo kuriama,o ne pasakojama iš patirties,beto kaip pavizdys buvo pateiktas staipsnis,vos ne identiškas tariamos mergaitės,ir kur beje jis buvo rastas?taigi..tai suteikia didelę prielaidą,kad visa tai pramanas..Ok sutinku,pradėjom fludint ir vaipytis,bet nematyt akivaizdaus ''mergaitės'' ''skiedimo'' ir truputį naivoka...

la.benas

Po velniais, tu teisus. Tą patį pagalvojau. Jau pastebėjau, kad čia renkasi protingi žmonės, bet kaip dvylikmetei tai čia per gerai buvo...

Hekate

Ech neleidot žmogui daugiau pasireikšti (jeigu ji prikūrė). O taip norėjosi daugiau paskaityti  :-[
Net nebėr vilčių, kad dar parašys.

Abugabuga

Mergait, laki fantazija. Užaugus galėsi būt menininke (tik ne rašytoja).. ;*

Aukštyn