Ragina laikytis „nulinės tolerancijos“ prieš vaikus prievartavusius kunigus

Pradėjo Linas Esu, birželio 27, 2017, 12:01:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: paragraf 78  liepos 08, 2017, 16:24:46Na tada perskaityk visą ką rašiau anksčiu, nes kartotis nesinori :)
okei :D

Linas Esu

#76
liepos 11, 2017, 14:00:13 Redagavimas: liepos 11, 2017, 16:39:33 by Linas Esu
Temos klausimas :

Ko bažnyčia turėtų imtis , jog išvengti panašių incidentų ateityje ?

paragraf 78

Atsakymas: nereaguoti į tuos kurie jai nepriklauso bet nurodinėja ką jai daryti? :)

tadasas99

#78
liepos 11, 2017, 18:05:55 Redagavimas: liepos 11, 2017, 18:20:43 by tadasas99
Citata iš: paragraf 78  liepos 11, 2017, 16:36:51Atsakymas: nereaguoti į tuos kurie jai nepriklauso bet nurodinėja ką jai daryti? :)
tai reiskia toliau pletoti esama situacija del kurios ir kilo problema, as sakyciau mazint savivale, monarchija, bei didinti zmogiskojo faktoriaus kontrole.
 I visai nesvarbu kas tai darys, nors seip kad kontrole atliktu nesaliski asmenys manau nebutu blogai
 Bent man nuskambejo panasiai kaip smurtaujancio vyro pasakymas "cia musu seimos reikalas, nesikiskit"

paragraf 78

Stebiuosi žmonių gebėjimu iš vienos frazės tiek išvadų prisidaryti :)
Be to, siūlau įsijungti ironijos ir humoro skenerį, tada bus mažiau beprasmių diskusijų

Linas Esu

#80
liepos 11, 2017, 19:06:01 Redagavimas: liepos 11, 2017, 19:45:30 by Linas Esu
Citata iš: paragraf 78  liepos 11, 2017, 16:36:51Atsakymas: nereaguoti į tuos kurie jai nepriklauso bet nurodinėja ką jai daryti? :)
Kažką panašaus buvo rašęs temoje @a.t.sielis , jog tikintys turi tvarkytis savo bėdas , ne ateistams nosį kišti ar panašiai :D

Citata2. Jei patyrinėti kunigų pedofilų bylas atrandama dar viena įdomybė. Nemenka dalis kunigų pavadintų pedofilais turėjo lytinius santykius su 15-17 metų jaunuoliais. Ne paslaptis, kad jaunos merginos ypač žavisi kunigais ir juos bando įsitempti į lovą (hmm, klausimas kuris iš mūsų nepasiduotų sexy panelės kuri pati ant tavęs lipa vilionėms?). Kita dalis buvo santykiai su 15-17 metų jaunuoliais, kurių dalis taip pat įsiviodavo kunigus į lovą. Pirmuoju atveju, nors įstatymiškai ir galima vertinti kaip pedofiliją, tačiau realiai aš taip nevertinčiau. Antruoju atveju gal būt derėtų kalbėti ne tiek apie pedofiliją, kiek apie homoseksualizmą.
Kai kurie jūsų sakiniai šioje temoje tarsi bando pateisinti kunigus pedofilus kažkokia iškraipyta lytinio akto - homoseksualumo samprata paaulgystėje . Visiškai nenuostabu , kad kažkas pamatęs tokį jūsų  " ironišką-humoristinį " pranešimą , parašė būtent tokią nuomonę .

Perskaitęs , ką jūs parašėte lygiai tą patį pagalvojau ką jau minėjo prieš tai @tadasas99 .




paragraf 78

Citata iš: Linas Esu  liepos 11, 2017, 19:06:01Kai kurie jūsų sakiniai šioje temoje tarsi bando pateisinti kunigus pedofilus
Keista, kai pats sužinai jog kažkaip bandai pateisinti pedofilą, nors ne kartą aiškiai išsakei poziciją, jog tokius ir jų bendrininkus reikia į kalėjimą iki gyvos galvos uždaryti.
Taigi, mielieji, skaitykite kas konkrečiai parašyta, o ne bandykite įžvelginėti poteksčių, kurtis dalykų kurie skamba, jei atrodo ar skamba, tai .... ai tiek to...
Kas čia žmonėms pastaruoju metu darosi, kad tai vienur tai kitur ką nors su kuo nors girdžiu aiškinantis kas ką ten pasakė, o kas ką išgirdo.
Taigi čia manau diskusiją ir baigiu, nes kai tenka aiškinti kad tai ką parašei yra tai ką parašei, o ne tai ką susigalvojo oponentas, apima kažkokia reikalo beprasmybė.

Sėkmės kovojant su menamais pedofilais, mielieji klavišų riteriai, kai nuspresite kautis su tikrai pedofilais, parašykite, galėsiu prisidėti jiems į kaulus kraunant.
Ir kad neprisigalvotumėte ko nesakiau, žodžiai "į kaulus kraunant" reiškia mušimą, o ne seksą ar pedofilų kunigų pateisinimą....


P.S. Sorry, matomai per daug dr. Hauso žiūriu, todėl ir pasidariau alergiškas kvailystėms. Sėkmės.

Linas Esu

#82
liepos 11, 2017, 22:50:04 Redagavimas: liepos 11, 2017, 23:09:57 by Linas Esu
Tikrai įdomu ką Dr.Hausas , apie tai pasakytų :D :D

Citata iš: paragraf 78  birželio 28, 2017, 14:49:302. Jei patyrinėti kunigų pedofilų bylas atrandama dar viena įdomybė. Nemenka dalis kunigų pavadintų pedofilais turėjo lytinius santykius su 15-17 metų jaunuoliais. Ne paslaptis, kad jaunos merginos ypač žavisi kunigais ir juos bando įsitempti į lovą (hmm, klausimas kuris iš mūsų nepasiduotų sexy panelės kuri pati ant tavęs lipa vilionėms?). Kita dalis buvo santykiai su 15-17 metų jaunuoliais, kurių dalis taip pat įsiviodavo kunigus į lovą. Pirmuoju atveju, nors įstatymiškai ir galima vertinti kaip pedofiliją, tačiau realiai aš taip nevertinčiau. Antruoju atveju gal būt derėtų kalbėti ne tiek apie pedofiliją, kiek apie homoseksualizmą.
Ir nesvarbu ar aukoms bus 15-17m. ar dalis jų homoseksualai , jos vistiek aukos , nors kai kurie realiai to nevertina :D

P.S sėkmės , besulaukiant tos dienos . Bent jau aišku ką bus galima kviesti į pagalbą mušant pedofilus .

tadasas99

Atsakymas: nereaguoti į tuos kurie jai nepriklauso bet nurodinėja ką jai daryti?
 
 Kazin ne panasios politikos Putinas laikosi? ;D  kodel kaikurie sioje frazeje izvelgia uzdara kulta kuriame darau ka noriu, tvarkausi kaip man atrodo tinkama, jei tokia krikscionybes ateities kryptis tada reik kirst tai gyvatei galva.
 Nors gal fraze netinkamai vertinam
 Arba zmogaus su krikscioniskojo mokymo ytaka mastymas
 Arba tai tik vieno zmogaus mintis.

paragraf 78


tadasas99



Aukštyn