Privalomoji Karo tarnyba

Pradėjo Jimas, vasario 24, 2015, 16:31:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Dūmas

#30
vasario 26, 2015, 00:15:42 Redagavimas: vasario 27, 2015, 08:43:52 by paragraf 78
@Vytautas - sėsk 2 ;) Žinai man tu puikiai įrodai cituoju "Užims kažkas. Na ir kas. Buvom 50m užimti ir nieko. Vis dar kalbam lietuviškai ir bendrai čia kaip niekad daug lietuvių po tokio užėmimo. Kur kas blogesnis dabartinis užėmimas, nes lietuvių Lietuvoje mažėja. Lietuviškumas viduje o ne kažkokioje išorėje. Išorėje gali būti kas tik nori. Nuo to man nei šilta nei šalta", kad istorijos mokyklose ne be reikalo mokoma ir jos pamiršti nevalia. Ar Lietuva nepasitiko Vokiečių, Rusų - išvaduotojų išskėstomis rankomis? Vytautai ką darė su mumis išvaduotojai? Jūs kieno dėka kalbat lietuviškai? Tikriausiai pasakysi, o koks skirtumas ar Lietuviškai kalbėti ar Rusiškai, koks skirtumas laikytis Lietuviškų papročių ar Rusiškų, koks skirtumas ar Sibire gyventi ar Lietuvoje, ir aplamai koks skirtumas būti Lietuviu ar kinu - man [cenzūra]. Nesuasmenink, bet Lietuva likus tik 65 300 km2 dėl to, kad daugumai tokių kaip tu buvo tas pats (aš turiu gerai, o koks skirtumas po kieno vėliava. Siūlyčiau aplankyti aplinkinius rajonus aplink Maskvą, ar Kaliningrado sritį….). Tikriausiai nesate toki naivūs ir negalvojate, kad mūsų krašto nebandytų surusint, ir viskas ko mes pasiekėme būtų neišvogta....O norint žaibiškai užimti teritoriją nesubomborduotų.... Lankant kitas pasaulio šalis ir susiduriant su kitų tautų kultūra taip saldu suprasti, kad Lietuvoje gyventi geriausia :)
Visų pirma ir svarbiausia - ar Jūs suprantat kokių tikslų siekia Rusija grimstant jai vis giliau į ekonominę krizę?: 1) Atitraukti šalies gyventojų dėmesį nuo krizės (tai daroma vykdant karinę politiką); 2) Sugriauti Europos sąjungą užduotis Nr.2, o Ukraina jiems nesvarbu tai tik įrankis...; 3) Sugriauti NATO kaip karinį alijansą, suduodant smūgį Baltijos šalims (galima būtų pasinaudojant kitataučiais, skleidžiant dezinformaciją, destabilizuoti, ar įvesti Rusų reguliariąją armiją suduodant žaibišką smūgį ir užimti numatytą teritoriją, kad NATO nespėtų ir nenorėtų reaguoti į įvykusį konfliktą). NATO nespėjimas reaguoti, ar ne reagavimas, bet kuriuo atveju reikštų NATO kaip karinio alijanso žlugimą. Ir opą ką gi mes turėtume, ogi seną pasaulio tvarką su „motina" Rusija.
Man tai liūdna, kad mūsų požiūris į savo šalį bei tautiečius skiriasi, kad ir pvz., nuo tų pačių Lenkų (kaip II pasaulinio karo metais - suprasdami, kad jėgos nelygios vis tiek stojo į kovą su būsimu okupantu, tikriausiai daug  kas pasakytų, kad buvo neverta..., tačiau netgi patirdami didelius nuostolius ir neturėdami tokios modernios technikos, lenkų kariai nesiruošė pasiduoti) mes kuo toliau tuo mažiau suprantame, kas tai yra Tėvynė. Pabandykite lenką įžeisti prie kito lenko.... Tauta kaip ir žmonės turi subręsti - ir po truputį matyti toliau nei tik savo kiemą...
Mano nuomone šauktiniai reikalingi ne tik dėl to, kad mes padidiname galimybes sulaukti sąjungininkų pagalbos (nesiginčiju, jėgos visiškai netolygios, bet nesiginti ir nedaryti nieko tai tas pats kas bėgti į užsienį ir rėkti kaip ten hu..):
1)   Sąjungininkams parodome, kad mes rūpinamės savo gynyba, o ne tik dedame viltis, kad jie užtikrins mūsų saugumą (įsivaizduokime, koks tikslas eiti ginti šalies kuri pati nesigina, ar deda ne visas pastangas, kodėl ten siųsti savo karinius dalinius);
2)   Kas yra kariuomenė - tvarka, bendravimas, fizinis, psichologinis parengimas, disciplina, griežtas grafikas (laiku atsikelti, eiti miegoti). Turiu gyvenime pora pavyzdžių kai vaikai kurie sulaukę 20 + metų yra bedarbiai, be jokių tikslų gyvenime, sėdi tėvams ant sprando ir jie įsivaizduoja, kad taip ir turėtų būti. Po šauktinių atkūrimo jų tėveliai trina rankomis ir sako gal kariuomenė juos pakeis - laikas parodys;
3)   Moko mylėti savo Tėvynę;
4)   Bazinis parengimas karinio konflikto atveju.
Nepamirškime, jog į šauktinius bus pirmiausiai imami savanoriai kurių šiandien tikrai yra.
Ir Vytautai mes tikrai nesam „ferma [cenzūra]" (vartotojų) - taip juodai nupieši viską apie mūsų šalį ;/. Beje nesi gi tu finansų analitikas, kad man skaičiukais mojuotai - nepyk argi mes negyvename geriau, ko Jūs žmonės vis skundžiatės. Apsižvalgyk po miestus juose tvarkomas erdves, pasidomėk apie ūkius modernizuotus, techniką paklausk kokią naudą turėjo ūkininkai. Įvairių valstybinių įstaigų įvykdytus projektus, įsisavintus pinigus (GMP, policija, priešgaisrinė jų technika bei įranga). Pernai teko Kaliningrade, Peterburge keliose valstybinėse įstaigose pabuvot tai jie dar kokiais  1985 metais gyvena, jeigu neseniau…Beje į užsienį išvažiuoja dauguma būtent tų vartotojų kurie vis tikisi nusipirkti laimę kažkur (dirbdami po 14 h per parą ^^), o gaunasi taip, kad kelias parveda vėliau ar ankščiau namo...
Kodėl aš myliu Lietuvą ir esu laimingas čia:
1)   Nereikia dirbti po 14 h, kad viską turėčiau ko man reikia, ir galėčiau leisti „Gyvenimui atsitikti", o ne tik dirbti ir miegoti;
2)   Kaip tai naiviai beskambėtų Lietuvos valdžia, stengiasi sukurti kuo daugiau galimybių mūsų piliečiams, KARTAIS jai pavyksta :) - mes galime keliauti laisvai po pasaulį, dirbti visoje Europoje, kalbėti ir rašyti tai, ką galvojame ir kritikuoti mes galime valdžią laisvai;
3)   Nes ji turi žalią gamtą, gražius miestus, pajūrio kopas ir nudžiūvusį medį pas mane kieme kuris mane taip žavi;
4)   Jos žmones, kurie yra kūrybingi, darbštūs ir be galo protingi;
5)   Nes Lietuvoje laimingai gyvena rusai, lenkai, žydai, totoriai ir patys lietuviai ir aš turiu galimybę draugauti su daugybe tautų;
6)   Nes čia PAČIOS gražiausios merginos pasaulyje tiek išore, tiek ir vidumi;
7)   Nes čia yra mano namai ir aš pats esu dalis tų namų ir tokiais namais aš noriu pasidalinti su savo vaikais;
8)   Ir tai suprantu, kai man suspaudžią širdį, dainuojant Lietuvos himną krepšinio varžybose.
Ar dėl šių priežasčių aš bučiau savanoriu ir laikui atėjus eičiau ginti Tėvynės - TAIP.

Sharikovas

Siaip jau civilizuotose salyse, dirbti 14valandu per para, yra nelegalu.

Naivus tekstukas dvelkiantis lietuvisku laikrasciu. Gaila, kad propaganda, tai vienintelis dalykas kuri pavyko tobulai perimti is rusu okupacijos. Kiekvienais metais, kilpa ant kaklo, vis daugiau verziasi, o tu zmogus dziaugiesi kaip viskas gerai ir grazu. Gal ir reiketu paimti sautuva i rankas, tik su juo i priesinga puse patraukti.

czech-kuolis

Citata iš: Vytautas  vasario 25, 2015, 22:24:40
Na siūlau skaičiuoti tai ką turi, o ne mistinius BVP. O realybė tokia: <...> Taip kad realybė nieko gero nežada.

Šiaip galvoju, keista kai valstybės biudžetui skirtą info atidžiai išnagrinėji po 4 mėnesių nuo jo priėmimo ir vien tam, kad sudalyvautum diskusijoje - kaip aš šį vakarą ir padariau. Dėkui, Vytautai, šiaip turbūt nebūčiau tiek naršęs po visokias lenteles ir statistinius pyragus.

Jo, tikrai sutinku, ES paramos pateikimas BVP kontekste neatlieka teisingo atspindžio ir jos dalis bei svarba yra drūčiai didesnė. Tik tos lėšos skirtos ne (vien) pravalgymui. Žinau, žinau, kaip puikiai šitoj šaly "įsisavinamos" lėšos, bet jei palygintume tarkim realias valstybės surenkamas pajamas 2006 ir 2014 (8 metų laikotarpis; atitinkamai kažkas tarp ~15 ir ~22 litais, turėkim omeny infliaciją, tačiau turėkim ir krizę), natūralus augimas + parama suveikė. Nesu linkęs manyt, kad 2020 turėsim tą patį pajamų surinkimą ir tą pačią paramos dalį kaip 2015- juo labiau, kad šįmet pasiėmėm daugiau nei vidutiniškai "reikėtų" gauti, tai matyt laikotarpio pabaigoj paramos dalis bus mažesnė. Sėkmė ar nesėkmė dar nėra užprogramuota, kitais metais rinkimai, greičiausiai nuspręsiantys kryptį ateičiai.

Kas dėl skolos - kai pasitaiko proga vis paklausinėju, tų kas ekonomikoj nusimano "kada gi čia viską reikės grąžint?", bet taip, kad net aš suprasčiau niekas ir nepaaiškino. Realiai palūkanas valstybė išsimoka imdama naujas paskolas (keista, nes realiam gyvenime toks elgesys būtų laikomas labai kvailu), bet valstybių į kurias lygiuojamės vyriausybės taip daro (ar ne?). Tai ir mes žaidžiam kaip visi. Tikrai ne manęs reikia klausti, kas atsitiks, kai žaidimas pasibaigs, bet ryšys tarp šalies turtingumo ir skolos dydžio dažniausiai yra. Tai galim žaisti žaidimą iki galo arba jaustis "ubagais", kaip sakot, arba atsivežti į LT daug protingų estų. Pats tikrai neįsivaizduoju, kas geriausia. Gyventi šia diena niekada nėra labai protingas pasirinkimas, bet "ši diena" gali trukti ir dešimtmečius. Aišku, čia vis žada greitą totalų kolapsą jau nežinia kiek laiko.

paragraf 78

@Dūmas prašau nevartoti necenzūrinės leksikos

Ezekiel

Citata iš: Dūmas  vasario 26, 2015, 00:15:42
Kodėl aš myliu Lietuvą ir esu laimingas čia:
1)   Nereikia dirbti po 14 h, kad viską turėčiau ko man reikia, ir galėčiau leisti „Gyvenimui atsitikti", o ne tik dirbti ir miegoti;
2)   Kaip tai naiviai beskambėtų Lietuvos valdžia, stengiasi sukurti kuo daugiau galimybių mūsų piliečiams, KARTAIS jai pavyksta :) - mes galime keliauti laisvai po pasaulį, dirbti visoje Europoje, kalbėti ir rašyti tai, ką galvojame ir kritikuoti mes galime valdžią laisvai;
3)   Nes ji turi žalią gamtą, gražius miestus, pajūrio kopas ir nudžiūvusį medį pas mane kieme kuris mane taip žavi;
4)   Jos žmones, kurie yra kūrybingi, darbštūs ir be galo protingi;
5)   Nes Lietuvoje laimingai gyvena rusai, lenkai, žydai, totoriai ir patys lietuviai ir aš turiu galimybę draugauti su daugybe tautų;
6)   Nes čia PAČIOS gražiausios merginos pasaulyje tiek išore, tiek ir vidumi;
7)   Nes čia yra mano namai ir aš pats esu dalis tų namų ir tokiais namais aš noriu pasidalinti su savo vaikais;
8)   Ir tai suprantu, kai man suspaudžią širdį, dainuojant Lietuvos himną krepšinio varžybose.
Ar dėl šių priežasčių aš bučiau savanoriu ir laikui atėjus eičiau ginti Tėvynės - TAIP.


Skamba gan naiviai. Tai manai, kad jaunimas privalo atlikti karinę tarnybą net jei turės žūti gal net ne dėl to, kad reikės save apginti, o tiesiog dalyvauti politiniuose žaidimuose? Nepamiršk visi karai prasideda nuo demonizavimo ir propagandos. Valdžia ir aukšto rango pareigūnai mažiausiai nukenčia ir daugiausiai laimi per karą, o per prievarta pasiusti kariauti žmonės ir civiliai patyria didžiausius žiaurumus.
Jei mūsų vertybės demokratija ir laisvė, jokios prievartos neturėtų būti. Kaip minėjau geriau apginkluoti kaip Šveicarijoje kiekvieną vyrą (ar moteris irgi) ir kai ateis užpuolikas nesvarbu koks galės apsiginti. Tada bijos tironai ir okupantai.
Labai tų optimistiškai apie Lietuvos moteris. Gal gražios išoriškai, bet viduje patikėk daug barakudų su bjauriomis vertybėmis :D
Beje juk geri ar net geresnį žmonės gyvena kitose šalyse, tiesiog nukenčia dėl žaiurių ideologijos ir valdžios. Ar jų negintum ginklu?

do

ir kas ta šuns kirpykla jonavoje,cekuoli?ogi darbo vieta
jeigu yra paklausa kirpti šuniukus-atsirado pasiūla
geriau pasidomėk ,kiek uždirba ta kirpėja
daug prirašyta ,kas gero ir kas blogo lietuvoje,bet pagrindinė priežastis emigracijos tai mažas uždarbis
dirba žmonės daug valandų ir tik pragyvena,kur tuo tarpu užsienyje dirba mažiau-uždirba daugiau,gali atidėti santaupų ir lietuvai
tas darbo užmokestis neadekvatus išvaro žmones kitur
sava šalis,sava žemė,savi žmonės,savo namai-visa tai brangu,bet tenka palikti tai

Dūmas

@Sharikovas Aš tikrai myliu Lietuvą :) (https://www.youtube.com/watch?v=3bH-pnp9xwI), kuo ten tau kas dvelkia tai čia jau kitas klausimas ;), bet aš tikrai nuoširdžiai išdėsčiau savo poziciją. Aš suprantu netgi, kad kai kurios pozicijos gal naivios... Mąstau aš blaiviai ir suprantu + - kiek LT tų problemų..., kokios jos ir t.t., verkdami kampe tyliai ir keikdami tikrai jų neišspręsim... Ką tu esi padaręs, kad čia būtų geriau gyventi? Ar tu esi veiklus pilietis? Kai kažką nuveiki dėl miesto ar šalies žinok kaip namai Lietuva vis brangesnė darosi. Daugumą žmonių prileidus politikoje prie „lovio" virsta tom pačiom godžiom kiaulėm, bet yra ir tų kurie išlieka žmonėmis (džiugu visuomenė bręsta ir keičiasi ). Sharikovai neužsidėk kilpos ant kaklo ir nebus ką veržti - praeitą savaitę žmona po motinystės atostogų buvo keturiuose pokalbiuose dėl darbo, trys įmonės pasiūlė užimti siūlomas pozicijas (gerai apmokamos). Mūsų valstybė lygiai tiek pat gali pasiūlyti - tereikia mokėti save realizuoti ir nebijoti paimti maksimumo.
@Ezekiel matai visi mes dabartinę situaciją kokią politiką Rusija vykdo suprantame savaip, gal kiek iškreiptai. Šiandien kalbame ne apie politikavimą atkuriant šauktinius, o būtinybę. Valstybės gynimo taryba susideda iš Prezidento, Ministro Pirmininko, Seimo Pirmininko, krašto apsaugos ministro ir kariuomenės vado... Matydama grėsmę nusprendė atkurti šauktinius ir tai nebuvo vien jų vienų sprendimas. Iki tokio sprendimo neabejoju kiek analizių buvo padaryta ar tai verta daryti, viskas pasverta + -. Tai nebuvo vienos dienos sprendimas. Taip valdžia mažiausiai nukenčia, bet kokio karinio konflikto metu, bet jų irgi reikia. Aplamai kariuomenės vienos iš pagrindinių funkcijų yra, kad gintų šalies gyventojus, bei teritorinį vientisumą. Didesnis karių skaičius karo atveju leistų evakuotis civiliams (kaip jau ir minėjau žmonėms duotų daugiau laiko...). Tavo pavyzdys dėl apginklavimo civilių nemanau, kad labai geras kadangi civilis turintis šautuvą praranda neutralumą. Bazinius mokymus pabaigęs karys yra žymiai pranašesnis nei eilinis žmogus su šautuvu. „Visi žmonės yra geri tik aplinka bloga ^^" Lietuvos karinės pajėgos pagal galimybes dalyvauja tarptautinėse misijose pakankamai gindama gerus žmones ir bandydama kažką gero nuveikti pasaulio labui. Aš ne karys, ginklo nesiimsiu, kad ginčiau kitos šalies interesus, bet jeigu būčiau ir gaučiau tiesioginius teisingus nurodymus - vykdyčiau tai kam esu paruoštas.
P.S. aš esu naivus ir dėl to man velniškai gera gyventi ;).

Vytautas

#37
vasario 27, 2015, 08:17:25 Redagavimas: vasario 27, 2015, 08:55:26 by Vytautas
Citata iš: Dūmas  vasario 27, 2015, 00:49:46P.S. aš esu naivus ir dėl to man velniškai gera gyventi ;).

Pasižiūrėk šį video https://www.youtube.com/watch?v=V3E0iy1WuWM
Išklausyk ir kitokią nuomonę kaip Rolando Paulausko http://www.rolandaspaulauskas.lt/ Iš tikro realiai vienintelis pirmasis žmogus anuomet prakalbęs apie visišką Lietuvos nepriklausomybę. Jis tai sau galėjo leisti nes buvo eilinis ne partinis anos sistemos žmogus. Puikiai prisimenu kaip visi tuomet dėjo į kelnes. Kas bus rusai labai supyks. Tame skaičiuje ir Vytautas Landsbergis, ir Algirdas Brazauskas. Na Brazauską galima suprast nes reikėjo važiuot į Maskvą ir gaut velnių už padėties nesuvaldymą. O ko bijojo Landsbergis? Šiaip pagal anų lakų tvarką be partijos bilieto ar atsidavusios tarnybos KGB profesoriaus laipsnis absoliučiai niekaip neįmanomas. Pažįstama dėstytoja buvusioje žemės ūkio akademijoje be partinio bilieto net vyr dėstytojos apsiginti negalėjo. Taip kad savo akimis mačiau kaip kas vyko ir man niekas nepapasakos pasakų. Iš tikro anuometinė propaganda buvo naiviai paprasta. Dabar kažkaip "tobulai" durninami žmonės. Dėl savo krašto meilės nėra ką ir kalbėti tai tiesiog natūrali būsena ir tiek. Bet pasižiūrėkim į forumus ir dažnas "kietas" lietuvis išmeta anglišką frazę. Jei anuomet aš kitam lietuviui bandyčiau ką nors aiškinti rusiškai būčiau palaikytas bepročiu ir gaučiau į fizionomiją. Dabar šia prasme nutautėt norma. Prezidentė lietuvius rūšiuoja pagal anglų kalbos žinojimą. Suprantam žinojimas nemaišo, bet tai lietuvių kalbos niekinimas. Tiesa pusbrolis dirbo vienoje perpirktoje užsieniečių įmonėje. Žmogų išmetė iš darbo už užsienio kalbos nežinojimą nes visi pasitarimai vyksta angliškai. Ir visiškai nesvarbu kad 99 procentai darbuotojų lietuviai, bet savininkas užsienietis. Čia kas ne lietuvybės naikinimas. Žmonės darbe savo šalyje negali kalbėti lietuviškai. Prisipažinsiu anuomet dirbau sąjunginio pavaldumo gamykloje man niekuomet neprireikė rusų kalbos. Brėžiniai ir tie buvo perdaryti lietuviškai. Taip kad aš matau kur kas didesnį lietuvybės naikinimą dabar nei anuomet. Tiesiog praktinė patirtis. Ir juokas ima iš lietuvybę saugančių tarnybų absoliučiai tuščios veiklos.
Kas liečia šauktinius tai prisiminus savo kaip šauktinio "motyvaciją" įsivaizduoju kaip galima tyčiotis iš armijos. Tiesiog įjungi durnių ir kai tau sako keltis ramiausiai guli, kai sako bėgti ramiausiai eini, kaip sako šaudyti darai kokią nesąmonę. Žodžiu galima juodai pasilinksminti ir karininkus pavaryti iš proto. Pasiteisinimas elementarus tau moka tu ir daryk, o aš miegu man tarnyba ir laikas eina. Esmė pakalus atbūti laiką. Motyvuoti tie kurie gauna pinigus negaunančio pinigų neturi absoliučiai jokių argumentų ir priemonių. Jei tai išdarinėjom sovietų armijoje kur praktiškai tave galėjo sunaikinti fiziškai tai liberalizmo sąlygomis idealios sąlygos.  O tokie pakalę iššaukia visišką destrukciją ir anarchiją. Tuo labiau jei šauks iki 38m ir tokiam suaugusiam bandys ką aiškinti koks 20m piemuo vaizdas bus tragiškas. Šiaip ir mūsų karininkai prašydavo o ne įsakinėdavo. "Vyrai būkit geri padarykit kažką nes mane aukštesnė valdžia išknis, man tai tarnauti, šeimą išlaikyti o jums tai kas." Pagaili tokioje situacijoje žmogaus švilpaudamas suvaikštai kilometrą kitą.  :) Žodžiu tarnybos principas labai paprastas "mus čia suvarė, mes kažkaip čia atbūsim bet ne tarnausim nes tam nėra absoliučiai jokios motyvacijos". Už kilometro pastatys valdžia alaus dėžę tai gal ir nueisim pasiimti.  :) Taip kad prognozuoju tik šauktinių "atbuvimą" o ne tarnybą. Neįsivaizduoju kaip tai derės su samdiniais. Vienintelis variantas jie privalės mušti šauktinius kad šie "judėtų" arba dalintis savo alga. Niekas niekam nieko dykai nedaro. Yra tik du varikliai baimė arba pinigai.

Ir dar toks vienas momentas dėl ES ir NATO. Iš tikro jiems mes reikalingi kaip rinka ir žmonių resursai. Taip kad jų problema apsaugoti savo rinką. Taip kad jie tai darys kiek tai jiems bus naudinga. Jei tai jiems neapsimokės jie ir nesaugos. Taip kad šiuo klausimu mums "draskytis" absoliučiai jokio intereso. Mes jiems parduodam savo žmonės bei čia leidžiam elgtis kaip savo namuose, o jie už tai turi atsilyginti bent formaliai. :-)

idenmeyou

Turi savų pliusų, savų minusų. Iš esmės būtų labai gera sistema jei kiekvienas šalies pilietis gerai žinotų karo atveju išsigelbėjimo instruktažą, šiuo momentu tokių yra mažai.

Pats žmogaus ėmimas į karinę tarnybą prieštarauja jo valiai, nes galbūt jis nori dirbti darbą, o kol tu baigsi tarnybą niekas išskėstomis rankomis nelauks.

Bet kokiu atveju per prievartą paimti jaunuoliai atitarnavę pradės kažkur dirbti ar užsiimti kita veikla, per laiką dings ir jų fizinis ir taktinis pasiruošimas, tad atėjus karui parengties jie tikrai neturės, jie turės tik teoriją, kurią kažkada gavo.

Įsivaizduokite jei šalį pultų galingas priešas, su puikiai apmokytais kareiviais, geresne ir didesne karine įranga ir ką tie visi atitarnavę rezervai galėtų padaryti, ogi nieko.
Jei yra norima, kad kareivis galėtų apginti, tai jis turi būti visada pasiruošęs ir parengtyje. Tik savanoriai gali ginti ir kovoti, nes jie į kariuomenę eina savo noru ir turi pastovią parengtį, visi kiti žiūri kaip greičiau pratempti jiems skirtą laiką.

Vytautas

Manau vertėtų pažiūrėti Z.Vaišvylos video https://www.youtube.com/watch?v=-OInermBZqY
Jis užsimena kodėl gali kilti karas, ir kam jo reikia. Be to ir šiaip įdomių minčių bei susirašinėjimo su prezidente pasakojimai. Tiesa 1990m jo veikla manęs nežavėjo. Bet žmogus subrendo ir pagavo kampą.  :) Klysti žmogiška.  Bet klaidas reikia suprasti, pripažinti ir taisyti. :)
Prie to video labai tiktų Alan Greenspan buvusio frs vadovo žodžiai "Visam pasaulyje doleris gerbiamas. Tai pagrindinė vertybė. Jei mes toliau eisme finansiniu keliu, kuriame esam dabar, įmanoma, kad negalėsime tęsti esama dvasia."  Kaip finansininkas pasakė labai aptakiai bet esmę galima suprasti. Bus finansinis krachas. O kito kelio tai ir nėra. O finansinės problemos sprendžiamos karu. Šiame kontekste "rusai puola" tik banalus pretekstas. Pasaulio finansinė padėtis katastrofiška. Ir kiek suprantu niekas nežino ką daryti. Kad žmonės nepanikuotų ir nesiaiškintų jų dėmesys nukreipiamas visiškai kitomis linkmėmis "reginiai ir žaidimai". 

Storulis

Sveiki, o kaip su nutukimu??  ar nutukusį žmogų ima į kariuomenę???   Mano ūgis 183 cm. svoris 130 kg.   Na šiaip žinau kad nutukimas kaip ir oficialiai nėra priežastis atleisti nuo kariuomenės, bet kažkaip juokinga būtų jei mane imtų į kariuomenę :) Tačiau vistiek klausiu gal kas žino tiksliai???

.L.U.T.H.O.R.

Jei neturi sveikatos problemų, tai paims ir per tuos 9 mėnesius numesi visą svorį :D

TinSoldier

Su 183 cm ūgiu, didžiausias leidžiamas svoris, su kuriuo imtų į kariuomenę: 108 kg (21-35 metų. Jeigu amžius 16-20, tai 105 kg)

Minimalus svoris su tokiu pačiu ūgiu, 61 kg.

Viską čia galima rasti: http://www3.lrs.lt/cgi-bin/getfmt?C1=e&C2=203294

Du kartus dokumento viduj paspaudus ant excelio ikonos, duoda ir lentelę su ligų sąrašais.

Storulis

Citata iš: Druwis  kovo 30, 2015, 07:46:34
Jei neturi sveikatos problemų, tai paims ir per tuos 9 mėnesius numesi visą svorį :D


O kaip tau atrodo toks nutukimas, nerimta sveikatos problema????

Na visų pirma ne taip mane supratai aš noriu į kariuomenę kadangi mokslus baigiau, o šeimos nesukūriau, darbą jei darbdavys neišlaikytų susiraščiau kitą nors ir būtų sunku, bet viskas  įmanoma :)

Be to nors sakoma, kad svorį labai storiem lengva mest, tai neteisybė, prieš metus svėriau 150 kg 20 kg šiaip ne taip pavyko numest, problema tame, kad kai esi toks storas negali nei bėgiot vaikščiot, nes kelio sanariam būtų ate :) Vieninteliai ginklai mityba ir sporto salė :)


O TinSoldier dėkui :) Dabar jau žinau koks mano tikslas :)

TinSoldier

Citata iš: Storulis  kovo 30, 2015, 13:22:14
prieš metus svėriau 150 kg 20 kg šiaip ne taip pavyko numest


Oba. Atrodo tikrai įspūdingas pasiekimas (yes) Belieka tik pasveikint ir palinkėt sėkmės :)

Aukštyn