Vaizdo įrašai su ateiviais. Ką manote?

Pradėjo paragraf 78, kovo 05, 2013, 08:12:18

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78



Ką manote apie šiuos vaizdo įrašus?

Marius

Manau ,kad šiuos filmukus sukurę žmonės turi daug laisvo laiko ir kaikurie nebloga humoro jausma.Ypač patiko pirmas vaizdelis kur ateivis per laga spokso:-D

la.benas

Vizualiai tai gal ir neblogai atrodo. Bet kur logika? Ateiviai neturi daugiau ką veikt apart spoksojimo pro žmonių langus, vaikščiojimo senuose apleistuose pastatuose, bastymosi miškuose, ir ne bet kaip, o taip, kad būtinai pakliūtų į kamerą... Šitų "fake'ų" kūrėjams įgūdžių montavime netrūksta, bet jie akivaizdžiai per mažai žino apie ateivius (ar per mažai domisi) :D

snofru

tą kur spokso rodė kažkuriam epizode "Chasing-UFOs", jiems pavyko tokį patį su kauke padaryt

2Pacas

#4
kovo 06, 2013, 17:13:13 Redagavimas: kovo 06, 2013, 17:18:37 by 2Pacas
Pazekit jai kas dar nematet vargsas varlezmogiukas.. http://www.youtube.com/watch?v=U7r3EL-bzs8 gaila jo :( sory uz oftopic

Trance

Fake, fake ir dar kartą, fake. :) Pažėkit šitą. http://www.youtube.com/watch?v=EVXzNKfPO5A , atrodo, realistiškesnis variantas, bet ir tai labai abejotina.. :)

la.benas

Fake, iš karto pagal judėjimą galima nustatyt.

paragraf 78

Skinny Bobas, kažkur jau buvo aptartas forume

Trance

Atsiprašau, nepastebėjau. ;)

Pensininkas

man labiau primeną rageman o ne atevius :-\

paragraf 78


Supera

Mano  nuomone, jei jau ateiviai norėtų pasirodyt viešumoj, tai padarytų kaip nors kitaip, nei "netyčia" pakliūdami į naminius vaizdelius. Jau jei sugeba atskrist kelis šviesmečius iki Žemės, tai ir turi technologijas, kurios leidžia pašnipinėt žmones nepastebimai, ir jokiam ateiviui nereikia stalkint liaudies per langą.

Synkas

kur @paragraf 78 nurode video galiu pasakyt. aciu dievui kad neziurejau nakti.. :D aisku nemanau ar ten buvo ateiviai. bet video padarytas truputi baugiai :D

o apie tycinius ar netycinius vaizdus. as tik manau gali pagauti, jeigu tarkim turi priezasti filmuoti zmones ir tas ateivis tikrai pasislepes nuo zmoniu ir stebi ka tie zmones daro. bet netycia galejo kazka kamera uzfiksuoti. bet kalbu aisku, kad ne visa ta ateivi uzfiksuoti galejo. nes kitu atvejiu, jeigu ateiviai nesislepdami taip po langais laksto, tai kodel jie neprisistato oficialiai? jeigu neprisistato jie turetu sleptis arba mums nezinant (bent paprastiems zmonems) kazka snipineti. siaip labiau pritariu ka @Supera pasake.. :D

Pensininkas

#13
rugsėjo 10, 2014, 23:41:16 Redagavimas: rugsėjo 11, 2014, 00:02:03 by Pensininkas
Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 10, 2014, 17:12:26
Citata iš: Pensininkas  rugsėjo 10, 2014, 15:21:19
rageman


Gal norėjai pasakyti Rake man?

oj suklydau :/ nu bet vistek dauguma šitu  ,,perzonažų" man priminė  rakeman

Aukštyn