Akies kraštais matau vaizdinius.

Pradėjo Andreliooo, liepos 31, 2017, 23:07:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Andreliooo

Akies kraštais matau kažkokius vaizdinius. Pasisuku į tą krašta iš kur tas vaizdinys matės ir dingsta jis.  Šiandien viskas prasidėjo ir jau kokius 8 kartus tai pasikartojo. Kelis kartus mačiau kaip žmogus daro kūlversčius, o likusius kartus mačiau, kad kažkoks žmogus eina man iš šono, bet niekas kūlversčių nedaro ir niekas neina man iš šono. Gal kraustaus iš proto? Kas čia galėtų būti? :-\ 

Skeletonas

#1
liepos 31, 2017, 23:15:04 Redagavimas: liepos 31, 2017, 23:18:16 by Skeletonas
Miegi gerai? Jai pasikartos gal kreipkis į gyditoja, gal ka pakonsultuos. Tai gali buti daugelio lygų simptomas.

Andreliooo

Citata iš: Skeletonas  liepos 31, 2017, 23:15:04Miegi gerai? Jai pasikartos gal kreipkis į gyditoja, gal ka pakonsultuos. Tai gali buti daugelio lygų simptomas.
Su miegu viskas gerai.

Benamis

Matai dalykus periferiniu regejimu. Ezoterikai aiskina, kad jo deka zmones gali matyti butybes ne is sio pasaulio, skeptikai aiskina, kad tai dazniausiai buna smegenu veiklos rezultatas.

elteide



elteide

tiesiog nenorėčiau matyti, baisu turėtų būt ,galima ir pažiuožt... ;)

kiskis

Citata iš: elteide  rugpjūčio 01, 2017, 22:00:20tiesiog nenorėčiau matyti, baisu turėtų būt ,galima ir pažiuožt... ;)
As tai mielai paziureciau, bet man nieko nesirodo :( .

Skeletonas

Gal čia tau nuo tu bandymu į astrala patekt taip.;)

Andreliooo

Citata iš: Skeletonas  rugpjūčio 01, 2017, 23:20:01Gal čia tau nuo tu bandymu į astrala patekt taip.;)
Nemanau, kad nebandziau patekt i astrala kokias 3 sav.

elteide

Citata iš: kiskis  rugpjūčio 01, 2017, 22:41:55As tai mielai paziureciau, bet man nieko nesirodo :( .

yra daug idomesniū dalykų žiūrėt

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Andreliooo  liepos 31, 2017, 23:07:22Akies kraštais matau kažkokius vaizdinius. Pasisuku į tą krašta iš kur tas vaizdinys matės ir dingsta jis.  Šiandien viskas prasidėjo ir jau kokius 8 kartus tai pasikartojo. Kelis kartus mačiau kaip žmogus daro kūlversčius, o likusius kartus mačiau, kad kažkoks žmogus eina man iš šono, bet niekas kūlversčių nedaro ir niekas neina man iš šono. Gal kraustaus iš proto? Kas čia galėtų būti? :-\  
Kaip ryškiai matai žmogų? Šešėlį tiesiog?

Andreliooo

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 02, 2017, 20:43:19Kaip ryškiai matai žmogų? Šešėlį tiesiog?
Matau žmogaus kūną taip, kaip ir realybėje. Bet nespėju ižvelgt jo atidžiau, kadangi kai vos pasisuku jis pradingsta. O šiandien pasirodė žmogus su spalvotu kamuoliu.

.L.U.T.H.O.R.

Na įdomiai, dažniausiai šešėliai matomi būna, kažkokiose specifinėse matai ar random?

Andreliooo

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 02, 2017, 22:04:33Na įdomiai, dažniausiai šešėliai matomi būna, kažkokiose specifinėse matai ar random?
Matau random vietose.

Aukštyn