Paslaptingas daiktas medyje

Pradėjo Bielskis, vasario 28, 2016, 19:53:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Bielskis

Sveiki,
vaikstinejau su sunim misko takeliu ir kazkaip netiketai akis uzkliuvo uz keisto daikto medyje. Ir taip ir taip ziurejau, vaiksciojau is visu pusiu, bet identifikuot nepavyko. Klausinejau ir seimos nariu ir draugu, niekas neturi supratimo kas tai.
Stai:




Radinio vieta:


ir video
https://dl.dropboxusercontent.com/u/50808586/Kabantis%20daiktas/video.mp4
Rastas netoli mokomojo pulko, 20 - 30 metru gilyn i miska, miskas apytankis, kareivukai toje vietoje nelaksto.
Mano versijos:
Kazkoks ornitologu itaisas arba inkilas
Avilys laukinem bitem, jei tokiu buna.
Gal jus pagelbesite identifikuoti si daikta.


Atleiskit jei pataikiau ne i atitinkama forumo skyreli.

Marius

Panašu į NKO.

simas12

#2
vasario 29, 2016, 03:40:42 Redagavimas: vasario 29, 2016, 09:14:41 by paragraf 78
Tai [[cenzūra]] užlipk ir pasižiūrėk,  triznius. Nso [[cenzūra]] pamatei, sudužes erdvėlaivis

paragraf 78

@simas12 prašau nevartoti necenzūrinės leksikos.

Bielskis

Nelabai supratau kodel tokia simas12 reakcija, kas cia per emociju proverzis. Pas mane pati pirma mintis buvo ten uzlipt, bet deja, bent man, tas neimanoma. Tas daiktas kabo kazkur 6 - 7 metru aukstyje, medis gana storas ir apacioje nera jokiu saku. Todel ir keista kaip jis ten atsidure nes be specialios irangos i ta medi niekaip neilipsi. Nebent esi zmogus voras.
Video is dropbox netycia istryniau, veliau idesiu i youtube.

TinSoldier

Jeigu iš tiesų smalsumas šitaip neduoda ramybės, manau, kad galbūt būtų verta parašyti Jonavos miškų urėdijai (Čia juk Jonavos rajonui priklauso, ar ne?) ir paklausti. Esu beveik įsitikinęs, jog jiems tai nebūtų sudėtingas klausimas.

http://jmu.lt/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=139

Kakadu

Svarbiausia įdėti nuotrauką iš Orbitos

Bielskis

Citata iš: TinSoldier  vasario 29, 2016, 11:02:27Jeigu iš tiesų smalsumas šitaip neduoda ramybės, manau, kad galbūt būtų verta parašyti Jonavos miškų urėdijai (Čia juk Jonavos rajonui priklauso, ar ne?) ir paklausti. Esu beveik įsitikinęs, jog jiems tai nebūtų sudėtingas klausimas.

http://jmu.lt/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=139
Taip, butent smalsumas. Aciu uz nuoroda, parasiau. Lauksiu ka atsakys, pranesiu. Manau dar ornitologams parasyt.
Citata iš: Kakadu  vasario 29, 2016, 14:05:33Svarbiausia įdėti nuotrauką iš Orbitos
NE. Svarbiausia, moket patylet kai neturi ka pasakyt.

paragraf 78

Baigiam asmeniškumus. O jei norite matuotis kieno ilgesnis prašau tai daryti pivačiai

Benamis

Citata iš: Bielskis  vasario 29, 2016, 15:46:23Taip, butent smalsumas. Aciu uz nuoroda, parasiau. Lauksiu ka atsakys, pranesiu.
Lauksim :)

xsistemax

#10
vasario 29, 2016, 18:19:37 Redagavimas: vasario 29, 2016, 18:21:57 by xsistemax
Tai inkilas pelėdoms,dažniausiai keliamas į spygliuočius 5-7m aukštyje,turėtų būti orientuotas į pietų pusę.Šakos kamieno apačioje specialiai nukertamos,dažnai kamieno apatinė dalis net apskardinama,kad kiaunės nepasiektų jauniklių.

klevolapas

Iskart matosi, kad cia zmogaus pakabinta kazkokia nesamone. jokios mistikos cia tikrai nera.

Teroras

Citata iš: klevolapas  kovo 03, 2016, 14:56:23Iskart matosi, kad cia zmogaus pakabinta kazkokia nesamone. jokios mistikos cia tikrai nera.
Man rodos, autorius mistikos savo temoje ir neminejo. Kaip tik pabreze, kad tema gali buti sukurta ne vietoje.

Bielskis

Citata iš: xsistemax  vasario 29, 2016, 18:19:37Tai inkilas pelėdoms,dažniausiai keliamas į spygliuočius 5-7m aukštyje,turėtų būti orientuotas į pietų pusę.Šakos kamieno apačioje specialiai nukertamos,dažnai kamieno apatinė dalis net apskardinama,kad kiaunės nepasiektų jauniklių.
Nesakau, kad as nedaleidziu tokios versijos, bet neradau tokios konstrukcijos inkilo, siek tiek primenanciu yra, nesiginciju, gal paprasciausiai man nepavyko rasti. Butu idomu isgirsti dar kokiu versiju.
Nes nei misku uredija nei ornitologai niekuo nepadejo, gal jiems cia viskas ant tiek aisku, kad nutare net negaisti savo brangaus laiko atsakydami.
Siek tiek uztrukau su video, bet dabar jau gatavas.


P.S. Aciu uz atsakymus temoje.

Bielskis

Šiandien nepatingėjau ir nuėjau dar kartą apžiūrėt tą daiktą, padariau foto ir video, veliau viską įsimesiu i kompą, paredaguosiu ir įdėsiu į youtube. Man iki šiandien ko gero realiausiai atrodė "inkilo versija", bet dar sykį viską atidžiau apžiūrėjus, pradėjau ja abejoti. Nesimato jokių angų, jeigu tai inkilas, juo labiau jeigu tai inkilas pelėdoms, tai, kiek suprantu, anga turėtu būti nemaža.

Aukštyn