Apleisti pastatai

Pradėjo Slender, gegužės 25, 2013, 14:00:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Slender

Aš gyvenu Šiauliuose ir mes su draugais sugalvojome patyrinėti senus apleistus pastatus

Štai video


varpainis

galejot idomesnius tuos pastatus pasirinkti(siauliuose ju tikrai yra) ir trukme per ilga stipriai. Seip pati ideja super  :)

Benamis

Kita karta pabandykite nakti tokia ekskurisija padaryti ;D

Slender

Citata iš: varpainis  gegužės 25, 2013, 22:23:59
galejot idomesnius tuos pastatus pasirinkti(siauliuose ju tikrai yra) ir trukme per ilga stipriai. Seip pati ideja super  :)


Gal galetum pasakyti kurie yra "idomesni" nes asmeniskai nezinau, butu smagu apsilankyti ten

varpainis

turejau omenyje, kad aplankytumete kazkokiu vietu kur tipo "vaidenasi" ar seip su istorija kokia, ir jo pliusas butu jei viska vakare ar nakti filmuotumete/tyrinetumete. Tikrai idomiai ziuretusi  :)

Glow

Idomi ideja, bet butu geriau jei butumete labiau pasiruose. Tarkim paimti geresnes kameras (kad ir pasiskolint), nes labai jau visas vaizdas dreba. Pasirupinti prozektoriais (gerais) :) Ir siaip pasidometi, kas ten per pastatai, biski istorijos.

Ir pats tirinedavau pastatus su draugais tik tais laikais dar be jokiu kameru. Gaila, kad tuose pastatuose apsilanko asocialus zmones, kurie pritersia ir apgadina viska. O taip butu idomu paziuret kaip atrode viskas, autentiskai.

snofru

Citata iš: Glow  gegužės 26, 2013, 10:15:46
Tarkim paimti geresnes kameras (kad ir pasiskolint), nes labai jau visas vaizdas dreba.
vaizdas dreba ne dėl kameros kokybės

Glow

Citata iš: snofru  gegužės 26, 2013, 11:00:44
Citata iš: Glow  gegužės 26, 2013, 10:15:46
Tarkim paimti geresnes kameras (kad ir pasiskolint), nes labai jau visas vaizdas dreba.
vaizdas dreba ne dėl kameros kokybės

Bet geresnė kamera tą drebėjimą gerokai sumažina

snofru

#8
gegužės 26, 2013, 18:58:45 Redagavimas: gegužės 26, 2013, 19:03:11 by snofru
Citata iš: Glow  gegužės 26, 2013, 13:38:00Bet geresnė kamera tą drebėjimą gerokai sumažina
stabilizuoja jei filmuotojas nesimaskatuoja kaip plūdė kalnų upėje. o jei kaip aptarinėjamam video, šuoliuojant kaip elniui per griuvėsius tai nebent steadicam nuomotis   :)
o šiaip jei rimtai, galima gan padoriai ir su nebrangia muiline pafilmuot, pasipraktikuot pradžiai gal šiek tiek, arba pasigamint stabilizatorių savo rankomis, receptų pilnas internetas  :)

Slender

Kamera yra gera, tiesiog per sony vegas nustaciau blogus rendering nustatymus. Bet stabilizatorius praverstu, bet kainos nera mazos ir man neapsimoka. Pigesnis bus ir prastesnis. Noreciau savadarbi pasigaminti

snofru

Citata iš: Slender  gegužės 27, 2013, 10:42:35
Kamera yra gera, tiesiog per sony vegas nustaciau blogus rendering nustatymus.
man vienas specas rekomendavo naudot renderingui Rhozet Carbon Coder arba Grass Valley ProCoder. pasirinkau Rhozet Carbon Coder, montuoju su Adobe Premiere Pro. rezultatas gaunamas su Carbon Coder džiugina :)
Citata iš: Slender  gegužės 27, 2013, 10:42:35Bet stabilizatorius praverstu, bet kainos nera mazos ir man neapsimoka. Pigesnis bus ir prastesnis. Noreciau savadarbi pasigaminti
rusiškai tikriausiai nesupranti, na bet video gali peržiurėt (straipsnyje), įkvėps gal kokiom įdėjom.  :)
http://www.ixbt.com/digimage/steadicshh.shtml

štai dar lego steadicam variantas (šitą aš pats užsimaniau pamėgint pasigamint)  :)

Slender

Penktadienį eisime į kitą pastatą, pasistengsime būti geriau "apsiginklavę" ir su rendering kokybe pasistengsiu. Jau Off-topic čia yra

UExplorer

#12
lapkričio 06, 2013, 13:20:08 Redagavimas: lapkričio 06, 2013, 14:50:06 by UExplorer
Sveiki,

esu žmogus, kuris besidomi istorija ir ją aktyviai tyrinėja. Kaip matau, pas jus čia domimasi apleistomis vietomis ir pastatais, bet nedaugelis išdrįsta keliauti į tokias vietas. Visi tikriausiai yra girdėję arba buvę apleistuose Kauno tvirtovės fortuose, bet tikriausiai tik nedaugelis esate matę jų tunelių sistemas ir požemines patalpas.

Esu išnaršęs Kauno fortų požemius ir galėčiau daug apie juos papasakoti. Esu buvęs ir liūdnai pagarsėjusio 4-ojo forto požemiuose. Žinau vietą, kur buvo kalinami žmonės, esu buvęs kambarėlyje pilname metalinių sviedinių skeveldrų, žinau kur gyvena šikšnosparnių kolonijos... Lietuvoje tikrai daug neatrasto. Galbūt kada nors galėčiau surengti ekskursiją į fortus, jeigu atsirastų norinčių. Iškart pasakau-aš materialiai apsirūpinęs, todėl nesiekiu jokios reklamos ir iš nieko pinigų neprašau.

Mane galite rasti el.paštu: p.k.b.k.a@mail.ru

h3ll1x

Akliukų rajonas pilnas apleistų pastatų, bet i dauguma sunku įeiti ir ganetinai pavojinga... Dar yra apleistas elnio batu fabrikas, ten irgi nemazai pastatų... Jai kuom sodimnau, placiau į pm.

Slender

#14
gruodžio 05, 2013, 17:12:48 Redagavimas: gruodžio 05, 2013, 17:16:01 by Slender
Citata iš: h3ll1x  gruodžio 02, 2013, 12:45:59
Akliukų rajonas pilnas apleistų pastatų, bet i dauguma sunku įeiti ir ganetinai pavojinga... Dar yra apleistas elnio batu fabrikas, ten irgi nemazai pastatų... Jai kuom sodimnau, placiau į pm.


Elnyje jau buvome, štai video:
http://youtu.be/9M0khk-_4l0

Mūsų kanalas
https://www.youtube.com/user/BuildingsExplorers


Aukštyn