Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

O šiaip ką sapnuojat? Pasidalinkit.  :)

paragraf 78

Citata iš: Asasinas  kovo 30, 2012, 19:52:48
O šiaip ką sapnuojat? Pasidalinkit.  :)


Tai gal užvesk naują temą "Ką sapnuojat?" :) nes čia kaip ir offtopikas gausis

Hekate

Būtu visai neblogai  ;D juk tikrai kartais susapnuojame neįprastų sapnų  :)

paragraf 78

Aš tai sapnuoju labai ryškius ir audringus sapnus. Paprastai jie būna susiję su fantastika.
Va prieš pora naktų sapnavau kad esu terminatorius ir vykdau kažkokią misiją.

Benamis

Kad nebutu off-topo sukuriau nauja tema, kurioje kiekvienas norintis gales pasidalinti savo sapnais :)

Bus tarsi savotiskas sapnu dienorastis :-*

Citata iš: insomnia  kovo 30, 2012, 23:05:28
Aš tai sapnuoju labai ryškius ir audringus sapnus. Paprastai jie būna susiję su fantastika.
Va prieš pora naktų sapnavau kad esu terminatorius ir vykdau kažkokią misiją.


;D Pavydziu... Gal pries miega Terminatoriu ziurejai insomnia? 8)

Reik man pabandyti koki sukrecianti filma pries miega paziureti, gal nors tada pavyks prisiminti sapna... ;/

Asasinas

#5
kovo 30, 2012, 23:57:37 Redagavimas: kovo 31, 2012, 00:07:41 by Asasinas
Emmmm, heh.  :D

Aš tai briedą sapnuoju. Pasaulio pabaigas, katastrofas.

Vieną kartą sapnavau kaip Vilnių nuplauna cunamis. Mačiau kaip visi kažkur bėga, mačiau daugiaaukščius namus. 
Kitą kartą sapnavau kaip skraidau apie galaktikos centrą, mačiau kažkokius erdvėlaivius aplinkui.
Paskui kaip mane traukia juodoji skylė.
Paskui sapnavau, kaip kažkokiai pabaisai trykšta kažkoks juodas kraujas. Kažkur bėgų nuo numirėlių, daug mėsos, kraujo ir t.t.
Kitas sapnas vėl apie juodąsias skyles.
Tada vėl galaktikos centras. Nežinau ar tai buvo jis, bet vat kažkas kužda, kad tai jis. Toks tamsus skritulys, aplinkui raudona šviesa, dar skraido kažkokios nuolaužos nuotrupos kaip meteoritų liekanos ar kažkas tokio. 
Paskui kažkoks namas kuriame vaidenasi.
Vėl juodosios skylės. Aplinkui buvo palmės, šviesus gražus miestas, Majamis gal koks. Ir viskas staiga pradėjo griūt. Daug mažų skylių pradeda jungtis į didelį masyvą ir viską siurbt, griaut.
Sapnavau neseniai kaip žemę puola ateiviai. Didelė milžiniška mašina (panaši kaip iš filmo pasaulių karas) užššoka ant mano namo, tada kažkur naktį išbėgu į miškus, girdžiu ir matau sprogimus. (matyt Mass Effect persižaidžiau).  :D

Sunku prisimint detales, nes prabudus praktiškai didžioji dalis sapno pasimiršta, tai čia tik nuotrupos iš įvairiausių sapnų...

Vieną kartą sapnavau coliukę, tokią garbanotą, ilgais juodais plaukais mielą moteriškaitę... (joke)   :D

Šiurpūs, bet unikalūs sapnai... Kaip susapnuot ką nors gražaus? :)



paragraf 78

Citata iš: Benamis  kovo 30, 2012, 23:06:43

;D Pavydziu... Gal pries miega Terminatoriu ziurejai insomnia? 8)


Nea, nežiūrėjau. Tiesiog va taip prisisapnavo iš niekur :) nebuvo nei kalbėta apie tai nėi mąstyta.
Tiesiog esu fantastas, tai mintys fantastika ir užgrūstos :D

Ieva

#7
kovo 31, 2012, 10:44:41 Redagavimas: kovo 31, 2012, 10:47:03 by Ieva
Citata iš: Asasinas  kovo 30, 2012, 23:57:37
Emmmm, heh.  :D

Aš tai briedą sapnuoju. Pasaulio pabaigas, katastrofas.

Vieną kartą sapnavau kaip Vilnių nuplauna cunamis. Mačiau kaip visi kažkur bėga, mačiau daugiaaukščius namus. 
Kitą kartą sapnavau kaip skraidau apie galaktikos centrą, mačiau kažkokius erdvėlaivius aplinkui.
Paskui kaip mane traukia juodoji skylė.
Paskui sapnavau, kaip kažkokiai pabaisai trykšta kažkoks juodas kraujas. Kažkur bėgų nuo numirėlių, daug mėsos, kraujo ir t.t.
Kitas sapnas vėl apie juodąsias skyles.
Tada vėl galaktikos centras. Nežinau ar tai buvo jis, bet vat kažkas kužda, kad tai jis. Toks tamsus skritulys, aplinkui raudona šviesa, dar skraido kažkokios nuolaužos nuotrupos kaip meteoritų liekanos ar kažkas tokio. 
Paskui kažkoks namas kuriame vaidenasi.
Vėl juodosios skylės. Aplinkui buvo palmės, šviesus gražus miestas, Majamis gal koks. Ir viskas staiga pradėjo griūt. Daug mažų skylių pradeda jungtis į didelį masyvą ir viską siurbt, griaut.
Sapnavau neseniai kaip žemę puola ateiviai. Didelė milžiniška mašina (panaši kaip iš filmo pasaulių karas) užššoka ant mano namo, tada kažkur naktį išbėgu į miškus, girdžiu ir matau sprogimus. (matyt Mass Effect persižaidžiau).  :D

Sunku prisimint detales, nes prabudus praktiškai didžioji dalis sapno pasimiršta, tai čia tik nuotrupos iš įvairiausių sapnų...

Vieną kartą sapnavau coliukę, tokią garbanotą, ilgais juodais plaukais mielą moteriškaitę... (joke)   :D

Šiurpūs, bet unikalūs sapnai... Kaip susapnuot ką nors gražaus? :)












Tai gal tu žiūri labai daug siaubo filmų ir paskui apie juos galvoji? :) Nors aš pavyzdžiui žiūriu nemažai siaubo filmų, bet apie juos nieko nesapnuoju. :)



paragraf 78

Man kartą buvo toks nutikimas. Prasibundu ir staiga žiūriu ant lubų tamsoje tūno didžiulė pabaisa. Pasipurčiau, vaizdas dingo. Tačiau po poros savaičių žiūrėjau kažkokį siaubiaką ir ten iš tamsos lindo lygiai tokie patys padarai, kaip kad mano matytas. Prieš tai to filmo nebuvau matęs.
Gal ir ne į temą parašiau, bet šiaip atsiminiau, kai apie siaubiakus užsiminta buvo.

Asasinas

Ne, siaubekų apskritai nežiūriu. Neprisimenu kada paskutinį kartą žiūrėjau. Gal prieš kokius metus.

Daividas

Kartais būna, kad sapnuoju ateities įvykius. :D

Vieną sapną labai gerai atsimenu, kuris įvyko neseniai.
Sapnavau, kad sėdžiu pamokoj, buvo sujungtos dvi klasės(buvo lietuvių kalba). Priekyje manęs sėdėjo tokia mergina, ir draugas ją užkalbino, o toji atstūmė jį labai žiauriai, ir visas kabinetas ėmė juoktis. Poto už lango kažkas pradėjo bėgiot(ar vaikščiot). Be to, pamoka pirmame aukšte <<< Sapnas (~ 2010.07-08)

Taigi, sėdžiu pamokoj, sujungtos pamokos. Draugas užkalbino merginą, ir ji jį atstūmė(kaip sapne), tik klasė nesijuokė, o tik keletas klasiokų. Ir už lango kažkas greitai prabėgo. Na ir pajutau tą jausmą, lyg būtų taip jau buvę( turbūt ir jūs esat pajutę tokį jausmą). <<< Realybė 2012-03-14


Kitas buvo, kad sapnavau kaip mirė mano katinas, ir po savaitės, tas ir nutiko.


O kad sapnuočiau ten kosmosus visokius, vaiduoklius ar panašiai, tai retai pasitaiko. :) Pastaruoju metu (maždaug nuo 2012.03.20) sapnuoju kad kepu blynus ar važinėju su mašina. :DD

miegantyslokiai

dazniausiai sapnuoju, kad krentu i bedugne...  :/ nemalonus jausmas iskart pabundi ir jauciuosi kaip paraliziuota.

Benamis

Citata iš: miegantyslokiai  balandžio 06, 2012, 23:19:53
dazniausiai sapnuoju, kad krentu i bedugne...  :/


Jeigu sapnuoji tai pries uzmigdamas/uzmigdama, tai cia manau normalu :)
Citata iš: miegantyslokiai  balandžio 06, 2012, 23:19:53
nemalonus jausmas iskart pabundi ir jauciuosi kaip paraliziuota.


Ka turi omenyje?

miegantyslokiai

nemalonus jausmas iskart pabundi ir jauciuosi kaip paraliziuota.
[/quote]

Ka turi omenyje?
[/quote]

tai kad sunku pajudeti, kvepavimas kitoks, ir ismusa prakaitas 

Beelzebub

Aš vėl sapnavau, kad skęstu tamsiam vandeny. Nuo pat vaikystės labai dažnai sapnuoju, kad paskęstu kokiam ežere, prūde, upėje ir panašiai. Arba nukrentu nuo tilto į upę.

Aukštyn