Meniu ikonos

Pradėjo Kopernikas, vasario 03, 2015, 23:47:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Kopernikas

Po jūsų atnaujinimo su kuriuo įvedėte naujas šypsenas Lapė vietoj ikonųbpradėjo rodyti tokius kvailai atrodančius stačiakampius ten kur forumo nuorodos. Pagrindinis forumo puslapis - F0 15 apvesta kvadratu, siena - F0 22 apvesta stačiakampiu ir t.t  Kitam PC Chrome, su ja viskas ok.
Kur čia šuo pakastas? Dėkui.

Benamis

Citata iš: Kopernikas  vasario 03, 2015, 23:47:00
Po jūsų atnaujinimo su kuriuo įvedėte naujas šypsenas Lapė vietoj ikonųbpradėjo rodyti tokius kvailai atrodančius stačiakampius ten kur forumo nuorodos. Pagrindinis forumo puslapis - F0 15 apvesta kvadratu, siena - F0 22 apvesta stačiakampiu ir t.t  Kitam PC Chrome, su ja viskas ok.
Kur čia šuo pakastas? Dėkui.


Pabandyk paspausti CTRL+R.

Kopernikas

Citata iš: Benamis  vasario 04, 2015, 01:06:47
Pabandyk paspausti CTRL+R.


Pabandžiau, neveikia.

Benamis

Kokia narsykles versija? Atidariau foruma per Firefox 35.0.1 tai viska kuo puikiausiai rodo, cia jau beda ne forume, o tavo narsykleje ar kompe.

Kopernikas

Tokia pati kaip tavo. Kodėl tada prieš atnaujinimą visklas ok buvo?

Benamis

Su atnaujinimu cia tiesiog sutapimas gavosi, nes forumo sypseneles tikrai ne prie ko. Nebent as kazko nezinau, bet forume tu pirmas kuris nurodo sia problema.

Patarimas: padaryk print-screena ir palauk adminu atsakymo, bet pasikartosiu, kad asmeniskai tikrai nemanau, kad cia kalta anomalija.

Kopernikas

#6
vasario 04, 2015, 17:01:17 Redagavimas: vasario 04, 2015, 17:13:02 by Kopernikas
Citata iš: Benamis  vasario 04, 2015, 15:34:20
Su atnaujinimu cia tiesiog sutapimas gavosi, nes forumo sypseneles tikrai ne prie ko. Nebent as kazko nezinau, bet forume tu pirmas kuris nurodo sia problema.

Patarimas: padaryk print-screena ir palauk adminu atsakymo, bet pasikartosiu, kad asmeniskai tikrai nemanau, kad cia kalta anomalija.


Tai aš nieko ir nekaltinu, ieškau priežasties, be to čia nėra gyvenimo ar mirties klausimas. O šypsenas aš paminėjau tik todėl, kad neatsimenu tiksliai atnaujinimo laikotarpio, tik pamenu, kad šypsenos atsirado kartu su juo. Dar berods kreditų sistema keitėsi etc.

O kaip įkelt čia screeną? Dėt kažkur į internetą ir po to nuorodą?

Benamis

Citata iš: Kopernikas  vasario 04, 2015, 17:01:17
O kaip įkelt čia screeną? Dėt kažkur į internetą ir po to nuorodą?


Paspausk ant "Papildomi nustatymai.." po zinutes rasymo lango ir ten rasi "Pridėti:". Nereikes niekur papildomai kelti :)

Cia detaliau paaiskinta: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1264.0

Kopernikas


Benamis

Citata iš: Kopernikas  vasario 04, 2015, 17:27:17
Merci :)


Naudoji https://noscript.net/features - tad nieko keisto. Jeigu jau taip rupiniesi savo saugumu tai patarciau investuoti i gera antivirusine programa. Arba jeigu nenori moketi atsisiusk Avast.

Programa blokuoja ivairius dalykus internete, tad speju ne tik anomalijoje yra kazka uzblokavusi, tiesiog pats to nebuvai pastebejes. Jeigu nori isjungti tai prisegiau tau paveiksleli.  Po to paspausk CTRL+R.

Asmeniskai ta programele pasalinciau.

Kopernikas

Citata iš: Benamis  vasario 04, 2015, 18:01:14
Citata iš: Kopernikas  vasario 04, 2015, 17:27:17
Merci :)


Naudoji https://noscript.net/features - tad nieko keisto. Jeigu jau taip rupiniesi savo saugumu tai patarciau investuoti i gera antivirusine programa. Arba jeigu nenori moketi atsisiusk Avast.

Programa blokuoja ivairius dalykus internete, tad speju ne tik anomalijoje yra kazka uzblokavusi, tiesiog pats to nebuvai pastebejes. Jeigu nori isjungti tai prisegiau tau paveiksleli.  Po to paspausk CTRL+R.

Asmeniskai ta programele pasalinciau.


Dėkui Benami, padėjai. Supratau problemą, buvau nepastebėjęs "blocked objects" Noscripte. Kreipiausi, nes prieš tai buvau davęs pilną leidimą Anomalijai, bet nepadėjo, todėl pamaniau Noscript niekuo dėtas. Tenai ir buvo šuo. Gal gali pasakyti kodėl pašalintum? Nes aš be jos Lapės neįsivaizduoju. Laukiu nesulaukiu kada amerikonai į rinką dėžę-gaudyklę paduos kuri blokuos visą š jam nepriėjus iki PC. Nes dabartinis internetas sucks.

Benamis

Bandziau naudoti Noscript pries keleta metu (3-4?), tai mano patirtis su siuo iskiepiu nebuvo pati maloniausia. Daug dalyku blokavo kuriu neturetu ir iskreipdavo viska. Be to, i viska ziuriu is tech. puses, tad tau kaip vartotojui gal ir nera nieko baisaus ji naudoti (na, bent jau dabar), bet tarkim tiems kas uzsiema WEB technologiju srityje, sis skriptas nieko gero neatnesa nes blokuoja beveik viska (t.y. sumazina galimybes prisitaikyti prie kiekvieno vartotojo). Blokuoja jis tikrai ne vien Š. Nesiplesiu per daug :) Jeigu tinka ir patinka, puiku.

Dziugu, kad padejau :)

Aukštyn