NSO Pagegiuose

Pradėjo Synkas, rugpjūčio 02, 2015, 21:50:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Synkas

Sveiki. Nutariau pasidalinti ka vakar matem, gal vis del to kas nors pasakys kas ten buvo :)

Taigi, einu namo (ne vienas buvau). Buvo apie 22:10-22:30. Ir atsisukau kazko, ir ziuriu objektas su raudona sviesa skrenda gal uz kokiu 3-5km nuo manes (galbut toliau). Nekreipiau demesio galvojau lektuvas ir tiek... Bet, kadangi ilgiau buvau atsisukes, pamaciau kad truputi zemiau  ir truputi i kaire puse dar vienas toks pats objektas su raudona sviesa skrenda. Zmogui su kuriuo buvau sakau ziurek kas ten srenda, tas sako kur kur, nematau, ir parodziau su pirstu. Bet paskui isiziojom, nes dar paskui toks pats objektas islindo ir lygiai taip pat, zemiau paskutinio ir i kaire puse. Ir tokiu objektu islindo apie 5 ar 6 galbut daugiau su raudona sviesa. (na bent is tolo atrode kaip zvaigzdes tik kad raudonos spalvos). Tada pasiemiau telefona bet jis nieko nedatrauke ir nieko nejo iziureti taigi net nefilmavau bereikalo. Ir kai visi tie objektai pakilo, tada pirmutinis pradejo "gesti" - dingo raudona sviesa. Ir taip visu dingo mazdaug tam paciam aukstyje. Buvo giedras vakaras ir su pilnatim.

Jeigu kas is forumo esanciu yra irgi is pagegiu, tai pasakysiu, kad maciau benininku puseje. Butu gerai jeigu yra zmoniu kurie irgi tai mate :)

Taigi kaip manote kas cia galejo buti? Pas mus oro uosto nera, taigi lektuvai negalejo isskrist.

001


Synkas

Kai rasiau posta apie tai irgi pagalvojau :) galibut kad ir situos paleide buvo :)

Aukštyn