Milo13 nutikimas

Pradėjo Milas13, lapkričio 02, 2014, 19:38:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Milas13

lapkričio 02, 2014, 19:38:57 Redagavimas: lapkričio 02, 2014, 19:42:48 by Milas13
Sveiki bičiuliai,

Buvo toks nutikimas, prieš savaitę važiavau su mašina namo,buvo naktis, važiuojant staiga danguje pamačiau kažką labai ryškaus,žibančio, tas daiktas leidosi į žemę, būtent į ta pusę kur buvo mano namas. Grįžus namo mane pasitiko katė, ji labai miaukė ir su snukiu pastoviai dairėsi į dangų, lyg rodydama man. Kai nuėjau miegot, pastoviai kažkas bildėjo, atrodė, kad kažkas yra kitam kambarį, net bijojau eit pažiūrėt. Atrodo, lyg mane stebi, pastoviai neįprasti garsai,bildėjimai. Labai greit po šių dalykų užmiegu. Dabar kai kur nors einu pastoviai dairaus, netgi šiandien vakare kai mėčiau kamuolį į krepšį toli miške kažką mačiau ko pats nesuvokiu, lyg ateivio siluetus. Taigi kolegos klausiu jūsų kaip šios srities žinovų,gal mane lanko ateiviai? Gal daro su manim tyrimus?Noriu pridurti, jog gyvenu vienas.

Benamis

#1
lapkričio 02, 2014, 20:23:37 Redagavimas: lapkričio 02, 2014, 21:02:05 by Benamis
Kiek laiko tai jau tesiasi?

EDIT: Nepyk, nepastebejau, kad buvai parases. Patikslinsiu tada klausima: kaip daznai tai kartojasi? T.y. kiekviena diena kazkas keisto vyksta?

woozyy

man panasiai buvo. begiojau su sunimi prie krekenavos girios. ir maciau sviesa ryskia miske kilant i ora. suo suinkste paliko mane, nubego namu puses link. kai pamciau jog skinda link manes emiau begti. net nebepamenu kaip atsiradau namie is isgascio. visiskai nieko. ir kas keisciausia. dabar kartais matau danguje svieseles, skrenda sustoja ir pasuka kur nors. cia buvo pries koki 6 savaites. nejauku lb db.

Sirius

Tai , jau buvo pagrobe tave. nepergyvenk, kai jie daro tyrimus ištrina atminti, matysi tik šviesas.

nereikalinga

Gal liūdininkų aplinkinių atrastum,kas tą naktį gal ką matė. Negi tik pagrobėjai temato šviesas,o kitas ,kas nebuvęs pagrobtas,net šalia stovintis švieselių nematys ? :)

Dūmas

Iš tavo žinutės matosi, kad esi labai įsibauginęs. Baimė neleidžia blaiviai ir logiškai mąstyti (jeigu tu jos neįveiksi, ji tik didės). Pritariu Sirius gali nusiraminti - jeigu ir buvo kažkas svečiuose jie padarė ar pasiėmė ką norėjo..., bet tikrai netikiu, kad krebždeno kitame kambaryje. Kaip tu ištvėrei nenubėgęs į kitą kambarį? :) Aš net iki miško nubėgęs būčiau - ar taip ar taip jeigu kažkas turi kažkokį tikslą - kontakto tu neišvengi. Beje patariu įsigyti bent išmanųjį telefoną ir savo įspūdžiais pasidalinti su mumis:)

Benamis

Tikriausiai temos autorius jau pagrobtas i kita planeta :-\ Jokiu ziniu nuo sekmadienio...

snofru

Citata iš: Benamis  lapkričio 06, 2014, 12:05:02
Tikriausiai temos autorius jau pagrobtas i kita planeta :-\ Jokiu ziniu nuo sekmadienio...
tikiuosi, kad jis iš anksto susitarė su kaimynais, kad pagrobimo atveju, pastarieji pašers katę  :)

Teroras

Kiek metu autoriui? Rasai, kad gyveni vienas (is to suprantu esi suauges?), bet bijai paziureti kas vyksta kitame kambaryje (panasiai kaip vaikai po antklode slepiasi nuo pabaisu kurie gyvena po lova)?

Kazkodel man rodos tema yra tiesiog autoriaus fantazijos vaisius...

.L.U.T.H.O.R.

@Teroras , palei tave suaugusieji yra bebaimiai? :D Pas visus žmones skirtingos baimės, jau nekalbant apie fobijas, nepriklausomai nuo amžiaus. O ir šiaip, šiais laikais, jau 19-20mečiai vieni gyvena :)

Teroras

Tai gali ir 18 meciai vieni gyventi, as cia labiau akcentavau tai, kad autorius ne 12 metis pyplys turetu buti :)

Na tada skirtinga logika, kazkas bilda kitame kambaryje (gal koks maniakas, iskrypelis, vagis, katinas negali is kur nors islysti ar pan.) - o tu savo kambaryje sedi ir nieko nedarai... Ka as zinau ;D Beje, kai buvau jaunesnis as irgi panasiai galvodavau kai ziuredavau siaubo filmus: kam pagrindiniai veikejai eina tikrinti is kur tas triuksmas ju name. Bet visai neseniai isitikinau, kad zmogaus noras zinoti yra laaaabai stiprus ;D Detaliu nepasakosiu, bet cia buvo panasus atvejis kai guli ir girdi triuksma kuris tavo namuose neturetu girdetis... (ne nemanau, kad tai buvo vienas is paranormal activity atveju ar pns. bet buvo tikrai nemalonu ir nejauku) :)

fostin


Ezekiel

Citata iš: Milas13  lapkričio 02, 2014, 19:38:57
Buvo toks nutikimas, prieš savaitę važiavau su mašina namo,buvo naktis, važiuojant staiga danguje pamačiau kažką labai ryškaus,žibančio, tas daiktas leidosi į žemę, būtent į ta pusę kur buvo mano namas. Grįžus namo mane pasitiko katė, ji labai miaukė ir su snukiu pastoviai dairėsi į dangų, lyg rodydama man. Kai nuėjau miegot, pastoviai kažkas bildėjo, atrodė, kad kažkas yra kitam kambarį, net bijojau eit pažiūrėt. Atrodo, lyg mane stebi, pastoviai neįprasti garsai,bildėjimai. Labai greit po šių dalykų užmiegu. Dabar kai kur nors einu pastoviai dairaus, netgi šiandien vakare kai mėčiau kamuolį į krepšį toli miške kažką mačiau ko pats nesuvokiu, lyg ateivio siluetus. Taigi kolegos klausiu jūsų kaip šios srities žinovų,gal mane lanko ateiviai? Gal daro su manim tyrimus?Noriu pridurti, jog gyvenu vienas.


Įmanoma, pagrobimams tinkama vieta jei kaip rašai gyveni vienas, kažkur atokiai, prie miško. Ar gali detaliau aprašyti matyta NSO ir kokius būtent ateivius galimai matei miške? Paranoja gali būti klasikinio ateivių pagrobimo išdava. Pasižiūrėk ateivių fotografijas ir piešinius, kai pvz. tipiškus pilkuosius ar tai kelia kokias emocijas?

Aukštyn