Ar tai galėjo būti tikra?

Pradėjo Arthemia, rugpjūčio 12, 2014, 21:27:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Arthemia

rugpjūčio 12, 2014, 21:27:59 Redagavimas: rugpjūčio 12, 2014, 21:31:15 by Arthemia
Papasakosiu savo dvi istorijas, kurias siečiau kitų civilizacijų apsireiškimu.
Taigi, pirmoji istorija:

Tai nutiko, kai man buvo apie 9-10 metų. Vasarą leidau pas močiutę kitame mieste, ji gyvena dvylikaaukščio daugiabučio penktame aukšte, vaizdas atsiveria gražus, jo neužstoja jokie kiti daugiaaukščiai, pro didelius langus matosi netoliese esantis parkelis.
Buvo naktis, apie 2-3 valandos, bent jau taip rodė sieninis laikrodis, tikslaus laiko nepasakysiu. Pabudau pažadinta savo telefono skambučio (taip taip, turėjau telefoną... nespalvotą, nesunaikinamą nokia 3310), kuris gulėjo kambario gale ant stalo. Rodos, kad tik pažadinęs, telefonas nustojo skambėt, o aš besiruošdama lipti iš lovos tiesiog atsisėdau, mano dešinėje buvo langas, gatvė buvo menkai apšviesta žibintų, bet aš mačiau kitą šviesos šaltinį. Staiga pasigirdo nenusakomas ūžimas, lyg koks daiktas bandytų pajudėti iš sąstingio visu greičiu, nemoku apibūdinti. Atsistojau lovoj, kad geriau matyčiau kas dedasi, ir tada visą kambarį nutvieskė šviesos blyksnis, viskas ką po to mačiau, buvo tik tai, kad tas blyksnis milžinišku greičiu nuskriejo link horizonto. Stovėjau dar kelias akimirkas, ir kiek išsigandusi vėl atsiguliau ir pabandžiau užmigti.
Ryte atsikėlusi papasakojau viską močiutei, tačiau ji sakė nieko negirdėjusi. Taip pat, ryte nubėgau pažiūrėti prie telefono, ir tikrai buvo praleistas skambutis. Ir dar, įdomus faktas tas, kad ant asfaltuoto kelio matėsi kažkokie rėžiai, provežos.. O prie kelio buvusi žolė atrodė kiek apskrudusi, ar kaip čia pasakyt. Aišku, gal tai vaiko fantazija, aš nežinau, bet šis dalykas labai įstrigęs atminty. Be to, nebuvau jau ir tokia maža, kad įsivaizduojamus draugus regėčiau, o ir močiutė patikino,kad prieš tai tų provežų ten nebuvo...

Antra istorija kiek trumpesnė, bet man asmeniškai net dabar prisiminus keistas jausmas pereina per kūną.

Tai įvyko gal prieš metus. Buvo diena, skaičiau knygą berods, ar laikraštį, ir kažkaip pagalvojau, kad būtų gerai visai prigulti ir nusnūsti.
Įsitaisiau ant sofos, užmerkiau akis ir tiesiog gulėjau, miegas neėmė, bet bandžiau atsipalaiduoti.. Ir staiga įvyko keistas dalykas... Kažkas mane pašaukė vardu. Turiu paminėt, kad namie buvau viena. Bet balsas buvo nenusakomas.. lyg skambėtų iš kosmoso.. Tikrai, balso dažnis atrodė ir aukštas ir kartu žemas, suelektronintas, aidintis, gergždžiantis.. nemoku nusakyt. Atrodė,kad kažkas prasiskverbė į mano mintis. Rodės, kad tiesiog įėjo į mano galvą per ausį, kartu tardamas mano vardą. Nemoku paaiškinti to jausmo. Šokau apimta baimės.. niekada nebuvau kažko panašaus patyrus.. Tas balsas buvo labai garsus... Lyg būtų kažkas tuos žodžius taręs būdamas priglaudęs lupas, bet kartu ir būdamas už milijono šviesmečių. Čia nebent reik patirt, kad suprast apie ką kalbu, nes jausmas tikrai nekoks... Dar ir dabar prisimenu tą balsą, ir man vis dar kūnu pereina šiurpas..
O šiaip, mano draugė yra mačius NSO..
taip pat, kai tėtis buvo jaunas irgi yra matęs NSO.. Teta taip pat... Ir aš jais tikrai tikiu, nes artimi žmonės tokių dalykų nemeluotų

Whitenblack

Citata iš: Arthemia  rugpjūčio 12, 2014, 21:27:59
O šiaip, mano draugė yra mačius NSO..
taip pat, kai tėtis buvo jaunas irgi yra matęs NSO.. Teta taip pat... Ir aš jais tikrai tikiu, nes artimi žmonės tokių dalykų nemeluotų

Nemeluodami dar nereiškia , kad sako tiesą. Galbūt jų matyti ,,NSO" , nebuvo tokie ir tikri , tiesiog jie tuo įsitikinę ir mano , kad sako tiesą.
Mano nuomone:
Pirma istorija - išsireikščiau pakankamai smarkiai , bet pagarbos lygis kitiems žmonėms man neleidžia to padaryti.
Antroji - nebūtinai ,,NSO" gali kviesti Tave mintyse , nustebtum sužinojusi kiek dar atsakymo variantų galėtų būti , viską gali rasti forume.
Kodėl jie būtent turėtų reikštis Tau?
Asmeniškai mačiau daug keistų reiškinių , tiek skraidančių , tiek ne , bet viską grindžiau kitaip , tad ir nuomonės , kad mačiau nso nebuvo.
Atsiprašau gal kiek už skeptiškuma , bet tai tiesiog mano nuomonė. :)

Arthemia

Citata iš: Whitenblack  rugpjūčio 13, 2014, 15:24:31
Citata iš: Arthemia  rugpjūčio 12, 2014, 21:27:59
O šiaip, mano draugė yra mačius NSO..
taip pat, kai tėtis buvo jaunas irgi yra matęs NSO.. Teta taip pat... Ir aš jais tikrai tikiu, nes artimi žmonės tokių dalykų nemeluotų

Nemeluodami dar nereiškia , kad sako tiesą. Galbūt jų matyti ,,NSO" , nebuvo tokie ir tikri , tiesiog jie tuo įsitikinę ir mano , kad sako tiesą.
Mano nuomone:
Pirma istorija - išsireikščiau pakankamai smarkiai , bet pagarbos lygis kitiems žmonėms man neleidžia to padaryti.
Antroji - nebūtinai ,,NSO" gali kviesti Tave mintyse , nustebtum sužinojusi kiek dar atsakymo variantų galėtų būti , viską gali rasti forume.
Kodėl jie būtent turėtų reikštis Tau?
Asmeniškai mačiau daug keistų reiškinių , tiek skraidančių , tiek ne , bet viską grindžiau kitaip , tad ir nuomonės , kad mačiau nso nebuvo.
Atsiprašau gal kiek už skeptiškuma , bet tai tiesiog mano nuomonė. :)

@Whitenblack vos ne durnės vietoj palikot mane.
Prašom tada garsiai ir išreikšti, jei pardėjot, kam stabdyt? Išvis, gi nesakiau, kad esu dėl pirmos istorijos 100 proc. tikra. Todėl prašom pabaigt ką pradėjot, ir parašyt savo adekvačia, arba neadekvačia, bet bet kokiu atveju, nuomonę.
Tėčio istorija labai įdomi, matė tai gal dar apie trisdešimt žmonių, bet tiesiog, nemanau, kad apsimoka viešai dalintis. Kam bus įdomu, privačiai papasakosiu.
Dėkui už atsakymą.

_Anonimas_

Dėl pirmos istorijos - kas ten vis dėlto skambino? Ar tai buvo nežinomas numeris?

Arthemia

Citata iš: _Anonimas_  rugpjūčio 13, 2014, 15:55:24
Dėl pirmos istorijos - kas ten vis dėlto skambino? Ar tai buvo nežinomas numeris?


Tai buvo nežinomas numeris. Pamenu, kad parašiau žinutę pasiteiraudama, kas domėjosi, bet atsakymo taip ir nesulaukiau

Ezekiel

Citata iš: Arthemia  rugpjūčio 13, 2014, 16:21:46
Tai buvo nežinomas numeris. Pamenu, kad parašiau žinutę pasiteiraudama, kas domėjosi, bet atsakymo taip ir nesulaukiau

Įdomu, nei skambinant neasiliepia. Pirma istorija primena ateivių pagrobtųjų istorijas ir pats esu matęs šviesulių, draugas net stebėjo iš arti ir paskui irgi dingo milžinišku greičiu, taigi tie dalykai tikrai egzistuoja. Klausimas tik kas tai? Kamuolinis žaibas, radijo bangomis valdomi orlaiviai ar nežinomų technologijų orlaivis? Koks buvo garsas?
Dėl antro patyrimo tai gali būti garsinė haliucinacija, nes pati minėjai, kad buvai prisnudusi ir pakitusi sąmonės būsena. Dar priimu galimybė, kad tai galėjo būti pokštas, o gal net tyrinėjimas...

Rašei, kad yra žymės ant asfalto. Kaip tų jas susiejai su matytų NSO? Matei objektą sklandant 5 aukšte ar žemiau, kad reikėjo pasistiebti?

Arthemia

@Ezekiel Garsas buvo toks, nenusakomas ūžimas, lyg koks daiktas bandytų pajudėti iš iš vietos, tuo pat metu užspaudęs stabdžius.. O gal net panašiau į lėktuvo variklio skleidžiamą garsą, labai sunku tiksliai nupasakoti, bet garsas buvo garsus, ir rodės, kad nuo jo net sienos dreba.
Tas žymes ant asfalto susiejau taip, kad gal kažkas buvo nusileidęs ant kelio, ar net nukritęs, nes rėžiai buvo likę tokie, lyg atrodytų, kad metalas būtų braukęsis per asfaltą ir palikęs įrėžimus, tokias kaip ir provėžas.
Močiutė gyvena penktame aukšte. O aš buvau lovoj, ir ant jos atsistojau,kad daugiau matytųsi pro langą vaizdo ( lova ne prie lango, o kiek toliau ). Bet net atsistojus ant lovos negalėjau matyti pilnos gatvės, ir to pačio asfaltuoto kelio. Tada buvau per baili, kad bėgčiau prie lango, vis tik vaikas buvau.
Tai vat taip ir lieka tokia paslaptimi, nes po šiai dienai nežinau kas tai buvo. Tiesa, ir močiutės kaimynė patikino, kad prieš tai nebuvo jokių žymių ant kelio. Na... bet kaip ten kas sunku pasakyt.

Kas liečia antrą istoriją, tai tikrai gali būti, kad tiesiog buvau pagauta toks būsenos, kai nesu nei užmigusi, nei pilnai prabudus. Tik tiek pamenu, kad pakilo spaudimas labai po to, lyg kažkas būtų kiaurai perskrodęs.. Aj, ir dar tas balsas buvo toks šnypštūniškas iš užtęstas. Mano vardas prasideda A raide. O balsas jį pradėjo taip : hhhhhaaahhh..  Na, toks dūslingas, bet kartu ir skardus balsas

Empty.Soul

Įdomūs nutikimai. Aš esu sapnavęs du sapnus, kad buvau pagrobtas protingos, nežemiškos gyvybės, bet sapnų prisiminimai labai blankūs, tik vaizdiniai tokie, kaip kadrai. Atsikėlęs po pirmo sapno radau mėlynę ant dešinės rankos, bet nekreipiau į tai dėmesio, galvojau, kad naktį kur susitrenkiau. Tas pats buvo ir po antro sapno - mėlynė ant dešinės rankos. Keista, gal sapnuodavau juos ir buvau išsigandęs, ir susitrenkiau, bet toje pačioje vietoje, kaip ir pirmą kartą. :D

Geleona

Del pyrmojo ivikio, tai abejociau, nes labai jauna dar buvai.. Pamenu ir as is jaunystes daug tokiu, esme tame, kad jeigu db pamatytum ta pati, galvotum visiskai ka kita, bet jaunam visiskai kitaip atrodo..
Del atrojo, tai tikrai ne ateiviai cia kokie :D . As senai praktikuoju sapnu valdyma, uzsirasineju sapnus ir siaip medituoju, todel tokie dalykai buna Labai daznai.. Man buna net, kai nakti atsikeliu ir sneku su kuo nors, o paskui pagalvoju, jog nieko ten negali buti.. Kartais jauciu, kad salia guli zmogus, kvepuoja. Pridejau ranka, jauciu ora, palieciau plaukus, veida, viskas tikra! Tada sukaupi drasa ir pakeli salia gulincia kaldra, po kuria zinoma, nieko nebuna.. Daznai galvoju, jog sizofrenikas esu :D .
Zmones tam ir medituoja, kad vienokiu ar kitokiu budu (siuo atveju garsais, zodziais) rastu atsakymus i tam tikrus klausymus ir atrastu save bei savo galias :)

_Anonimas_

Nežinau, kodėl, bet man iškart šovė į galvą žodis- vagys. Visiškai neišmanau jų veikimo metodų, bet primena vieną tų atvejų, kai yra tikrinama, ar šeimininkai yra namie t.y. skambinama į telefoną, žiūrima ar užsidegs šviesa ir pan. Tai paaiškintų, ko gero, ir tai, kodėl ta šviesa (kuri, mano manymu, galėjo būti automobilis) taip greitai nulėkė tolyn. Tik, žinoma, tai nepaaiškina, kodėl tavo kambarys tapo apšviestas, nes vis dėlto gyvenai penktame aukšte. Net neabejoju, kad sunku perteikti, ką tuo metu patyrei, todėl ir man pačiam sunku įsivaizduoti situaciją tiksliai. O šiaip čia tik tokia kvaila teorija, kuri man šovė į galvą :D

@Nieksas, likau nesupratęs, kodėl uždėjai man minusą, kai paklausiau žmogaus klausimo apie telefono numerį. Na, bet nieko tokio, dėkui.   

Arthemia

Kad vagys, tai nelabai linus manyt esu, nes jei jau taip, tai pilna butų ir pirmuose aukštuose yra, kur ir pabėgimas lengvesnis. O ir kambarys tikrai labai apšviestas buvo, ko negalėjo būt, jei tai būtų buvusi paprasta mašina, nes jos šviesos tikrai nepasiektų penkto aukšto. Na, bet ką gali ten žinot, kaip buvo. Tik tiek, kad patyrimas buvo išties įdomus :)

Ezekiel

Citata iš: Arthemia  rugpjūčio 13, 2014, 17:24:05
Tai vat taip ir lieka tokia paslaptimi, nes po šiai dienai nežinau kas tai buvo. Tiesa, ir močiutės kaimynė patikino, kad prieš tai nebuvo jokių žymių ant kelio. Na... bet kaip ten kas sunku pasakyt.


Būtų įdomu jei nufotografuotum tas asfalto žymes jei jos dar liko, gal kas paaiškės.

Arthemia

Citata iš: Ezekiel  rugpjūčio 18, 2014, 00:17:34
Citata iš: Arthemia  rugpjūčio 13, 2014, 17:24:05
Tai vat taip ir lieka tokia paslaptimi, nes po šiai dienai nežinau kas tai buvo. Tiesa, ir močiutės kaimynė patikino, kad prieš tai nebuvo jokių žymių ant kelio. Na... bet kaip ten kas sunku pasakyt.


Būtų įdomu jei nufotografuotum tas asfalto žymes jei jos dar liko, gal kas paaiškės.

@Ezekiel oj, jau tų žymių ten šimtas metų nėra, nes viskas vyko prieš 10-11 metų... :(

Nieksas

Citata iš: _Anonimas_  rugpjūčio 14, 2014, 13:04:21
Nežinau, kodėl, bet man iškart šovė į galvą žodis- vagys. Visiškai neišmanau jų veikimo metodų, bet primena vieną tų atvejų, kai yra tikrinama, ar šeimininkai yra namie t.y. skambinama į telefoną, žiūrima ar užsidegs šviesa ir pan. Tai paaiškintų, ko gero, ir tai, kodėl ta šviesa (kuri, mano manymu, galėjo būti automobilis) taip greitai nulėkė tolyn. Tik, žinoma, tai nepaaiškina, kodėl tavo kambarys tapo apšviestas, nes vis dėlto gyvenai penktame aukšte. Net neabejoju, kad sunku perteikti, ką tuo metu patyrei, todėl ir man pačiam sunku įsivaizduoti situaciją tiksliai. O šiaip čia tik tokia kvaila teorija, kuri man šovė į galvą :D

@Nieksas, likau nesupratęs, kodėl uždėjai man minusą, kai paklausiau žmogaus klausimo apie telefono numerį. Na, bet nieko tokio, dėkui.   


Tik daba prisijungiau per kelias dienas matyt netyčia uždėjau :D

_Anonimas_

Supratau, viskas gerai  ;)

Aukštyn