Inkognito implantas

Pradėjo inkognito, lapkričio 29, 2013, 21:33:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas

Malonu, kad grįžo inkognito, daug įdomiau bus :D Įdomus vaizdo įrašas.

nereikalinga

#16
lapkričio 30, 2013, 13:45:29 Redagavimas: lapkričio 30, 2013, 15:06:07 by nereikalinga
Palei Benamio įdėtą nuotrauką,nes video nežiūrėjau.Yra tekę tokių "implantų"matyti ne vieną ir ne du.Tačiau atsiradę prieš nemažai metų atliekant bet kokius buitinius ir nebuitinius darbus .Kai tiesiog pakliūna gan giliai,neiškrapštoma,o organizmas kažkaip nesureaguoja kaip į svetimkūnį,ir gražiai užgyjama ir apaugama lyg niekur nieko.Tiesiog vat išlikę po odos geru sluoksniu.
Dabar mastau gal ir aš turiu ateivių prisilietimų :) nes irgi turiu tokių neaiškių dalykų savame kūne,dėl kurių net su pajuokavimu ne kartą prasitarusi,kad buvau ateivių pažymėta ar kažkas panašaus :) ir netgi neseniai prieš keketą metų susipažinau su tokiu žmogumi,kuris turi visišku tikslumu tą patį ką ir aš.Žinoma keistoka buvo,kaip taip gali būt.Oi galima daug ką apmastyti.
Be to dabar negaliu prisiminti,lyg kažkur skaičiau.Bijau suklysti.Bet koks patekęs svetimkūnis,jis keliauja per visą organizmą krauju,deguonimi ar kuom ir kaip ten.Ir atsiduria panašiose vietose ir užstringa,arba bekeliaudamas netgi ir pasišalina. ( Nežinau iš kur tai ištraukiau )
Po visko....
Peržiūrėjusi video nieko gudriau nepamačiau nei pateiktoje nuotraukoje.



NIEKADA NEUŽKLAUSDAVAU,BET ŠĮ KARTĄ PAKLAUSIU,PASIDARĖ SMALSU.KODĖL ŠITAS MANO KOMENTARAS GAVO MINUSIUKĄ :) dėl to kad galbūt nevisai nesutikau su ta mintim dėl ateivių pagrobimo ???????

lietuvis002

Citata iš: nereikalinga  lapkričio 30, 2013, 13:45:29
...nes video nežiūrėjau...

Nejaugi taip sunku peržiūrėti video ir tada komentuoti? :)

Benamis

Citata iš: nereikalinga  lapkričio 30, 2013, 13:45:29
Bijau suklysti.Bet koks patekęs svetimkūnis,jis keliauja per visą organizmą krauju,deguonimi ar kuom ir kaip ten.Ir atsiduria panašiose vietose ir užstringa


Suklydai.

paragraf 78

Na svetimkūniai nekeliauja, nebent į kokią arteriją patenka, bet dažnas jų organizme turi.
Video parodo tik tiek, kad yra kažkoks svetimkūnis. Realiai ten gali būti bet kas, nuo ateivių implanto iki paprasčiausios metalo drožlės patekusios po oda.
Nesimato nei formos nei nieko kito.

la.benas

Nemanot, kad turėjo randas likti, jei čia šiaip koks svetimkūnis? Nes dabar tai nei menkiausios žymelės nesimato.

TinSoldier

Citata iš: la.benas  lapkričio 30, 2013, 16:09:01
Nemanot, kad turėjo randas likti, jei čia šiaip koks svetimkūnis? Nes dabar tai nei menkiausios žymelės nesimato.


Ne, randas tikrai nebūtinai turėjo likti. Užgyja žaizdos.

CitataSince 1994 alleged implants have been surgically recovered but they've become remarkably diverse: one looks like a shard of glass, another a triangular piece of metal, still another a carbon fiber, and so on. None was located in the brain or nasal cavity, instead being recovered from such extremities as toe, hand, shin, external ear, etc.; some were accompanied by scars while others were not.

As physicians know, a foreign object can enter the body unnoticed, as during a fall, or while running barefoot in sand or grass -- even as a splinter from a larger impacting object. Such foreign objects may become surrounded by a membrane, like several of the recovered "implants." - http://www.cicap.org/new/articolo.php?id=101028


Vis dėl to, Benamis ir inkognito, greičiausiai, teisūs: niekieno (labiau) neįtikintų, nei rentgeno nuotrauka, nei išoperuotas ir ant stalo padėtas svetimkūnis. Jau tokių svetimkūnių pasaulyje išoperuota šimtai, tikriausiai. Nei vienas iš jų nebuvo nežemiškos kilmės. Na, bet kas gali teigti, jog ateiviai negali naudoti žemiškų medžiagų :)

O variantų, kaip metaliukas po oda galėjo patekti, galima prispekuliuoti daug. Ypač žinant, kad inkognito tarnavo armijoje (kur nusibrozdinti ar susižaloti neturėtų būti sunku), užsiimė/užsiima aviaciniais konstravimais visokiais, todėl, lažinuosi yra tekę dirbti ir su metalais, ir tekinimais ir t.t. ir pan. Galima net nepastebėti, kaip į žaizdelę patenka svetimkūnis, o žaizdelei užgijus, taip ir lieka pūpsoti.

Bet tokie svarstymai neįtikins inkognito, kaip ir svetimkūnio būvimas kūne, neįtikins skeptikų :) (aišku, visai kas kita būtų, jei paaiškėtų, jei svetimkūnis nežemiškos kilmės, arba atlieka kokią nors funkciją (skleidžia radijo, elektromagnetines, ar dar kokias bangas, siunčia signalus, kaip nors veikia ir pan.))

Kuo bent aš įsitikinau iš to video, ir visos istorijos - inkognito tikrai negalima apkaltinti sąmoningu melavimu. Kad ir kokios priežastys būtų tų atsiminimų ir implantų, - jo tikėjimą pagrobimu galima suprasti.

Juk dauguma mūsų, jei ryškiai prisimintume pagrobimą (nesvarbu, ar jis įvyko, ar miego paralyžius, ar netikras prisiminimas) ir aptiktumėm savo kūne metalo gabaliukus ir pan., - patys patikėtumėme, kad buvom pagrobti :) Jei tai ir tebūtų fantazijos vaisius.

inkognito

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 30, 2013, 16:41:01
Citata iš: la.benas  lapkričio 30, 2013, 16:09:01
Nemanot, kad turėjo randas likti, jei čia šiaip koks svetimkūnis? Nes dabar tai nei menkiausios žymelės nesimato.


Ne, randas tikrai nebūtinai turėjo likti. Užgyja žaizdos.

CitataSince 1994 alleged implants have been surgically recovered but they've become remarkably diverse: one looks like a shard of glass, another a triangular piece of metal, still another a carbon fiber, and so on. None was located in the brain or nasal cavity, instead being recovered from such extremities as toe, hand, shin, external ear, etc.; some were accompanied by scars while others were not.

As physicians know, a foreign object can enter the body unnoticed, as during a fall, or while running barefoot in sand or grass -- even as a splinter from a larger impacting object. Such foreign objects may become surrounded by a membrane, like several of the recovered "implants." - http://www.cicap.org/new/articolo.php?id=101028


Vis dėl to, Benamis ir inkognito, greičiausiai, teisūs: niekieno (labiau) neįtikintų, nei rentgeno nuotrauka, nei išoperuotas ir ant stalo padėtas svetimkūnis. Jau tokių svetimkūnių pasaulyje išoperuota šimtai, tikriausiai. Nei vienas iš jų nebuvo nežemiškos kilmės. Na, bet kas gali teigti, jog ateiviai negali naudoti žemiškų medžiagų :)

O variantų, kaip metaliukas po oda galėjo patekti, galima prispekuliuoti daug. Ypač žinant, kad inkognito tarnavo armijoje (kur nusibrozdinti ar susižaloti neturėtų būti sunku), užsiimė/užsiima aviaciniais konstravimais visokiais, todėl, lažinuosi yra tekę dirbti ir su metalais, ir tekinimais ir t.t. ir pan. Galima net nepastebėti, kaip į žaizdelę patenka svetimkūnis, o žaizdelei užgijus, taip ir lieka pūpsoti.

Bet tokie svarstymai neįtikins inkognito, kaip ir svetimkūnio būvimas kūne, neįtikins skeptikų :) (aišku, visai kas kita būtų, jei paaiškėtų, jei svetimkūnis nežemiškos kilmės, arba atlieka kokią nors funkciją (skleidžia radijo, elektromagnetines, ar dar kokias bangas, siunčia signalus, kaip nors veikia ir pan.))

Kuo bent aš įsitikinau iš to video, ir visos istorijos - inkognito tikrai negalima apkaltinti sąmoningu melavimu. Kad ir kokios priežastys būtų tų atsiminimų ir implantų, - jo tikėjimą pagrobimu galima suprasti.

Juk dauguma mūsų, jei ryškiai prisimintume pagrobimą (nesvarbu, ar jis įvyko, ar miego paralyžius, ar netikras prisiminimas) ir aptiktumėm savo kūne metalo gabaliukus ir pan., - patys patikėtumėme, kad buvom pagrobti :) Jei tai ir tebūtų fantazijos vaisius.

Nematau aplamai jokios prasmės toliau diskutuoti ,juk tokie kaip tu Solderi toliau savo nosies nematote ir geriau už mane žinote kas man nutiko,kam tuščiai virpinti orą?

czech-kuolis

Na, bent jau sužinojome, kad implantas ne iš aliuminio!

Turiu pastebėti ir priminti kolegoms "believeriams", kad implanto istorija už savęs slepia ir "Eridano" leidyklos serijos vertą pasakojimą (o gal ir ne, sunku įvertinti kokybę, kai nesu didelis fantastikos mėgėjas) http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1254.msg21075#msg21075. Pasakojimą, kuriame veikia torniečiai, posėdžiauja Galaktikos taryba,  o inkognito yra pirmasis lietuvis Mėnulyje!. Ir nors, įsivaizduoju, kad būdamas (koks iš tiesų nesu) dideliu NSO ir ateivių entuziastu galėčiau patikėti implanto teorija, tačiau ši teorija, kaip minėjau, slepia didžiulius klodus. Ir jų atskirti vienos nuo kitos kaip ir nelabai gali, nes ji pasakojama vieno ir to paties žmogaus. Tad mano klausimas -  ką veiksite, "kai pirmosios invazinės pajėgos nusileis ant žemės?". Ar jau pasiruošėte?

lietuvis002

Citata iš: czech-kuolis  lapkričio 30, 2013, 19:32:25
Tad mano klausimas -  ką veiksite, "kai pirmosios invazinės pajėgos nusileis ant žemės?". Ar jau pasiruošėte?

Bent jau mano manymu, seniai galvoju, kad tos invazijos žemėj seniai yra ir naikina žmonija su įvairiais živ virusais, vėžiu ir panašiai, net neįsivaizduoju, kaip jie taip greitai išplito ir niekas neranda vaistų. Tie žemės valdovai (Prezidentai ir pnš.) tikrai žino kas čia vyksta, tik tyli. Tam ir skirta ta Area-51.

A.C.A.B

Šiaip, kaži, nebūtų ufonautams naudingiau ir praktiškiau įdėti implantą į sunkiau pastebimą vieta?  :)

Nes dabar tas svetimkūnis tokioje vietoje, jog teorija apie jo patekimą darbo metu atrodo ganėtinai reali.

varpainis

Kvailiai kuria tas istorijas, kvailiai jomis tiki  ;)

Benamis

Citata iš: A.C.A.B  lapkričio 30, 2013, 19:41:40
Šiaip, kaži, nebūtų ufonautams naudingiau ir praktiškiau įdėti implantą į sunkiau pastebimą vieta?  :)


Jeigu tiketi inkognito zodziais, tai ne vienas, o 4 implantai egzistuoja.

Be to, nemanau, kad jeigu butu kita vieta, kas nors nuo to pasikeistu. Tie kurie tiki, jiems to uztektu, o tie kurie netiki sugalvotu kitu istoriju: (dare smegenu operacija, o gydytojas uzmirso savo laimingaja moneta smegenyse ir t.t.). :) Cia jokio skirtumo.

inkognito

Taip šitas inplanas geriausiai ir lengviausiai pastebimoje vietoj,dar vienas pastebimas yra burnos ertmėje po liežuviu žemiau dešinio žandikaulio,jis nematomas tačiau iš vidaus puikiai apčiuopiu jį liežuviu,jo paskirties nenumanau,galimas dalykas kad yra ir nugaroje stubure ir ne vienas,kurių aš ir pats nežinau dar.Ispanijos viename aerouoste paeinant kontrolę tikrino su tokiu rankiniu detektoriumi,tai pajutau kad dviejose ar trijose nugaros vietose jis pypsėjo,bet įsitikinę kad neturiu jokio ginklo mane praleido kai aš juokais pasakiau jiems angliškai kad tai ateivių inplantai.Matyt jie informuoti apie tokius dalykus. Aišku mokslininkai neigia inplantų nežemietišką kilmę,tačiau jie napateikia jokios įtikinamos versijos.kaip iš niekur nieko atsiranda pavyzdžiui smegenyse dvi laideliu sujungtos plokštelės skleidžiančios mikrobangas? Ir kodėl tada mane tikrinosi gydytoja pati pirmoji manęs paklausė ar neturėjau kontakto su nežemiečiais? Ir ar netrukdo tas daiktas man gerai jaustis? Kodėl liepė pasirašyti sutartį kad po mano mirties tą daiktą galės pasiimti Kauno klinikos ir man už tai buvo Ligoninės kasoje išmokėtas 68 rublių atlyginimas tais 1988 metais? Įtariu kad daug kas yra slepiama nuo jūsų visų.Tiesa kai 1975 metais iš nosies buvo pašalintas man inplantas atvyko kažkokia moteris ir čia pat nuėmė mano pirštų atspaudus,o kai nenorėjau jų duoti man buvo pagrąsinta kad būsiu iškviestas į prokuratūrą ir jie bus nuimti prievarta? Reiškia gydytojas turėjo instrukcijas tam tikras tokiam atvejui argi ne? Dargi pasiūlė man kruopščiai išsitirti organizmą,nes galimi sveikatos sutrikimai pabuvus pas juos. Sugretinus šiuos faktus darau išvadą,  kad ir tam tikri skeptikai bandantys sumenkinti mano pasakojimo tikrumą pilnai gali būti inspiruoti tam tikrų spec,tarnybų,kurios turi savo agentus tokiuose jaunimo lankomuose forumuose,kas galėtų paneigti tokios galimybės realumą? Konspiracijos teorija,o kodel gi ir ne?

nereikalinga

Jokiais būdais nemenkinamas.Ištikrūjų tai gan keistoka,nors ir įdomoka istorija.bet kuri,net tau pačiam dar nėra aiški.Tad sunkoka,bent jau man patikėti kažkuo tokiu.Ir tai yra normalu.

Aukštyn