indigolt stebėtas NSO

Pradėjo rimas_ba, sausio 02, 2013, 16:11:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rimas_ba

Šiandiena patalpino ufolog.lt tinklalapyje: nuoroda
autorius indigolt1, vilnius, Trečiadienis, sausio 02, 2013, 11:22 (prieš 4 val, 21 min)
CitataVakar apie 16-17 val. Vilniuje važiavom su šeima namo ir ties verkių parkų pamatėm labai ryškią kaip žvaigždę šviesą, žvaigždžių dar danguje nebuvo, bet žmonai pasakiau, maža ką gal čia pati pirmojo pasimatė dar pajuokavau gal tai kometa, nso atmečiau kažkodėl samoningai. O žmona sako žiūrėk ten dar viena ryški šviesa tik lyg tai mirgsi dar... Bet tuo metu įvažiavom į mišką ir judėjom žaliųjų ežerų gatve tolyn į namus. IR čia viskas prasidėjo ;) Jeigu kas žino ten prie žaliųjų ežerų yra Maxima, tai va ties ta vieta išlindus mums iš miško panašiai 100-200 metrų aukštyje (sunku aukštį nustatyti tiksliai) žiurim su žmona lekia labai greitai kažkoks objektas, pamatėm abu su žmona, kad skrenda ypač greitai, bet aš tuomet pagalvojau, kad gal leidžiasi lėktuvas ir daro lanką (tik kadangi ten gyvenu, pagalvojau nesu matęs, kad kas iš tos pusės tokiu greičiu bandytu daryti lanką prieš leidžiantis į oro uostą, nes lėktuvai tai daro kur kas lėčiau ir iš aukščiau). Dar labiau į tai stengiausi nekreipti dėmesio, nes mačiau mirksinčias raudonas ir baltas šviesas. O kai vairuoji automobilį ir samoningai visad bandai ką matai pritempti prie sau pažystamų dalykų tad man atrodė - tai lėktuvas (tik gal kažkaip keistai ar gal nematytai man elgiasi). Taip būtume ir nuvažiavę tolyn. Bet pavažiavę gal kelis šimtus metrų, mes pamatėm kaip ties Balsių klinika (ten tokia yra nedidukė), tas mano "galvotas lėktuvas įma daryti staigų posūkį ir paskridęs dar kelis šimtus metrų sustoja ore. Aš greit stojau ties peščiūjų perėja ir šokau iš automobilio su žmona. Stovėjau ir žiūrėjau kaip per kelis šimtus metrų praktiškai ties mūsų galvomis buvo pakibęs skraidantis objektas. Ir tai tikrai buvo ne lėktuvas, bet tuo metu matėsi kelios ryškios šviesos skirtinguose jo kampuose, tarp jų mirksėjo ir raudonos, bei baltos (kas būna pas lėktuvus). Aš toks buvau apstulbęs, kad telefoną išsitraukiau tik tuomet kada žmona pradėjo šaukti, tai ko tu nefilmuoji, filmuok :))) Kiek kartų buvau mintyse iki tol pagalvojęs, jeigu pamatyčiau kažką panašaus, kaip imčiau filmuoti ir t.t. bet tuo met tiesiog ėmiau ir sustingau, tam tikram laikui. Žinoma po žmonos raginimų aš telefoną išsitraukiau ir ėmiau filmuoti. Bet deja nenufilmavau kaip jis kabėjo ore apie kokias 10-20 sec, o tik tada ėmiau filmuoti kai jis lėtai pakeitęs kardinaliai skydimo trajektoriją, ėmė sklęsti dangumi tolyn nuo mūsų. Plika akimi lengvai galėjom įžvelgti kaip jis atrodo. Jis buvo plokščias viršus man rodėsi lygus lygus, jis buvo nedidelis bet labai aiškai matomas ir kaip jau minėjau mirksinčiomis šviesomis (kažkodėl manau tai buvo ar speceliai ar ne įmituojančios šviesos lėktuvą). Būtų šaunu sužinoti ar neatsirado tokių, kurie kažką panašaus vakar stebėjo. Mano žodžius gali paliūditi mano žmona ir mano dukrytė, kuri taip pat stebėjo šį reiškinį. Ir dar atsiprašom mažos mergaitės, kuri sėdėjo autobusų stotelėje, jeigų jai padarėm kokią įtaką :) Nes tuo metu norėjosi ka dkuo daugiau žmonių visą tai stebėtų, o ji kaip tik matė viską kartu, bet neaišku kaip suregavao kai du suaugę žmonės iššoko staiga iš automobilio ir ėmė nesamoningai vos ne šaukti ir aikčioti :))

CitataDeja daugelis manau pamanys, kad čia lėktuvas (nes nufilmavau tik nutolstantį ir su telefonu labai neryškiai), bet tikiuosiu kad bus ir tokių, kuriems mano žodžiai bus paliudijimas, kad ne viską ko nesam patys matę yra netiesa. Gal kas turi daugiau patirties ir galės kompetentingai pakomentuoti.https://www.youtube.com/watch?v=tcOzOU7v6Ic

CitataPS Katik prisiminiau, kad objektas neskleidė jokio garso, bent jau tokio kad būtų galima jį girdėti.


Benamis

As nesu skeptikas ir tikiu NSO, taciau siame vaizdo irase mano galva matomas lektuvas... Gaila, kad per velai pradejo filmuoti.

gytix01

Taip ir nesupratau , kodėl NSO turėtų išduoti savo būvimo vietą su tomis lempomis?
Manau jie taip virš miestų neskraidytu ir dar su ,,patfarnikais''  :D

astropasaulis

Daug kartų esu matęs... Anksčiau stebėdavau naktį žvaiždėtą dangų. Matydavau kaip skrenda lėktuvai. Vis dėlto matydavau ir nežemiškos kilmės erdvėlaivių. Jie akivaizdžiai skiriasi nuo lėktuvų.

inkognito

Atkreipkite dėmesį kaip mirksi lėktuvo žibintai ir kaip mirksi čia videoklipe. Lėktuve sukasi aplink lemputė su veidrodėliu todęl blyksnis tarsi nuslysta erdve o čia tarsi pasikrautų kondensatorius žybeli tik imituodami lėktuvo žybsėjimą. NSO taip pat neturi jokio noro susidurti su atsitiktinai  praskrendančiu šalia lėktuvu,vieną kartą stebėjau pro savo kabineto langą įdomų atvejį. Iš toli atskrido lėktuvas matyt taikydamas į 4 posūkį nuo kurio būtų pradėjęs tūpimo glisadą,staiga iš niekur nieko kažkas danguje ėmė blykčioti ir lėktuvui sėkmingai su juo prasilenkus blykčiojimas vėl dingo ir nakties danguje vėl nebuvo nieko matyti. Kas keisčiausiai  Kad lėktuvas su kiekvienu blyksniu pasistūmėdavo į priekį,o tas kažkas stovėjo viename taške ir blykčiojo, kad šis praskrisdamas jo neužkabintų. Šiame klipukyje greičiausiai matome NSO blykčiojimus,o be to jei tai būtų lėktuvas tokiame aukštyje tolstant nuo žiūrovų matytūsi žalia ir raudona ugnelės sparnų galuose,kairiame žalia o dešiniame raudona,tai privalomos borto ugnys.

gytix01

Citata iš: inkognito  sausio 02, 2013, 19:31:41
NSO taip pat neturi jokio noro susidurti su atsitiktinai  praskrendančiu šalia lėktuvu

Offtopic , bet pagalvojau , argi ateiviai neturi jokiu kliūties išvengimo sistemų?Negi ten viskas rankiniu būdu?Vietoi to naudoja lempas...

TinSoldier

Citata iš: inkognito  sausio 02, 2013, 19:31:41
Šiame klipukyje greičiausiai matome NSO blykčiojimus,o be to jei tai būtų lėktuvas tokiame aukštyje tolstant nuo žiūrovų matytūsi žalia ir raudona ugnelės sparnų galuose,kairiame žalia o dešiniame raudona,tai privalomos borto ugnys.


Tai kad būtent tokios švieselės ir mirksi šitame video. Kairėje pusėje - žalia, dešinėje - raudona.

crystal

Mačiau aš vakar šį lėktuvą už Vilniaus. Ir visai neplokščias man pasirodė, be to mirgėjo raudonai žaliai. (jei čia tikrai tas pats).

Nezinomas

Iš šono lėktuvas jei biški pakrypęs atrodo kaip diskas, įvertinant atstumą tai ne taip jau ir lėtai skrenda, tad pagal mane arčiausiai tiesos, jog čia lėktuvas;)

anonymusas

Citata iš: Nezinomas  sausio 02, 2013, 21:09:46
Iš šono lėktuvas jei biški pakrypęs atrodo kaip diskas, įvertinant atstumą tai ne taip jau ir lėtai skrenda, tad pagal mane arčiausiai tiesos, jog čia lėktuvas;)
Atsigauk nuo vibraciju, kaip diskas atrodo bent zinai? Zmogus raso: "pakibo vietoje", koks lektuvas gali pakibti vienoje vietoje ir dar be garso?

crystal

Hmmm, greičiausiai čia ne tas pats, kurį aš mačiau, nes kabėt tai jis tikrai ore nekabėjo. Vat gaila nenufilmavo to momento.

inkognito

#11
sausio 03, 2013, 08:38:41 Redagavimas: sausio 03, 2013, 08:43:01 by inkognito
Šiame klipukyje greičiausiai matome NSO blykčiojimus,o be to jei tai būtų lėktuvas tokiame aukštyje tolstant nuo žiūrovų matytūsi žalia ir raudona ugnelės sparnų galuose,kairiame žalia o dešiniame raudona,tai privalomos borto ugnys.
[/quote]

Tai kad būtent tokios švieselės ir mirksi šitame video. Kairėje pusėje - žalia, dešinėje - raudona.

[/quote]

Tas kur tu matai švieseles ?Būtent jos ir gali įrodyti, jog čia lėkštės formos objektas, o ne lektuvas,nes tos dvi švieselės viena nuo kitos turtų būti nutolę minimaliai bent 6 kartus toliau,o blyksė lėktuvo "išplėšia" iš tamsos ir dalį lėktuvo fiuzialiažo, kuris būtų matomas, kai veidrodėlis pasisuka tam tikra padėtimi,o čia nieko tokio nėra ir čia blykčioja tikrai ne bėganti šviesa. Be to lėktuve yra viena lemputė ant fiuzialiažo apatinės dalies kita ant kilio viršaus ir jos taip sureguliuotos kad blykstelėtų ne sinchroniškai, o čia antros švieselės tikai niekur nėra. Mano nuomone tikrai tai ne lėktuvas,
O NSO pagal slaptumo reikalavimus  tamsoje arba šviesoje privalo maskuotis pagal žemiškuosius standartus,pavyzdžiui mano matytas rutulys skrisdamas didžiuliu greičiu tobulai imitavo reaktyvinio naikintuvo garsą,nors jau buvo šviesu ir tik aš gerai įsižiūrėjęs tada pamačiau, kad čia ne lėktuvas o rutulys,o mano pašnekovas teigęs kad čia skrenda lėktuvas neteko žado kai aš parodžiau pirštu į jį ir jis taip pat pakėlė galvą pasižiūrėti... Bejeprieš kokius 4 metus, kur aprašiau atsitikimą žmonos tėviškėje,kur aš nuėjau prie mašinos kažką pasiimti iš bagažinės pajutau kažkieno įdėmų žvilgsnį įremtą man į pakaušį ir kai staiga pakėliau galvą pamačiau virš manęs kabantį  "Boingą" ar kažką panašaus,ir tik tada kai aš išsigandęs ir  pasipiktinęs pagalvojau ko čia skraidai be jokio garso?-tik tada  Išgirdau tylų turbinų gausmą ir jis nuskrido tolyn, kokių 50 metrų aukštyje . Tose vietose nėra arti aerodromo,ir kai grįžau prie stalo visi baisiausiai nustebo kai pasakiau, kad pro čia  žemai ką tik praskrido keturmotoris transatlantinis Boingas. Kas iš jūsų girdėjo kaip riaumoja toks lėktuvas būdamas apie 50 metrų aukštyje tur būt supras kad ten tikrai buvo ne lėktuvas. Be to buvo toks jausmas, kad mane kažkas stebi iš visų jo daugybės iliuminatorių...
Tokie dalykai tik dar kartą įrodo, kad Ateiviai mus pažįsta kaip nuluptus ir puikiai naudojasi mūsų mąstymo bei proto netobulumais.

2Pacas

Koks dar nso :DD visai jau jums? bleamba lektuva filmouja sako nso!! sakes

inkognito

Citata iš: 2Pacas  sausio 03, 2013, 10:11:31
Koks dar nso :DD visai jau jums? bleamba lektuva filmouja sako nso!! sakes

Gal galėtum logiškai pagrįsti savo teiginį? O čia rašai tik niekuom nepagrįstas emocijas.

TinSoldier

#14
sausio 03, 2013, 12:12:25 Redagavimas: sausio 03, 2013, 12:19:46 by TinSoldier
Būtų šiaip įdomu sužinoti tikslų laiką, kada buvo nufilmuotas tas dalykas. Jei tarp 16-17val., tai apie 16:40 skrido lėktuvas virš tos vietos, kur nufilmuota.

http://www.flightradar24.com/

Pagal šitą, tai skraidžioja skraidžioja lėktuvai ten labiau link Vilniaus centro (turbūt. nelabai aš jį pažįstu), o apie 16:41 praskrenda šitas draugelis: http://www.planespotters.net/Aviation_Photos/photo.show?id=344243 iš Hurgdos (Egipto) į Vilnių, skrydžio numeris ELC3206 . Ir, kaip vaizdo įrašo autoriaus parašyta, apsisukinėja jis tikrai kažkaip ne taip, kaip kiti lėktuvai (kiek kitus stebėjau). Gal turėjo laukti nusileidimo eilėje ar pan.

Dar prieš pat 17val. pro ten praskrido ir šitas: http://www.planespotters.net/Aviation_Photos/photo.show?id=182120

Skrendantis iš Vokietijos į Vilnių. Ir taip pat darė kažkokį apsisukimo vikrutasą toje vietoje.

Jei patys žiurinėsit, nepamirškit nustatinėdami laiką tame puslapyje, atimti 2 valandas nuo lietuvos laiko. Nes ten reguliuojasi pagal šitą laiko juostą (http://www.worldtimeserver.com/current_time_in_UTC.aspx) Atrodo.

Tai, žodžiu, gal tai ir nieko neįrodo, bet esmė tame, kad panašiai tuo metu pro tą vietą skrido bent 2 lėktuvai, kryptimis daugmaž atitinkantys vaizdo autoriaus nupasakojimą.

P.S. Nuoroda į vieno iš tų lektuvų maršrutą tame puslapyje: http://fr24.com/2013-01-01/14:44/LLC3206 (to iš egipto)

Aukštyn