Filmai apie ateivius

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 29, 2011, 22:03:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jimas

#105
gegužės 09, 2015, 12:37:23 Redagavimas: gegužės 09, 2015, 12:41:07 by Jimas
Čia kada žiūrėjau Jupiterė. Pabudimas kažkaip neužkabino, per daug nuspėjamas filmas buvo žiūrint, o ir istorija, šokinėjimas nuo vienos vietos prie kitos nepatiko, duočiau 5/10.
Ties riba į rytojų nepasakyčiau, kad labai geras filmas, bet patiko, kad filmas išsiskyrė iš kitų mano matytų 7.5/10.
Po tavo oda tikėjausi kažko geresnio, 4/10....
Super 8 žiūrėjau prieš kelis metus, patiko 8.5/10.
Mano numeris ketvirtas neblogas, su įdomia istorija, daug mąstyt nereikia bet žiūrėjosi 7/10.
9-asis rajonas vienas iš geriausių matytų filmų apie ateivius, 9/10.
Kaubojai ir ateiviai nepasakyčiau, kad labai geras filmas, kaip 70% holivudo veiksmo filmų, atsiranda kokie nors herojai-didvyriai kur išgelbėja žmones :D 5.5/10.
Džonas Karteris visai nieko, veiksmas daugiausia vyko Marse, aiškiai pateikta, nereikia nieko mąstyt 7/10.
Prometėjas geriausias matytas filmas apie ateivius, nešokinėja veiksmas, viskas puikiai pateikta, nenuspėjamas 10/10.

Šiaip man labiau patinka filmai vykstantys ateities žemėje, pvz: Debesų žemėlapis 9/10, Tarp žvaigždžių 10/10, Robotų žemė 5.5/10, Eliziejus 8/10, Įkalinti laike 8.5/10, Laiko kilpa 9.5/10 ir kt.

Nepatinka man tie visi Transformeriai, Toras, Galaktikos sergėtojai, kažkaip nesižiūri man tokie filmai... Esu matęs ir daugiau filmų, bet parašiau, kuriuos mačiau 3-4 metų bėgyje. Atsimenu Marsas Atakuoja buvo pirmas matytas filmas apie ateivius  8)

PHPSQL


Inetaaaa

Ar man vienai keista, kad niekas nepaminėjo STAR TREK http://www.imdb.com/title/tt0796366/
ir STAR TREK: Into the darkness http://www.imdb.com/title/tt1408101/ ? Vieni iš geriausiu filmų kuriuos esu mačiusi, tikrai rekomenduoju pažiūrėti!!!

simas12

Kaip čia old school'o nepaminėjote su daug mistikos? X-failai :D

Virus

Citata iš: 2012  spalio 05, 2011, 20:05:24
Citata iš: TEchnoVilkas  rugsėjo 09, 2011, 14:48:47Rekomenduoju The Fourth Kind.
Pamenu, kai ziurejau su zmona ji, tai zmona nemiegojo visa nakti, as irgi labai neramus buvau...nie tiek baisus kiek kraupus filmas....zinau, kad kvailai skamba, bet toks jis ir yra :D
Daugiau tikejaus is "The Fourth Kind". Rimtai, galvojau bus daug geresnis.
tiem kas nežino daug kas mane kad jis padirptas (the fourth kind) bet ištikruju jis grinai tikrais faktais sukurtas zodis zodin detale detalen.

Linas Esu

#110
liepos 02, 2017, 19:37:40 Redagavimas: liepos 02, 2017, 19:50:32 by Linas Esu

Based on true story :D puiki vaidyba .


Istorija prasideda , žmonių grupei aptikus sudužusią ateivių lėkštę .


Linas Esu

#111
liepos 03, 2017, 14:28:04 Redagavimas: liepos 03, 2017, 14:31:12 by Linas Esu


Mano mėgstamiausių Aliens (žanro) filmų dešimtuke dalinasi pirmą vietą kartu su Contact . Sci-fix/dramos miegėjams , must see .

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 14:28:04Mano mėgstamiausių Aliens (žanro) filmų dešimtuke dalinasi pirmą vietą kartu su Contact . Sci-fix/dramos miegėjams , must see .
O kuo/kas jame  tau patiko?

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  liepos 03, 2017, 14:43:44O kuo/kas jame  tau patiko?
Istorija , aktorių vaidyba , pastatymas .

Filmas kalba kas nutiktų jeigu nusileistų protinga būtybė kokius klausimus , spręstume , koks būtų žmonijos požiūris , kaip egltumėmės susidūrę su problemomis ?

Kiekvienas filmo prodiuseris leidžia pažvelgti į pasaulį taip kaip jis įsivaizduoja , gana realistiška interpretacija atsiževlgiant į šiandienos kai kurių šalių politiką .

Bet to gana taikliai pastebėta , nors istorijoje jau ne kartą yra buvę panašių situacijų , kada labiau pažengusi civilizacija nukariauja mažiau išsivysčiusias , net žinodami kokioje nepavydėtinoje padėtyje esame , filme žmonija vistiek galų gale mato kitą civiliaciją priešu .

Bendra kalba (susikalbėjimas ) tampa paskutinėje vietoje , atsiradus nesusupratimui ar nesutarimui . Filmas kuo puikiausiai parodo žmonijos minusus kasdienybėje , kaip mes nors ir daug pasiekėme per paskutinius šimtmečius mokslo,moralės ar religijos klausimais , vis dar evoliucionuojame lėtai ir kartojame tas pačias klaidas .

Žiūrėjote filmą ?

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 15:22:26Žiūrėjote filmą?
Taip, žiūrėjau, bet jis man didelio įspūdžio nepaliko. ;)


.L.U.T.H.O.R.

Kai pirmą kartą pamačiau trailerį(ne šitą),  buvo vienas geresnių nes absoliučiai nieko apie filmą neparodė :D Šiaip patiko filmo idėja, o kad nuo kalbos keičiasi pasaulio suvokimas, tai net realiam pasaulyje tai tyrinėjama, ir kas moka keletą kalbų gali tai patys pastebėti.

Benamis

Pritariu tiems, kuriems Arrival patiko. Man taip pat paliko stipru ispudi.

Linas Esu

#117
liepos 03, 2017, 19:50:27 Redagavimas: liepos 03, 2017, 20:28:41 by Linas Esu
Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 19:29:55Kai pirmą kartą pamačiau trailerį(ne šitą),  buvo vienas geresnių nes absoliučiai nieko apie filmą neparodė :D Šiaip patiko filmo idėja, o kad nuo kalbos keičiasi pasaulio suvokimas, tai net realiam pasaulyje tai tyrinėjama, ir kas moka keletą kalbų gali tai patys pastebėti.
Na ta hipotezė labai sena , niekaip nesurenka pakankamai įrodymų teorijai . Bet tiesos yra , kai kurios kalbos atspindi vietovių kultūrą , manau įmanomas dalykas kad ilgai bendraujant pvz su temperametingu Italu , laikui perimsite tam tikras bendravimo manieras , kaip gestikuliacija . Gana taikliai filme tai pamini .

paragraf 78

Citata iš: Benamis  liepos 03, 2017, 19:37:10Pritariu tiems, kuriems Arrival patiko. Man taip pat paliko stipru ispudi.
Pritariu. Ir pridėsiu, kad labai geras jo garso takelis

Linas Esu

Citata iš: Linas Esu  liepos 02, 2017, 19:37:40

Based on true story :D puiki vaidyba .

Asmeniškai neradau lietuviškuose torentuose siųstis , čia tiesioginė nuoroda .

http://mythewatchseries.com/communion-mqk-episode-1

Aukštyn