Ką daryti, jei grasina Benamis?

Pradėjo Rotting.Christ, liepos 22, 2014, 14:44:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Rotting.Christ

Ką daryti, kai grasina benamis? Mėto homofobiškus komentarus per čatą, apačioje, nieko nepadarius, grasina banais? xDDD

Benamis

Skaityti nuo apacios ;)

CitataBenamis
Deja, ne ten pataikei. Bet nepykstu
Rotting.Christ
gėjus
Rotting.Christ
xDDDD
Benamis
Ne, ispesiu kita nari
Rotting.Christ
paguosi mane?
Benamis
Jeigu kas nors skaudins, pranesk
Benamis
Aisku yra cia tokiu, kurie geju nemegsta, bet nekreipk i juos demesio
Rotting.Christ
xD
Rotting.Christ
darželis
Benamis
Liberalus zmogus esu
Rotting.Christ
xDDDDD
Benamis
Gali jaustis drasiai
Benamis
Del tavo orientacijos tikrai nebaninsiu.
Rotting.Christ
prie ko čia tolerancija? sakau prisipažink sau xD
Benamis
Nebijok, esu tolerantiskas
Rotting.Christ
tik šiaip sekioji, neneik, prisipažink sau xD
Benamis
Atsiprasau, as ne gejus. Deja.
Rotting.Christ
čia tu sekioji mane, simpatiją jauti? xD
Benamis
Su "proto bokstais" neketinu diskutuot, nes i argumentus nesugebi atsakyti isskyrus lendima i asmeniskumu
Rotting.Christ
eik kakot, aiškina dar man čia bomžas xDDD
Rotting.Christ
xD
Rotting.Christ
šiknaskaudis, kad nesugebėjai bano temoj atsakyt? ar overall skauda ?
Benamis
Tu geriau apskritai nieko nerasyk.
Rotting.Christ
valandą nieko nerašiau xD
Rotting.Christ
kas tau ką floodina, nevykėli xD
Benamis
Baik floodinti nes uzbaninsiu


Ka daryti? Kreiptis i @Anomalija arba @paragraf 78 ;)

Sekmes :)

Master

Arba nebesismulkink ir rašyk laišką į Strasbūrą ;)
Anyway, žaviuosi Benamio kantrybe...

Teroras

Nors daug kas galvoja, kad R.C. ya vaikas, taciau taip tikrai nera. Jis galetu buti netgi idomus pasnekovas, nes pastebejau, kad siek tiek ir ziniu turi. Nesuprantama man tik kam save statyti i klouno vieta forume? Keista, gal cia kazkoks nezinomas man internetinis fetisas :-\

O Benamis sutinku su Master, kad yra saltu nervu zmogus. Eilini karta isitikinau, kad paprastai tokiomis provokacijomis jo nepaimsi ;D

psichow

sis zmogus ziniu turi "ne siek tiek", o daugiau nei jums atrodo. ir jeigu kai kurie nariai nebutu taip "jautriai" reagave i kai kuriuos jo postus, manau jis jomis but pasidalines. o dabar pamate, kad sis forumas pilnas susireiksminusiu veikeju, tai ir trollina tiesiog visur :)

Rotting.Christ

psichow, jei norėsi, į privatą šok, apturėsim gerų pokalbių xDDD

Teroras

Jo problemos. Negali atlaikyti spaudimo - uzsideda juokdario kauke. Kiekvienas "kovoja" savaip. Aisku "kova" (ar ka jis cia nori irodyti) ilgai nesites, gaus bana kaip ir visi panasus turintys "labai daug ziniu" veikejai ir dings :)

Keista logika (ziurint is mano poziurio tasko). Bet gal cia kazkoks tobulas genijaus planas, kurio as, paprastas zmogelis negaliu suprasti :)

Rotting.Christ

Citata iš: Teroras  liepos 22, 2014, 15:48:52
Jo problemos. Negali atlaikyti spaudimo - uzsideda juokdario kauke. Kiekvienas "kovoja" savaip. Aisku "kova" (ar ka jis cia nori irodyti) ilgai nesites, gaus bana kaip ir visi panasus turintys "labai daug ziniu" veikejai ir dings :)

Keista logika (ziurint is mano poziurio tasko). Bet gal cia kazkoks tobulas genijaus planas, kurio as, paprastas zmogelis negaliu suprasti :)

Kai man dėmesio duodate xDDD Jaučiuosi pagerbtas tarp forumiečių xDDDD
Jau surinkau 75% įspėjimų, ką tai reiškia? xDD

Teroras

Tai ir trollius kartais reikia pamaitinti :) Surinkai tu 65%, o ne 75%.

Paspamink, pafloodink, nesamoniu dar prirasinek ir suzinosi ka tai reiskia ;)

Rotting.Christ

10% proc. valdžia nukando. Kubilius kaltas xDDDDD

psichow

Citata iš: Teroras  liepos 22, 2014, 15:48:52
Jo problemos. Negali atlaikyti spaudimo - uzsideda juokdario kauke. Kiekvienas "kovoja" savaip. Aisku "kova" (ar ka jis cia nori irodyti) ilgai nesites, gaus bana kaip ir visi panasus turintys "labai daug ziniu" veikejai ir dings :)

Keista logika (ziurint is mano poziurio tasko). Bet gal cia kazkoks tobulas genijaus planas, kurio as, paprastas zmogelis negaliu suprasti :)


siaip klausmas - o kam cia kazkoks spaudimas apskritai reikalingas? :) tai padarykit testa nuspet asmenybes tipa ir jos zinias, pries uzsiregistruojant i si foruma. cia gi psichologu pilnas forumas, manau tikrai sugebesit :)

Teroras

Zodi "spaudimas" panaudojau kaip atsaka i tavo komentara:

Citatair jeigu kai kurie nariai nebutu taip "jautriai" reagave i kai kuriuos jo postus, manau jis jomis but pasidalines. o dabar pamate, kad sis forumas pilnas susireiksminusiu veikeju


Nes paskaicius pirmus jo postus, tai man neatrodo, kad jis pradejo trollinti po to, kai kazka (spaudima, jautrius reagavimus, susireiksminusius veikejus ar dar bala zino ka) pastebejo forume. Jis pradejo trollinti vos tik jame uzsiregistravo. Skirtumas didelis :)

O savo pasiulyma gali administratoriams rasyti, as su forumu neturiu nieko bendro isskyrus tai, kad jame tiesiog dalyvauju kaip eilinis dalyvis :)

Rotting.Satan

Vakarais paskaitinėju šitą forumiuką kartu su draugais per vakarėlius. Labai juokinga skaitinėti čia būna mums. O šį kartą tiek juoko sukėlė kad net nusprendžiau pasireikšti. Gal kada net užsiregistruosiu čia. O gal ir ne. Dar neapsisprendžiau pilnai. Bet apie viską iš pradžių. Mane tai prajuokino tokia anomalija pseudonimu Rotting.Christ. Šitas vaikeliukas labai daug reiškiasi, į kitus rodo savo ką tik iš išangės ištrauktus pirštukus. Bet apie jį turiu tam tikros kompromituojančios informacijos. Nebijok, puvėsiuk, daug apie tave nerašysiu. Juk tai gali tave sutraumuoti interneto bendruomenėje ir sutrukdyti ateityje ieškantis darbo. Tai va. Šitam rudam žmogėliukui yra 14 metukų. Išties keistai skamba, kai 14 metukų vaikeliukas kitus savo bendraamžius vadina vaikais ir smegenų vystymosi disfunkcijų turinčiomis personalijomis, kai tokiomis disfunkcijomis tiesiog klykte klykia pats. Ech... Tikras vaikų darželis. Primena vaikystę. Chi chi chi. :D

P.S. Benamį visi pagirkime, kad jis išlaiko šaltus nervus. Juk jam į akis kažkoks tai atsiprašant marozas drebia, kad jis yra gėjus, išsigimėlis, gaidys ir visoks kitoks nevykėlis. Pakelkime taures už Benamį! Ir pasakykime GĖDA Rotting.Christ. :)

Aukštyn