gu3258 ir minusai

Pradėjo Marius, sausio 27, 2014, 20:55:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Marius

sausio 27, 2014, 20:55:33 Redagavimas: sausio 27, 2014, 21:11:08 by Marius
O gal galėčiau paklausti ,kodėl negaliu gu3258 dėti minusu?tik pliusus.po jo romanais pas mane yra tik žalios spalvos mygtukas ir ne, anksčiau jam nebuvau tuose postuose dėjas minusų.

Ar čia kažkoks bulls...protektorius jam įjungtas?

Tema sukurta,ok,o atsakymas koks? :-D

Master

Gi žadėjo naujokams apsaugą nuo minusų gavimo padaryti. Turbūt dabar ir padarė :) Nes man irgi tik pliusiuką leidžia dėti

Marius

Aaaaa..ok aišku.dėkui master.

Vytautas

Šiaip tai nematau minusų davimo prasmės. Kažkoks nesveikas pykčio išreiškimas  :)  gerbiu kiekvieno  minčių laisvę ir nuomonių įvairovę.  Jai kas prisidirbs tinklalapio administracija nubaus.

lietuvis002

O man patinka minusai, o ypač, kai marius nervuojasi jį gavęs. Juk nesakyk, tau svarbu turėt daugiau dėmesio nei kitiems? :)
Tik kažkodėl marius apsaugotas administracijos, kad jam už minusų švaistymą nebūna bausmės, bet tęsiam diskusijas 8)

bs2000

Citata iš: lietuvis002  sausio 27, 2014, 21:42:41
O man patinka minusai, o ypač, kai marius nervuojasi jį gavęs. Juk nesakyk, tau svarbu turėt daugiau dėmesio nei kitiems? :)
Tik kažkodėl marius apsaugotas administracijos, kad jam už minusų švaistymą nebūna bausmės, bet tęsiam diskusijas 8)

palaikau tavo mintis!

.L.U.T.H.O.R.

Jus du, Marius tikriausiai labiausiai įskaudino :D

lietuvis002

Mane? Nei kiek :D
Nematau prasmės tuose minusuose, juk kiekvienam žmogui neįtiksi. Aš tik noriu pasakyt, kad jis labiau iš neturėjimo ką veikt ir dėmesio tą daro. Net nežinau ar verta toliau tęsti tokias diskusijas, bet žiūrėsim kas čis gausis :D
Man pvž. lsbai gaila tų žmonių, kurie į savo rep. žiūri rimtai, o kai toks "veikėjas" lengvai jas atima iš neturėjimo ką veikt arba užsispyrimo, dėl manes tai tegu daro ką nori 8)

paragraf 78

Citata iš: lietuvis002  sausio 27, 2014, 21:42:41
Tik kažkodėl marius apsaugotas administracijos, kad jam už minusų švaistymą nebūna bausmės, bet tęsiam diskusijas 8)


Nesužiūrėsi kas kam minusus ar pliusus deda, kai susilaukiame skundo, tada kažką galima padaryti, įspėti ir panašiai. Juk nesėdim ir neskaičiuojam kas kam minusus dėlioja.

Aukštyn