poltergeistas, dvasiu aplankymai

Pradėjo as_ieva, spalio 31, 2016, 15:29:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

as_ieva

spalio 31, 2016, 15:29:50 Redagavimas: spalio 31, 2016, 15:35:13 by as_ieva
Sveiki. Nuo mazens jauciau nenumaldoma nora dometis anapusiniu pasauliu. Man visada patiko filmai ir dokumentika apie ekstrasensus, mediumus ir raganas ir netgi vampyrus. I juos ziuredama jauciau kazka savo, kazka labai artima ir pazystama. Lig pat siol mane labai zavi senoviski pastatai, traukte traukia juos aplankyti, noriu pakliuti i to amziaus akimirka, pamatyti to pastato istorija ir gyventojus. Nuo mazens mane lankydavo kazkokios butybes is dvasiu pasaulio. Ne tik lankydavo, bet ir liesdavo ir ne visi prisilietimai buvo malonus. Lig siol prisimenu viska lyg butu vakar tai buve. Paskui as ju pradejau labai bijoti, kadangi buvau vaikas. Bijojau net kalbeti apie tai. Pradejau labai stipriai noreti ju nebematyti, tada jie pradejo lankyti mane sapnuose. Gal noredami su manim bendrauti, gal kazka pasakyti, bet as to nesupratau, tik labai norejau, kad tai tiesiog isnyktu. Bet lig siol sapnuoju dvasias. Buvo keleri metai, kai labai daug dirbau, o kai budavau laisva, tai labai daug linkmindavaus klubuose ir pan. ir tuo momentu lyg buvo viskas aprime. Kai susiradau drauga, apsigyvenom kartu, paskui pastojau ir atsirado didelis baimes jausmas, kad tos butybes nepersekiotu mano vaiko, kaip kad man vaikysteje buvo... Deje vaikuciui paaugus jis irgi pradejo matyti. Gal tai susije ir su tai, kad mire kaimyne ir kaimynas is gretimu butu (viename aukste buvo trys butai, mes gyvenom viduriniame, is vienos puses kaimyne mire nuo senatves ir ligu manau, o is kitos puses jaunas vaikinas nusizude). Klykdavo ir ziuredavo i viena taska arba rodydavo pirstuku. Paskui bute pradejo darytis keisti dalykai. Be vyro namie bijodavau but. Tiesiog jauciau, kad kazkas yra. Musu kambaryje kartais budavo nezmoniskai salta, budavo girdeti keistu garsu is kito kambario ir virtuves. As stengdavausi ju negirdeti, apsimesdavau, kad negirdziu. Karta nakti, vyras pradejo ant manes saukti "Nustok judinti kojas, visa lova dreba, neina miegot". Buvo naktis, issigandau vyro riksmo, galvojau apsisapnavo ir nieko jam nesakiau. Paskui drebejimai lovos gale vis daznejo. As nieko negaledavau padaryt, is baimes net vyro pazadinti negaledavau, ne garso istart. Tik susiriesdavau ir kojas priglausdavau kuo arciau saves. Vyras taip pat minejo, kad mate kaip durys pajudejo, paskui pradejo tai neigti. Tualeto vandens nusileidimo garsas budavo irgi. Jis visiskai netiki tokiais dalykais ir viska neigia, nors viskas buvo akivaizdu. Tiesa, issikraustem is to buto. Bet ir toliau kur beisvyktumem as visada visur jauciu kazka salia. Bandau tai neigti ir blokuoti, bandau to neprisileiti. Nenoriu, kad tai paliestu mano vaika. Kazkuri laika buvo nurime, bet ir vel.... Dabar matau seselius, lyg kas vaiksciotu pro mane. Tai mane baisiai nervina, is dalies pavargau su tuo kovoti, bet ir beproto bijau tai prisileisti. Pastebejau, kad su metais mano nuojauta labai sustiprejo. Vis dar niekaip negaliu patiketi savo nuojauta, visada darau priesingai nei jauciu, bet mano nuojauta visada pasitvirtina. Kartais nevalingai pasakau "Pamatysi, kad bus taip..." taip ir nutinka. Gal kas esat su tuo susidure? Gal zinot kur galeciau ieskoti pagalbos? Kas galetu man padeti ismokti su jais bendrauti? Nes jauciu, kad nuo to as nepabegsiu. Beje, mano mama taip pat turi labai gera nuojauta. Mes ja graziaja aisku prasme vadinam ragana ir jei ji jau kazka pradeda sakyt, jau visi tildom "Mama, geriau nesakyk..", nes dazniausiai ka ji pasako yra susije su blogais dalykais ir dazniausiai tai nutinka. Esu snekejusi su savo mociute kol ji buvo gyva. Ji nuo vaikystes mego burtus, bendravima su dvasiom. Sake yra "zaidusi" su kazkokia lenta, kurios pagalba galedavo kalbinti dvasias. Ji labai gerai "skaite" is kortu. Visiem sake tik tiesa. Tie "visi" buvo tik geri pazystami ar gimines, pinigu neimdavo. Man ir isbure ateiti. Netikejau, o gal nenorejau tiket, nes kalbejo apie man skaudzius dalykus. Bet viskas issipilde. Zodziu butu smagu isgirsti nors vieno zmogaus susidurusio su panasia situacija nuomone ar patarima. Aciu.

D.W. I know

Sveika, Ieva
Na, manau, kad nuo tokio dalyko kaip ir nepabėgsi. Kaip sakoma, ką dievulis davė, su tuo ir gyventi teks.
Iš tiesų pas mane labai panaši situacija, tačiau aš su tuo išmokau susigyventi ir viskas klostosi kuo puikiausiai.
SVarbiausia yra nebijoti, jeigu padės, gali tai laikyti kaip dovaną. Žodžiu, teks pakeisti savo mąstymą ir požiūrį į esamą situaciją.
Embrace it.
Tačiau jeigu namuose vaidenasi ir dedasi negeri dalykai, patarčiau pakvisti kunigą, kad pašventintų namus. Uždegti žžvakę ir pasimelsti taip pat nepakentų.
Sakei Tavo močiutė ya žaidusi su tokia 'lenta'. Tai vadinama ouija board, tikrai patariu nekišti nagų prie tokių dalykų, kviesti dvasių ir pan., kam be reikalo prisidaryti sau problemų?

as_ieva

@D.W. I know labas. Aciu uz atsiliepima. O kaip ismokot su tuo gyvent? Ar bendraujat su tom butybem? Kaip? Nezinau kaip juos ivardint, nes nezinau kas jie. Bet jie tikrai ne bildukai ar kazkas panasaus.. Bet ne visi jie geri, ta tikrai zinau. Ir pastebejau, kad sakykim "blogieji" norejo kad juos pamatyciau ir buvo pasirodziusiu, jie patys isprovokuodavo mane i juos paziureti, o va "gerieji" nenoredavo kad ju pamatyciau, niekaip neistengdavau pamatyt kaip atrodo, bet jauciau ju rupesti, svelnuma. To gerio kaip ir nebijau,  bet va to blogio.. Mane tiesiog sukausto baime, tiesiogine to zodzio prasme lyg kas butu isjunge visus mano veiksnumo mygtukus. Buna, kad is baimes apsimetu, kad nieko nematau ir nieko negirdziu. Netikiu kunigais. Gal kazkada dar buvo sventas zmogus, bet dabar netikiu nei vienu is ju. Gal is milijono vienas yra svaria dvasia. Is tikro labai noreciau susipazinti su zmogumi, kuris tuo sakykim bendravimu "gyvena".. Kad ir kokia ragana, bet kur rasti tikra ragana, o ne apsimetele... Galeciau pasikliauti tik su tuo paciu susidurusiu zmogumi ir mokanciu su tuo gyventi. Tiesa del burimu.. Turiu beprotiska trauka ta daryti. Paauglysteje noredama gauti atsakyma kas mane supa naudojau adata atsakymui gauti, ta dariau nes nors visa tai ir vyko (pasirodymai) as tai sau neigiau. Bet kai adata pajudejo, supratau kad nesu as isprotejus ir visa tai tikra. Dagiau niekuomet to nedariau, nei su lentom, nei su dar kazkuom (niekada su niekuom kitu ir nesu bandziusi). Bet va jauciu, kad butent per adata as galeciau su jais bendrauti, bet velgi... Bijau, kad mano kazkoks netinkamas veiksmas nepliestu mano artimuju..

inthelight

Mano patarimas būtų pabandyti nebijoti to kas vyksta aplink. Pasimelsk. Paprašyk Dievo, kad tavo namus pripildytų savo meile ir šviesa.

Gerieji tau nesirodo dėl to, nes supranta, kad tu jų išsigąsi, o kadangi jie nenori, kad tų būtum baimės būsenoje, dėl to ir nesirodo. Blogieji tiesiog pagazdina ir tiek, kad tu iš pozityvios būsenos pereitum į baimę. Jie maitinasi tavo baime.  Kad ir kas įvyko, vaidenosi ir panašiai - vis tiek galų galę likote sveiki ir nieko jums nenutiko, tad nėra ko bijoti.

Dėl kunigo, tai esmė ne kunige, o tai, kad į jo maldas atsakys Šventoji Dvasia, kuri ir apvalys namus ir pripildys juos šviesa.

Jei nuspresi kažką burti, tai seanso metu visuomet įsivaizduok save apsuptą balta ar auksine šviesa, paprašyk Arkangelo Mykolo, Rafaelio, kad saugotų per burimo seansą ir praleistų tik informaciją reikalingą tavo aukščiausiam gėriui.

Malda anglų kalba, kuri mano manymu galėtų padėti tau.

https://www.facebook.com/suzannamariaemmanuel/photos/a.403591373110613.1073741826.201835673286185/864835110319568/?type=3&theater

Sėkmės

as_ieva

@inthelight dekui uz patarima. Del maldos, kad kad ir kaip juokingai skambetu pradejau tiket, kad padeda. Sapnuose jei juos matau, tai visada gi meldziuos. Dabar tik supratau, kad matomai pasamone nori pasakyti ka reikia daryti jei juos sutinku ne tik sapne. Teisingai sakot @inthelight aciu. Aplomai labai logiskai viska paaiskinot, dekui.
Del burimu, nemanau kad tai daryciau.. Nezinau kas su manim turi nutikti, kad isdrysciau. Man mano sunaus saugumo jausmas pirmoje vietoje. Nebent gyvenime sutikciau tinkama zmogu, kuris visko is savos patirties ismokytu.
Kai cia parasiau savo istorija, kazkaip sugalvojau vakar mamai parasyt ir paklaust gal zino kaip sekasi tiems zmonems, kurie mociutes buta nusipirko, po jos mirties. Nes as vis sapnuoju sapnus, kad mociute nori kad eiciau isvaryciau vsokias baisybes is ten. Mama sake, kad kiek zino labai triuksmingi zmones ten gyvena ir kelia didelius "bardakus". Prisiminiau, kad mociute baisiai nemego kai kaimynas garsiai muzikos klausydavos ar atvazeve kaimyno anukai per garsiai lakstydavo jai virs galvos.. :) Matomai vargse mano mociute ramybes neranda, nes kur jos bute budavo taip tylu vyksta triuksmai...
Sapnavau ir mirusi teti (tevai issiskyre). Po jo mirties mes pardavem jo sodyba su namu. O sapne as nuvazevau i ta sodyba ir ziuriu tetis vaiksto.. Baisiai sutrikau, sakau "Teti, ka cia darai? Kur tu buvai? Mes galvojom, kad tu mires!" O tetis ramiai atsake "Nemiriau, gryzau", o as sakau "Bet, teti mes juk pardavem tavo nama, dabar kiti cia savininkai", o jis man atsake "Man jie leidzia cia buti". Dar vakar ir apie tai su mama pasnekejom, sako kazin ar tiems zmonems nesivaidena ten... Tetis ir mama dar patys savom rankom ta nama pastate.. Ir zinot kai persnekejom su mama, as manau, kad jei ir mirsta zmogus, bet jei jis yra prisirises prie tos vietos, jis ja lankys. O mes savu namu neturim, per 9 bendro gyvenimo metus su vyru kraustemes 7 kartus. Ir kiekviena karta kviesti kuniga i svetimus namus, nelabai kazka...

Poltergeistas

Labas Ieva. Mano mama taip pat turi ta "raganiska" nuojauta, kartais  net gazdina. Deja is jos "turbut" paveldejau ta nuojauta ir artimesny rysy su anapusiniu pasauliu. Visu pirma kaip jau anksciau sake varykit baime y sona ir statykit pozityvuma, kai jusu vidu uzlies tik pozityvumas,siluma ir meile, tie kas jums bando pakenti nebeture is ko maitintis. Bijodama visko ir sakydama ieskosiu tokio ar anokio zmogaus savo vaiko neapsaugosit. Jus jiem leidziate prie jusu eiti ir jumis maitintis. Jie zino ko jus bijote ir jus tik dar labiau puola ir kisa negatyva.
Change your attitude. Nebijokit sneket su jais. Uzdekit zvake pasiulykit prieti prie sviesos,susisilti ir nusiraminti. Nebijokit sneket. Uzsidekitsmilkala kuris jums patinkapreikit pro visus namus, isvalys neigema energija.

Tikiuosi pades.

Guarana91

#6
kovo 02, 2017, 10:22:02 Redagavimas: kovo 02, 2017, 12:04:55 by Legionas
O ar kas nors iš jūsų žiūri live per youtube liveScifi, kur jie vos ne 4 parom užsidaro name, kuriam vaidens ir ieško dvasių. Ten dažniausiai dvasių pamatyti negali, nebent kažkokias dulkes. Tačiau įdomiausia yra girdėti jų pokalbius su dvasiomis :) Pasižiūrėkit jei ką išties domina vaiduoklių gaudimas :)


Aukštyn