Spiritizmo patirtis

Pradėjo BloodyMary, kovo 03, 2012, 13:36:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

BloodyMary

Oops my bad ;DDDD tiesiog baime kalbejo xD

BloodyMary

Citata iš: Teroras  kovo 03, 2012, 18:36:41
Paaiskinsiu kodel netikiu, tikiuosi suprasite:



Mes nelaikome siulo per vidurį, nes taip labai ranka pavargsta

Teroras

Tai, kad nebutinai per viduri... As turiu omenyje, kad siulas visuomet yra vertikalios pozicijos ties adatos galunes... Taigi persasi isvada, jog ne adata "kazkas" judina, taciau jus ja judinat.

Jonas

#33
kovo 03, 2012, 19:09:01 Redagavimas: kovo 03, 2012, 19:10:59 by Jonas
CitataApie ideomotorinį efektą eilinį kartą nebepasakosiu(kai atliekami labai neryškūs judesiai, patiems to nesuvokiant)


Aš irgi buvau apie tą efektą pagalvojęs... Jis ir gali būti kaip racionalus šio seanso metu susidedamo teksto paaiškinimas...
Jeigu norite panaikinti abejones dėl šio efekto pasireiškimo galimybės, gal kitą kartą, panelei, kuri laiko tą adatą, reikėtų užsimerkti ir klausti tų klausimų, o kita panelė užsirašytų tas raides, į kurias adata taikysis ir nieko nesakytų.. Tada pažiūrėtumėte kokie rezultatai gausis.
Va tada ideomotorinis efektas kaip paaiškinimas būtų atmestas..
Dar patikimiau būtų, jeigu tas raides iš naujo, sukeistai perrašytumėte ir žmogus, kuris laikys adatą, jų nematytų...

Benamis

Beje daug kas sako, kad po spiritizmo seansu, zmones pradeda girdeti keistus garsus savo name/bute ir pns. Neteko su tuom susidurti? :)

BloodyMary

Citata iš: Jonas  kovo 03, 2012, 19:09:01
CitataApie ideomotorinį efektą eilinį kartą nebepasakosiu(kai atliekami labai neryškūs judesiai, patiems to nesuvokiant)


Aš irgi buvau apie tą efektą pagalvojęs... Jis ir gali būti kaip racionalus šio seanso metu susidedamo teksto paaiškinimas...
Jeigu norite panaikinti abejones dėl šio efekto pasireiškimo galimybės, gal kitą kartą, panelei, kuri laiko tą adatą, reikėtų užsimerkti ir klausti tų klausimų, o kita panelė užsirašytų tas raides, į kurias adata taikysis ir nieko nesakytų.. Tada pažiūrėtumėte kokie rezultatai gausis.
Va tada ideomotorinis efektas kaip paaiškinimas būtų atmestas..
Dar patikimiau būtų, jeigu tas raides iš naujo, sukeistai perrašytumėte ir žmogus, kuris laikys adatą, jų nematytų...

Na visai neblogas patarimas  :) reikės išbandyti.

BloodyMary

Citata iš: Benamis  kovo 03, 2012, 19:11:47
Beje daug kas sako, kad po spiritizmo seansu, zmones pradeda girdeti keistus garsus savo name/bute ir pns. Neteko su tuom susidurti? :)

Samantha kiekviena diena su tuo susiduria ir prieš spiritizmą ar po jo. O pas mane namuose gyvena dvasia gerianti energija vardu Iruna, ją kelis kartus užfiksavau su fotoaparatu, kai ji būna šalia pradeda šalti nugara ir norisi miego....

Benamis

Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 19:17:49
ją kelis kartus užfiksavau su fotoaparatu


Tikiuosi rasydama nujautei, jog kazkas (siuo atveju as) paprasys parodyti foto? :) Kokia jos uzfiksuota forma? Ruko, silueto...?

Is kur zinai, kad Iruna?

Jonas

CitataSamantha kiekviena diena su tuo susiduria


Kaip tai susiduria ? Tipo ji biški ekstrasensė ?  :) Gal galima apie tai plačiau ?

BloodyMary

Citata iš: Jonas  kovo 03, 2012, 19:31:40
CitataSamantha kiekviena diena su tuo susiduria


Kaip tai susiduria ? Tipo ji biški ekstrasensė ?  :) Gal galima apie tai plačiau ?

Tikrai as ne ekstrasense  :D man iki jos dar dauuuuuug augti xDDD na bet girdisi keisti garsai arba siaip blogas pojūtis, kad kažkas stebi

Benamis

Idomi tavo mastysena... Tarsi kazkas panasaus: "Ai va, cia as gyvenu, cia dar dvasia vardu Iruna, viskas kaip ir normaliai".

Dazniausiai kada zmones susiduria su dvasiomis, juos tai neramina ir iesko budu kaip greiciau ju atsikratyti. Tavo atveju to nerimo kazkaip nepastebiu.

P.S. Dar i viena mano prasyma neatsakei, priminsiu:

Tikiuosi rasydama nujautei, jog kazkas (siuo atveju as) paprasys parodyti foto?  Kokia jos uzfiksuota forma? Ruko, silueto...?

Is kur zinai, kad Iruna?

Nuotraukas galima ikelti, kad ir cia: http://78.lt/

BloodyMary

Citata iš: Benamis  kovo 03, 2012, 19:20:32
Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 19:17:49
ją kelis kartus užfiksavau su fotoaparatu


Tikiuosi rasydama nujautei, jog kazkas (siuo atveju as) paprasys parodyti foto? :) Kokia jos uzfiksuota forma? Ruko, silueto...?

Is kur zinai, kad Iruna?

Aš jį užfiksavau orbo pavidalu. Namuose dariau spiritizmo seansa ir paklausiau jo vardo

TinSoldier

Citata iš: BloodyMary  kovo 03, 2012, 19:55:56
Aš jį užfiksavau orbo pavidalu. Namuose dariau spiritizmo seansa ir paklausiau jo vardo



:)) Greičiau jau užfiksavot dulkės pavidalu.. :)

Įdomu, kodėl šita nuotrauka daryta 2005 metų vasarį? :)

Benamis

Manau data klaidingai nustatyta buvo, nes sis modelis (Fujifilm FinePix E900) atsirado tik 2011 metais ;)

Edit: ne sorry, Release Date:October 22, 2005 :D

Prisidedu prie sio klausimo :)

BloodyMary

Aš nesuprantu kur jūs matote tą prakeiktą datą? xD

Aukštyn