Nojaus išmesti iš laivo vienaragiai išliko legendose

Pradėjo Teroras, rugpjūčio 05, 2012, 19:17:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Citata iš: Valius  gruodžio 22, 2014, 14:29:57
Štai už ką aš myliu Karaliaus Jokūbo versiją. :)


Na jei Jokūbo versija tada viskas aišku. Gerai kad atkasėme iš kur tas vienaragis atsirado
Deja Jokūbo biblija yra laikoma viena netiksliausių vertimo versijų, nors literatūriškai tai išties graži :)

mangirdas.bu

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 22, 2014, 11:04:49
CitataJob 39   
9 Argi stumbras sutiktų tau tarnauti, ar jis leistų naktį prie tavo ėdžių?
10 Argi galėtumei pririšti stumbrą virvėmis prie vagos, ar jis tau suakėtų tavo slėnius?
11 Argi juo pasikliausi dėl jo didelės jėgos ir patikėsi jam savo sunkų triūsą?
12 Argi esi tikras, kad jis sugrįš ir parneš tau javus į tavo klojimą?


Na akivaizdu iš teksto, jog čia ne apie vienaragį rašoma, o apie jautį, kuris ūkio darbuose naudojamas buvo.

CitataIz 34   
7 Buivolai kris kartu su jais, jautukai - kartu su jaučiais. Nuo kraujo jų kraštas bus girtas, jų žemė persunkta atnašų taukais.


Čia greičiausiai kalbama apie aukojamus gyvūnus, o jautis buvo dažniausiai aukojamas.

Žodžiu, kas rašė šitą straipsnelį, tai arba melavo, arba prisigalvojo, arba nepatikrino info paimdamas kur nors iš interneto netikslią informaciją :)


Man tai jų kalbos girtos, raštai girti, nu pablūdę visai. Ir taip aišku, kad vienaragis visur buvo. O kartais gal jį netyčia su fenixu sumaišydavo sparnus dadėdami. O kartais jo raga su elnio grožybem sumaišydavo. Nu kur tai, girtom akim- ir snapso bonke išgersi kaip vandenį. Ir žiurėk poto ant poperiaus kaip pasipils literatūrinės grožybės.
O kaip ten dėl tos: Psalm 29:6 gal turi ir tą? :)
Gal ten kiek blaivesne galva prirašyta :) nes man kelia įtarimą, kad psalmei mažiausiai "pievu".

Aukštyn