Tapti vampyru?

Pradėjo RoxiO, spalio 22, 2012, 21:00:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

@kazys.staninskis  Ar turi kokių nors įrodymų? Bet kas gali pasakyt, va Anglijoj tai ne tiek daug, o Lietuvoje, vilkolakių pilna, avis, veršiukus išpjauna, kiek istorijų yra, naktimis kaimo vietovėse, priemiesčiuose ypač pavojinga. O jei pilnatis, geriau laukan net neiti.

illuminati

o as va tikiu, kad per pilnati nesaugu vaiksciot vilniaus rajone ir salcininkuose...
va ir irodymu turiu
https://youtu.be/Isjnh5oGHyA

Owldies666

Aš patikėčiau, jeigu tokį sutikčiau :D
Šiaip vampyrai man yra labai įdomios mitinės būtybės. Peržiūrėjau 3 serialus apie vampyrus ir visuose jie pateikiami vis kitaip. Esu ir Drakulos gerbėja, labai jau man patinka ta istorija apie Valakijos princą. Jei sirgčiau ta porfirija, gal ir aš užsimanyčiau tapti vampyre, kas čia žino... Yra žmonių bendruomenės, kurie yra alergiški saulei, jie gyvena pagal vampyrišką gyvenimo būdą, t.y. miega dieną, o naktimis gyvena. Visada labiau prie širdies atrodė toks gyvenimo būdas...

L.O.G.I.K.A

Na aš tai tikiu tokiomis būtybėmis kaip Anabele , Slenderman . Nes tokie sukurti veikėjai yra tikri .Ir kai man bus 15 aš pati tapusių vampyre 8)  :)

L.O.G.I.K.A

Aš tikiu viskuo nes ir pati tapusių vampyre

elteide

#35
lapkričio 01, 2018, 12:16:26 Redagavimas: lapkričio 01, 2018, 12:39:56 by elteide
šiais laikais yra tokių ....tie, kurie pasidarė vampire facial'a :D

Kar

nors ir daug kuo tikiu, bet vampyrais - ne. Šiuo atveju vadovaujuosi racionaliais paaiškinimais.

Aukštyn