Bureja Svetlana Dausinienė

Pradėjo Benamis, birželio 25, 2012, 15:48:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

birželio 25, 2012, 15:48:15 Redagavimas: birželio 25, 2012, 15:53:09 by Benamis
Gal kas buvo Vilniuje pas bureja Svetlana Dausiniene? Ka tik ziurejau LRyto laida "Negaliu tyleti", tai ji labai idomius dalykus pasakojo... Keli mano pazistami sake, kad buvo pas ja, tai ispudi paliko dideli, ir visi dalykai apie kuriuos jie klause jos, issipilde.

http://tv.lrytas.lt/?id=13358836611335381868 I laidos dalis
http://tv.lrytas.lt/?id=13358839851335095441 II laidos dalis

Phoenix

Irgi žiūrėjau tą laidą, tai įdomiai ten pasakojo. Reikės pabandyt atlikti tą burtą, kuris prišaukia pinigus :)

Benamis

As tai sianakt pabandysiu atlikti ta rituala su kiausiniu... Nes pastaruoju metu, atrodo lyg kazkas per daug man pavydetu ar tiesiog nuziurejo... Kazkaip jau visa menesi keistai jauciuosi... :-\ O gal tiesiog toks periodas :) Bet pabandyti idomumo delei galima :)

Beelzebub

Aš irgi mačiau šitą laidą. Šiaip net nežinau dėl tų nužiūrėjimų, tai tikiu, tai netikiu. Mano vienam draugui labai nesiseka, net pastebėjau, kai mes kartu, tai tada ir man nesisekt pradeda. Tai kartais pajuokauju: "gal tave kas nužiūrėjo"? Bet gerai pagalvojus, gal ištikrųjų. :o

indigo

Kaip vanduo nuo zasies taip ir nuziurejimai ir burtai nuo jusu gali nuslysti as tjp manau :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Beelzebub  birželio 26, 2012, 14:24:40
Aš irgi mačiau šitą laidą. Šiaip net nežinau dėl tų nužiūrėjimų, tai tikiu, tai netikiu. Mano vienam draugui labai nesiseka, net pastebėjau, kai mes kartu, tai tada ir man nesisekt pradeda. Tai kartais pajuokauju: "gal tave kas nužiūrėjo"? Bet gerai pagalvojus, gal ištikrųjų. :o


Man tai atvirkščiai nei tavo draugui, kai su manim, tai žmonėms pradeda sektis. O pats tikriausiai nematau fortūnos siunčiamų ženklų. Nors rodos nieko ir netrūksta.

Citata iš: indigo  birželio 27, 2012, 18:43:54
Kaip vanduo nuo zasies taip ir nuziurejimai ir burtai nuo jusu gali nuslysti as tjp manau :D


Gali ne tik kad nuslysti, bet atšokti pačiam siuntėjui viskas. Nors pavyzdžių neturiu, bet kaip sako velniui lengviausiai pagriebti netikinčius. Tad manau geriau tikėti ir saugotis :)

Asmeniškai būrėjais nepasitikiu, nes jie greičiau užprogramuoja tave, ir tada viskas vyksta kaip jie pasakė. Visgi sunku to atsikratyti. Peržiūrėjau tą laidą, bet kad nieko įdomaus nepasakė, vos ne apie prietarus pakalbėjo.

Beelzebub

Va kokią knygą radau prieš porą dienų knygyne. :D "Magiška apsauga. Vadovas, kaip apsisaugoti nuo juodosios magijos"



Kaip tik į temą, gal kam prireiks. Šiaip pasakyčiau, kad knyga taip padaryta, kad daugiau kainuotų ir pritrauktų skaitytojus tik savo vaizdu. Viršelis net su paminkštinimu, lapai stori, graviruoti, apkarpyti, kiekviename puslapyje iliustracijos su visokiais velniais ir t.t. Žodžiu, už 34lt manau tikrai neverta pirkti. Kiek perverčiau, info nelabai daug, o kai kur tai manau ir netikslu.

lgstart

Citata iš: Benamis  birželio 25, 2012, 15:48:15
Gal kas buvo Vilniuje pas bureja Svetlana Dausiniene? Ka tik ziurejau LRyto laida "Negaliu tyleti", tai ji labai idomius dalykus pasakojo... Keli mano pazistami sake, kad buvo pas ja, tai ispudi paliko dideli, ir visi dalykai apie kuriuos jie klause jos, issipilde.

http://tv.lrytas.lt/?id=13358836611335381868 I laidos dalis
http://tv.lrytas.lt/?id=13358839851335095441 II laidos dalis


Mano draugė irgi buvo, pasakojo, kad labai įdomu klausytis jos ir tikrai nenuvylė. Gal ir verta pabandyti :)

vadim

kas man gali pasakyt kaip ja rast? numeri ar adresa?
aciu

Turiu galiu

Gal kas zinote kaip susisiekti su Svetlana Dausiniene? turiu galiu bet nezinau kaip jas valdyti

auriks

Sveiki. Noriu suzynoti ar issaugosiu savo santuoka ar be?

.L.U.T.H.O.R.


Supernatural

o tai ta Svetlana iš Pašilaičių? Aš buvusi vln pas vieną Sveta.

elteide

#13
kovo 04, 2017, 16:36:13 Redagavimas: kovo 04, 2017, 16:39:04 by elteide
psalmė 27, psalmė 68, psalmė 91 ir kt. geriau nei kokie ritualai su kiaušiniais ir be jų ;]

modziukas

nelabai kol kas tikiu tokiais dalykais, kaip kalba laidoje, bet kodel gi nepabandzius :)

Aukštyn