Ar Saulė - tai pragaras?

Pradėjo domisrim, rugpjūčio 17, 2014, 19:14:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Viduutus

Saulė yra vartai tarp galaktikų. Kad Saulė yra pragaras, tai žmonių išgalvotas dalykas.

TinSoldier

Citata iš: Viduutus  rugpjūčio 26, 2014, 15:48:47
Saulė yra vartai tarp galaktikų. Kad Saulė yra pragaras, tai žmonių išgalvotas dalykas.


O kai pats perskaitei, ką parašei, ar neišsprūdo klausimas: "Ką?" ?

paragraf 78

Enterprise komanda sako:


Supera

Kuo toliau skaitant šitą temą, tuo labiau mano reakcija į ją gaunasi "wut?".

Beje @Viduutus tai teigi kad visgi saulė yra vartai į kitas galaktikas, tai gal papasakosi kaip pro juos praeit nesudegant?

Viduutus

#19
rugpjūčio 27, 2014, 12:29:56 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2014, 12:34:41 by Viduutus
Citata iš: Supera  rugpjūčio 26, 2014, 22:54:14
Kuo toliau skaitant šitą temą, tuo labiau mano reakcija į ją gaunasi "wut?".

Beje @Viduutus tai teigi kad visgi saulė yra vartai į kitas galaktikas, tai gal papasakosi kaip pro juos praeit nesudegant?

O kas sakė, kad ten sudegsi?Ar kas nors iš jūsų mokslininkų ten buvo? Kiekviena juoda dėmė nukelia į tam tikrą vietą.Kai koks nors objektas priartėja prie Saulės, jis nesudenga, o greitai patenka į tam tikrą dėmę. Aš ten buvau jokio pragaro nemačiau tiesiog viskas taip greitai įvyksta, jog nespėji pasižiurėti ir jau kitoje galaktikoje.

Supera

Tai @Viduutus teigi, kad čia atkeliavai ne tik iš tavo minėtos Pandomum planetos, bet dar ir iš kitos visatos per saulės dėmę?

domisrim

Gal tu dar ir legendinio keliautojo laiku Bailey draugas? :))

idenmeyou

Saulė natūralus dangaus objektas be kurio tikrai neegzistuotume žemėje. Labai pasisekė, kad saulė yra  būtent ten kur reikia, nei per toli, nei per arti, būtent taip, kad galėjome prisitaikyti mes.

paragraf 78

Na būtų kita žemės padėtis, gal tiesiog būtume kitokios gyvybės formos ir tiek :)

Supera

Iš tikro Žemė papuola į tą padėtį, kai vanduo gali egzistuot visom būsenom, tas labai padėjo žmonijai atsirast :D.  O jei būtų kitokia padėtis tai kas čia žino, gal visai gyvybės nebūtų. Dar priklauso nuo pačios planetos paviršiaus sandaros.

SPACE

@paragraf 78, (kad necituoti paklodės), bet jūs neatsakėt į klausimą-teiginį, kodėl poliarinės dienos metu sniegas neištirpsta, saulė ten pakyla gana aukštai, apie 60 laipsnių ir taip pusė metų.
Taip pat jūs teigiate, kad Žemė yra rutulys, ar yra grunto pavyzdžių, giliau kaip iš 15 km gylio?

.L.U.T.H.O.R.

@SPACE ar 10 klasių baigėte? :)

SPACE


SPACE

mokslas yra skirtas profesijai įgyti, bet ne žinioms.

Tai kur tas Žemės branduolio gabaliukas, kažkaip nemačiau, pražiopsojau :)

.L.U.T.H.O.R.

Tai kodėl sniegas netirpsta turėtumėt žinoti. O šioje temoje apie žeme ir jos branduolį jokių diskusijų, kažkaip nemačiau, pražiopsojau :)

Aukštyn