Politikas Albinas Januška kalba apie ateivius iš kosmoso?

Pradėjo Ezekiel, gruodžio 08, 2014, 17:36:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ezekiel

2006 metais Lietuvos politikas Albinas Januška pareiškė tokius žodžius, cituoju:

"Mūsų valstybei įtaką daro dalis žmonių, kurie turi įtakos iš Rytų, dalis žmonių-ufonautų, kurie turi įtakos iš kosmoso, mažėjanti dalis, kurie bando racionaliai suvokti situaciją ir blaiviai įvertinti tai, kas vyksta, - yra sakęs Albinas Januška"

Ar jis kalba apie tai, kad valstybei įtaka daro ateiviai iš kosmoso ar „ufonautai" tėra stereotipas apibūdinti žmonėms, kurie yra priešingybė racionaliai suvokiantiems ir blaiviems žmonėms?


http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/wikileaks/albinas-januska-pilkojo-kardinolo-epocha-304-145144#ixzz3LJsxWpgF

Teroras

Kaip supratau apie sita jo pasisakyma buvo suzinota is WikiLeaks dokumentu?

Visko neskaiciau, tuo labiau originalu Wikileaks dokumenta, man tik idomu kokioje diskusijoje apie tai buvo uzsiminta? T.y. apie ka butent buvo kalbama (kontekstas)?

Supera

Man atordo, kad čia buvo ironija, taip iš pirmo žvilgsnio pažiūrėjus. O gal žmogus ir tiki, aš irgi tikiu, kad visatoj be mūsų gyvybė yra, nu bet kiekvienas kitaip tiki.

Ezekiel

Citata iš: Teroras  gruodžio 09, 2014, 23:44:48
Kaip supratau apie sita jo pasisakyma buvo suzinota is WikiLeaks dokumentu?

Visko neskaiciau, tuo labiau originalu Wikileaks dokumenta, man tik idomu kokioje diskusijoje apie tai buvo uzsiminta? T.y. apie ka butent buvo kalbama (kontekstas)?


Taip pirmiausiai sužinojau iš Wikileaks. http://m.theepochtimes.com/n3/759449-wikileaks-documents-discuss-extraterrestrials-ufos/
Buvo minėta, kad jis buvo patriotas kritikuojantis Rusija tai kai kalbėjo apie rytus tai ir galėjo būti Rusija.

Citata iš: Supera  gruodžio 10, 2014, 01:04:19
Man atordo, kad čia buvo ironija, taip iš pirmo žvilgsnio pažiūrėjus. O gal žmogus ir tiki, aš irgi tikiu, kad visatoj be mūsų gyvybė yra, nu bet kiekvienas kitaip tiki.


Vieni tiki, kiti žino. Vis norisi rasti ką nors daugiau žinančius apie ateivius ir įdomu ar politikai ką nors gali žinoti? Vienintelis būdas įrodyti.

Supera

Apie politikus sunku šitą sužinot, nes jiem svarbūs reitingai, o jie lygu galiai demokratijoj. Tai jei pasakys ką kas nepatiks visuomenei, pvz kad yra ateistas ir tada bye bye, daugiau valdžios negausi :D. Vienintelis atvejis asmeniškai pabendraut, bet ir tada kažin ar pasakytų ką tokio, nes vistiek turi būt patikimas.

Ezekiel

Citata iš: Supera  gruodžio 10, 2014, 23:40:19
Apie politikus sunku šitą sužinot, nes jiem svarbūs reitingai, o jie lygu galiai demokratijoj. Tai jei pasakys ką kas nepatiks visuomenei, pvz kad yra ateistas ir tada bye bye, daugiau valdžios negausi :D. Vienintelis atvejis asmeniškai pabendraut, bet ir tada kažin ar pasakytų ką tokio, nes vistiek turi būt patikimas.


Turiu sutikti politikai gali labai nusišnekėti ypač jei neturi atsakomybės už savo žodžius. Iš tikrųjų neaišku ką norėjo pasakyti, jam pavyko šią mintį parodyti kaip juokelį.

Kopernikas

Nesuprantu ko tu čia ieškai kas nepadėta. Jis kalbėjo su ironija apie tuos kurie visiškai nesigaudo situacijoje.

Ezekiel

Citata iš: Kopernikas  gruodžio 12, 2014, 11:35:36
Nesuprantu ko tu čia ieškai kas nepadėta. Jis kalbėjo su ironija apie tuos kurie visiškai nesigaudo situacijoje.

Pagal ką sprendi? Man tai bus aišku kai jis pats patvirtins, kad tai tik buvo ironija ar užuominos prisidengiant dviprasmiškumu apie ateivius.

Supera

Tarp kitko, čia toks mažas pastebėjimas,dažniausiai kalbant su ironija, sarkazmu pasakoma tiesa :D

Kopernikas

Ezekiel, pagal sveiką nuovoką. O tau siūlau nesikankint nežinioj ir paskambint Albinui :D

Supera

Protingas politikas, aplamai galios struktūros asmuo, aplamai bet koks protingas asmuo tikrai neatsakinės į tokius klausimus kai jam kažkas paskambina :D

paragraf 78

Mamontovas irgi su ateiviais bendravo, net apdainavo tai:


Supera

Bet skiriasi kai apie tai kalba politikas ir meno žmogus. Ta prasme du skirtingi laukai ir visuomenės nuomonė į tą patį faktą būna skirtinga. Maždaug jei dainininkas/menininkas žiūri kaip į meno formą,maždaug saviraiška, o iš politikų bent jau turėtų tikėtis rimtumo :D o į išvis paprastus žmones, kurie sakosi bendrąvę su ateivei pats žinai kaip žiūri :D

paragraf 78

Na tada ir šitą taip pat rimtai vertinkime, Medvedevas išduoda visas Rusijos paslaptis apie ateivius:


Supera

Aš jau ankčiau minėjau, kad gali būt sarkazmo forma, bet reikia įvest ir dar vieną kintamąjį, mes kiekvienas iš esmės esam nenuspėjamas + politikoj išvis žaidimai vyksta. Kas čia žino gal jis pats yra ateivis, užsimaskavęs :D. Galima įvairias prielaidas kelt, kol nėra tvirto įrodymo :)

Aukštyn