Kodėl nebėra metų forumiečio titulo ?

Pradėjo Linas Esu, birželio 06, 2017, 20:16:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

skaičiau 13 ir 14 m rinkimus  ir kur dingo 1000 Lt prizas ? :D

elteide

Linai , nori titulų ar pinigų ?  :)

Linas Esu

noriu karūnos :D juokauju. Šiaip įdomu , varčiau senus pranešimus , kodėl nebebalsuojama . Siūlyčiau jus į titulą 2016

elteide

baikit , čia aš nauja ir be manęs yra kandidatų vertesnių :D
aš tai nebent į Mises titulą:)

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 06, 2017, 21:36:05baikit , čia aš nauja ir be manęs yra kandidatų vertesnių :D
aš tai nebent į Mises titulą:)
O jei rimtai už ką balsuotum ?

elteide

#5
birželio 06, 2017, 21:48:23 Redagavimas: birželio 06, 2017, 21:54:45 by elteide
na tai , žinoma, už tave  ;)
nors yra dar keli variantai, reiktų , greičiausiai, mesti burtą  :)
...o jei visai rimtai, kai  bus rinkimai tai tada ir nuspręsiu, nors jaučiu bus sunku tik vieną  išrinkti, mat yra vertų ne vienas... nors galiu kelis pavardint ...kiskis,Creative, Mecabciel, Vytautas, at.sielis tt

Linas Esu

atiduočiau balsą už tą kuris dažniausiai dalyvauja diskusijuose tai turbūt būtum tu ir Mekabciel , bei , kuris daugiau pranešimų kelia kuriose diskutuojama tai gal sielis , net nežinau reiktų permesti akį.

kiskis

Cia jau panasiau ne i metu forumiecio, o i geriausio kapiniu sargo rinkimus :D

elteide

Citata iš: kiskis  birželio 06, 2017, 21:54:39Cia jau panasiau ne i metu forumiecio, o i geriausio kapiniu sargo rinkimus :D
kodėl ? :)

kiskis

Todel, kad forumo aktyvumas panasus, kaip lietuviskose kapinese (nepasakysi, kad visiska ramybe, bet gyvybes mazai), lyginant su tais metais kai rinko forumiecius.

Benamis

Manau, kad kiskis teisus. Nerenka, nes aktyvumas per mazas. O budavo tikrai idomu :)

elteide

nebuvau anuomet, tai neregėjau to forumo šaunumo

Anomalija

Pastaraisiais metais buvo per mažas aktyvumas. Šiuo metu vėl juntamas padidėjimas, tad galbūt rinksime 2017 metų forumietį.

Linas Esu

Citata iš: Anomalija  birželio 09, 2017, 15:27:51Pastaraisiais metais buvo per mažas aktyvumas. Šiuo metu vėl juntamas padidėjimas, tad galbūt rinksime 2017 metų forumietį.
Laukiam , nesulaukiam :D

mcgyver

Vytautas nusipelne laimeti. :)

Aukštyn