Alien

Pradėjo Mekabciel, gegužės 18, 2017, 23:52:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

Gal jau buvo aptarinėtas, bet įmesiu.



Man asmeniškai šitas video buvo ir yra takoskyra.



Linas Esu

ką šitas vide turi bendro su alien ? :D

Mekabciel

O ko šitas vide neturi bendro su alien ? :D

Linas Esu

čia žmogus
Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 00:07:33O ko šitas vide neturi bendro su alien ? :D
Čia žmogus .

Mekabciel

Ir ką tu tuo noro pasakyt ir šiaip iš ko tu sprendi? Čia gi Alieno performansas...


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 01:16:39Ir ką tu tuo noro pasakyt ir šiaip iš ko tu sprendi? Čia gi Alieno performansas...


Ne , ne alieno performansas . O sprendžiu nauduodamasis racionaliu protu ir faktais .
Čia originalus video . Ir visas paaiškinimas https://en.wikipedia.org/wiki/Rubber_Johnny



Dėl to ir klausiau ką tai turi bendro su Alien ? ir dėl ko šis video įkeltas į NSO - ateivių diskusijas ?

Mekabciel

O gal tai yra falšas. Surežisuota režisūra, o tokiais būdais mus ruošia kontaktui su ateiviais?


Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 02:01:01O gal tai yra falšas. Surežisuota režisūra, o tokiais būdais mus ruošia kontaktui su ateiviais?


Na konkrečiai šiuo atveju visi argumentai tikrai ne jūsų ką tik sugalvotoje koonspiracijos teorijos pusėje :D
Tai jog kažkas įkėlė tą patį video į youtube ir pavadino jį Alien , dar nereiškia jog tai ir yra alien :D

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  gegužės 19, 2017, 02:05:42Na konkrečiai šiuo atveju visi argumentai tikrai ne jūsų ką tik sugalvotoje koonspiracijos teorijos pusėje :D
Tai jog kažkas įkėlė tą patį video į youtube ir pavadino jį Alien , dar nereiškia jog tai ir yra alien :D
Dabar aš galiu rašyti, bet kokią, kad net ir pačią absurdiškiausią idėją ir visi argumentai bus mano pusėje.
O tu jau papuolęs. :) dabar tik klausimas ką su tavim daryt, gal pasigailėt? Bet be tavęs dar ir moderatorius įkrito... tai ką su jumis dvejais daryt? Ar nesigailėt?
Aš tavęs prašiau mane vadinti tu. Racionalumą naudok...

Linas Esu

#9
gegužės 19, 2017, 03:59:16 Redagavimas: gegužės 19, 2017, 04:05:16 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 03:37:52Dabar aš galiu rašyti, bet kokią, kad net ir pačią absurdiškiausią idėją ir visi argumentai bus mano pusėje.
O tu jau papuolęs. :) dabar tik klausimas ką su tavim daryt, gal pasigailėt? Bet be tavęs dar ir moderatorius įkrito... tai ką su jumis dvejais daryt? Ar nesigailėt?
Aš tavęs prašiau mane vadinti tu. Racionalumą naudok...
Tą jūs ir darote šiame poste :D nors neašku apie ką čia net kabėti reiktų , kai pats video visiškai nieko bendro neturi su NSO ir ateiviais :D
Nesuprantu ką norite pasakyti rašydamas apie gailestį , pateikdamas moderatoriaus pavyzdį ? ir kokie argumentai jūsų pusėje jeigu kalbėsime apie jūsų anksčiau parašytą mintį "O gal tai yra falšas. Surežisuota režisūra, o tokiais būdais mus ruošia kontaktui su ateiviais? "
O visus kreipiuosi " jūs " , nedarau išimčių forume.

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  gegužės 19, 2017, 03:59:16Tą jūs ir darote šiame poste :D nors neašku apie ką čia net kabėti reiktų , kai pats video visiškai nieko bendro neturi su NSO ir ateiviais :D
Nesuprantu ką norite pasakyti rašydamas apie gailestį , pateikdamas moderatoriaus pavyzdį ? ir kokie argumentai jūsų pusėje jeigu kalbėsime apie jūsų anksčiau parašytą mintį "O gal tai yra falšas. Surežisuota režisūra, o tokiais būdais mus ruošia kontaktui su ateiviais? "
O visus kreipiuosi " jūs " , nedarau išimčių forume.
Nesidangstyk savo supratimu apie šį video. Jokio įnašo nepadarei ir nei kiek neįsigilinai. Tiesmukai atėjai ir pakomentavai. Gal dėl to ir supranti ne tai ką reikia, įskaitant moderatorių, kuris šią temą perkėlė... ir žinai dėl ko?  Papraščiau racionalų faktinį protą naudot... ;) taip "neklysti", bet yra dar empirika. Įsiskaityk į ŽODĮ - Emp-irika. Žinai dar žodžių iš emp- šaknies?

elteide

na nematau čia ateivio ...keistai nesveikas filmukas, viso nežiūrėjau

Linas Esu

#12
gegužės 19, 2017, 16:41:42 Redagavimas: gegužės 19, 2017, 17:01:35 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  gegužės 19, 2017, 10:10:00Nesidangstyk savo supratimu apie šį video. Jokio įnašo nepadarei ir nei kiek neįsigilinai. Tiesmukai atėjai ir pakomentavai. Gal dėl to ir supranti ne tai ką reikia, įskaitant moderatorių, kuris šią temą perkėlė... ir žinai dėl ko?  Papraščiau racionalų faktinį protą naudot... ;) taip "neklysti", bet yra dar empirika. Įsiskaityk į ŽODĮ - Emp-irika. Žinai dar žodžių iš emp- šaknies?
Moderatorius šią temą perkėlė , nes ji nieko bendro neturi su NSO ir ateiviais . Ir aš už tai dedu pliusą , nes vien dėl to galime susigaudyti šiame forume .
Apie kokį įnašą mes čia kalbame ? nuo pradžių klausiau apie ką tema , jūs skirtingus atsakymus pateikėte kaskart . Paskaitykite savo komentarus :D

Filosofija ne mano arkliukas . O žodis Empirika tarptautinės kilmės , todėl jeigu ieškote atitikmens lietuvių kalbos žodyne sunkiai rasite :D ir jeigu spėčiau tai šaknis empir , bet čia geriau klausti reiktų to , kuris išmano skiemenavimą gerai , esu pamiršęs taisykles .

Tai dar kartą klausiu :
1. apie ką ši tema ?
2. ir kokie argumentai jūsų pusėje jeigu kalbėsime apie jūsų anksčiau parašytą mintį "O gal tai yra falšas. Surežisuota režisūra, o tokiais būdais mus ruošia kontaktui su ateiviais? "

Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 19, 2017, 12:19:29na nematau čia ateivio ...keistai nesveikas filmukas, viso nežiūrėjau
Čia eksperimentis muzikinis video , jie turi keletą tokių sukūrę .

Mekabciel

Pirmame poste paskaityk paskutinį žodelį, o visa kita yra nonsensas apie nieką.


Aš tau parodžiau savo kelią. O tu man paaiškinai, kad čia nėra ateivis... :)
Po šios takoskyros pas mane buvo dar tūkstančiai įvairiausių takoskyrų. Takoskyra tai klausimas į kurį atsakai sau ir eini toliau.

"Ateivis iš kitos planetos" tai yra metafora.

Iš lotynų
Alius - kitas
Alienus - priklausantis kitam
Alien tai - ateivis, svetimas, tolimas, užsieninis, kitakilmis ir t.t.

 Žinai kaip sakoma Vyras ir Moteris dvi skirtingos planetos. Tai taip pat yra ir su žmonių mąstymu. Ateivis tai žmogus su visiškai kitokiu mąstymu. Tarsi iš kitos planetos. Tai yra metafora. Mes visi esame su skirtingais savo mąstymais savose planetose... Ir kai kažkas Ateina į forumą ir kažką parašo tai jis yra Ateivis. :)

Jei sakinio neperskaitai iki galo tai baisų būtų pagalvot ką paklaustum pas ateivius jiems nusileidus į kiemą...




Aukštyn